New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

ce sa fac cu ei .... ca zice sebyca ca ii este mila de mine :( da defapt mie imi este de ei daca vad ca un jucator de 4 mil pct urla dupa sprijin prin trib =)) si e pe k 44 am 1 singur sat full de atac si asa urla parca as fi dat nu stiu cate atacuri pe el :))
 

DeletedUser13059

putina pauza .... pana ajunge sprijinul trebuie sa stau blocat ca aveam atacuri nu vreau sa pierd nimic asa ca mai putin copii si revin
 

DeletedUser

asa este voi sunteti perfecti ;)
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit


cocoselule care te sprijinea Black si celelalte triburi , sa ti`o mai zic o data`n fata ?

Iti descopar daca`mi pun ambitia si celelalte conturi si conectari la " impartirea legaturii de internet " ...

Sa vedem citi si din Light sint blocati o data cu tine si din SH ;)
 

DeletedUser13059

tu sincer esti degeaba pe jocu asta=)) cine te crezi u ma fiul lui dzoo ? omule stim ca esti prieten cu obama , nepostu lu bill gates ce vrei sa te mai cred ca tu ai fost si in lord of the ring adica frodo ? purtatorul inelului ...
 

DeletedUser13059

dar avand in vedere ca mi sau luat 6 sate din care toate erau blindate le multumesc mult :)


sate cu 100 k in ele toate banate restu au lasat .... aici se vede marlania adminilor care joaca pt niste bani in plus de la adversari sunteti penibili ...
 

DeletedUser

bine , esti sigur ca vei scapa doar cu 6 ? :)

mai stam de **-a tine minte mai bine ai tace din gura


spor la jocul tau exceptional ... ai grija de contul ala din G.A.W cand starnesti G.A.W contra ~ARM~ ? :))
 

DeletedUser13059

am primit deja 6 sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

nu nu stati calmi vin cu alt cont la razboi doar nu credeati ca scapati asa usor :))
 

DeletedUser

Topic inchis.

Ps:
2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus