New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

vad ca sa inceput un nou razboi pe lumea 6 :) asa intre tribul de pe locul 2 ~ARM~ si valentinopop un singur jucator :)


treaba merge bine pana acum au atacat pe la spate cand toate satele de langa ei erau goale normal asta ii voaloarea lor lupta corp la corp sunt varza :) acum sa vedem au luat peste 10 sate de la mine de cand au inceput atacurile dar sa nu uitam ati atac doar voi acum incep si eu ;)


asa ca mult succes ~ARM~ si fie ca cel mai bun sa castige ;)


Agresor: valentinopop
Sat: ... (446|346) K34

Număr: 0 0 130 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: AngeliQg
Sat: Freedom (446|345) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/1300
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 15 la -17



Asta ii semn ca am inceput sa atac si eu ;)

Multa bafta
 

DeletedUser6580

bv ma esti mare,ataci din centrul nostru sunt satele goale,trims sprijin pe granita!
oricine poate juca asa ca tine,
sii aa da..tu parca trebuia sa te lasi ma ?..sau nu ?
 

DeletedUser16039

of ma valentinopop :)

pare a lauda ... ar fi trebuit sa deschizi tema cand erai in avantaj ...
asa? ti`au luat 10 sate si tu oar unul, nu da bine :)) :D

nu stiu ce sa zic! Succes ambelor tabere :))


ops ma !

Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: valentinopop

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,336
Tabăra 2: 42
Diferență: 2,294

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 22,659,493
Tabăra 2: 437,845
Diferență: 22,221,648

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177,298
Tabăra 2: 155,164
Diferență: 22,134

image.php


se pare ca e de o luna razboiul... cel putin, asa zic statisticile!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6580

si doar asa a putut avea black avantaj in fata noatra,cand aveam noi razboie pe toate fronturile si acuma cand e valentinopop in centru nostru si ne ataca satele goale !
cand a fost totul bine in ultimele 2 saptamani am revenit cu mult peste black,acuma trebuia sa ia ceva masuri ''nesportive'' ca altfel nici o sansa,si daca pierdem asa razboiul sa sti ca n-o sa fiti foarte satisfacuti ptr ca n-ati luptat corect,sate cedate si blindate in centrul nostru ...asa oricine joaca v-am zis!
eu daca am luat sate in centrul vostru a fost ptr ca LE-AM luat si nu mi le-a cedat nimeni miseleste ! ...asa ca vali lupta misleste cum ai facut-o de cand a inceput lumea!
 

DeletedUser13059

taci mai sebyca ca satu era cu sprijin in el cand lam spart deci nu vreau sa aud comentarii de genu mai ales ca voi ati luat sate goale de la mine ca erau sprijinele pe granita cu m-ghot la 80 ore deci haide sa ne batem daca asta vreti

tracii de 2 bani :X sa vedem ce faceti toti la un loc vs me :)
 

DeletedUser29282

prea se baga in seama valentinpopo asta peste tot, nu am treaba cu ARM, nu am treaba cu ce e in zona aia dar valentinpopo asta merita marginea cu varf si indesat, prea mult parsivism in gramul de carne umana la poponel, si poate cu ocazia asta mai pierd si lexii niste defensiva ca vorba aia trebe sa il sprijine, PAPA VALIIIII :)), el e curajos nu e lash ca mine, nu e asa vali?
 

DeletedUser13059

prea se baga in seama valentinpopo asta peste tot, nu am treaba cu ARM, nu am treaba cu ce e in zona aia dar valentinpopo asta merita marginea cu varf si indesat, prea mult parsivism in gramul de carne umana la poponel, si poate cu ocazia asta mai pierd si lexii niste defensiva ca vorba aia trebe sa il sprijine, PAPA VALIIIII :)), el e curajos nu e lash ca mine, nu e asa vali?

lex nu ma sprijina
:)

si marginea nu am cum sa o vad =)) vine sprijin de la loc sigur stai tu calm :) nu o sa vedeti ziua cand o sa fiu trimis la margine :))
 

DeletedUser16039

prea se baga in seama valentinpopo asta peste tot, nu am treaba cu ARM, nu am treaba cu ce e in zona aia dar valentinpopo asta merita marginea cu varf si indesat, prea mult parsivism in gramul de carne umana la poponel, si poate cu ocazia asta mai pierd si lexii niste defensiva ca vorba aia trebe sa il sprijine, PAPA VALIIIII :)), el e curajos nu e lash ca mine, nu e asa vali?


fiecare cu tactica lui ... parsivismul face parte din joc :rolleyes:
 

DeletedUser29282

nu te sprijina lex ca tu esti om de cuvant nu ai avea cum sa minti, m-a face el pe mine lash si cand ii zic ceva de dulce ma da in urmatoarea secunda la admini ca poate poate ma inchid si imi ia niste sate, nu ca el nu era lash cand a incercat sa scape de mine prin metode pomenice...
 

DeletedUser4833

nu te sprijina lex ca tu esti om de cuvant nu ai avea cum sa minti, m-a face el pe mine lash si cand ii zic ceva de dulce ma da in urmatoarea secunda la admini ca poate poate ma inchid si imi ia niste sate, nu ca el nu era lash cand a incercat sa scape de mine prin metode pomenice...




nu primeste sprijin de la noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

in 2 sapt esti la margine succes !!! **** de ce s-a deschis topic pt nimik, este vorba doar de un singur player nimik m-ai mult care a dat in pragul arogantei si care se credea mult mai mult decat era, asa se intampla cu cei care nu stau in banca lor si nu isi vad lungul nasului
 

DeletedUser13059

in 2 sapt esti la margine succes !!! **** de ce s-a deschis topic pt nimik, este vorba doar de un singur player nimik m-ai mult care a dat in pragul arogantei si care se credea mult mai mult decat era, asa se intampla cu cei care nu stau in banca lor si nu isi vad lungul nasului

facem un pariu ca in nu o sa fiu trimis la margine ?:> nici in 2 saptamani nici nici prea curand ;) poate doar daca imi sterg contu
 

DeletedUser1924

Valentine, la cum arata harta, daca se mobilizeaza putin baietii, o sa iti apara pagina cu inceput nou :)
 

DeletedUser29282

zic in 2 saptamani fiindca atat le trebe sa isi preschimbe satele din defence in atac, ca daca le aveau deja preschimbate si full erai in 3 zile ;) nu te mai crede zmeu ca toti avem limitele noastre, nu exista invincibili, tot ce poti sa faci e doar sa incerci sa corupi prin manipulare vecinii tai din ARM incercand sa le bagi in cap ca ai fost victima unei tradari sau tiranii si prin asta sa cersesti sprijin.... deja incepusi sa te victimizezi cum ca esti in inferioritate de forte
 

DeletedUser13059

Valentine, la cum arata harta, daca se mobilizeaza putin baietii, o sa iti apara pagina cu inceput nou :)

ei au inceput atacurile pe la spate normal mi-au spart ff multe sate si sunt cu zidurile joase ... au sanse dar nu prea mari si faza ii ca ei mai mult cu parte de vest din k 34 am treaba unde sunt fostii traci in rest nu ma bag daca ei ataca ok da pe ei nu ii atac
 

DeletedUser13059

zic in 2 saptamani fiindca atat le trebe sa isi preschimbe satele din defence in atac, ca daca le aveau deja preschimbate si full erai in 3 zile ;) nu te mai crede zmeu ca toti avem limitele noastre, nu exista invincibili, tot ce poti sa faci e doar sa incerci sa corupi prin manipulare vecinii tai din ARM incercand sa le bagi in cap ca ai fost victima unei tradari sau tiranii si prin asta sa cersesti sprijin.... deja incepusi sa te victimizezi cum ca esti in inferioritate de forte


nu man stai calm :) nu duc lipsa de nimic totul ii senin aici mai ales ca am un hobby in a rupe nobili lor :) vortex.popescu sau good stie mai bine ca ei deja incearca minuni :)


plus ca si daca le pierd toate nu ii nicio problema revin iar de la 0 si asta este :)
 

DeletedUser29282

ei au inceput atacurile pe la spate normal mi-au spart ff multe sate si sunt cu zidurile joase ... au sanse dar nu prea mari si faza ii ca ei mai mult cu parte de vest din k 34 am treaba unde sunt fostii traci in rest nu ma bag daca ei ataca ok da pe ei nu ii atac

adika sa ii triezi ca sa fie cat mai ineficienti impotriva ta, ce vorbe ieftine :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus