NewAge vs RoD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12672

Lista de rang a triburilor de pe continent 2
Rang Numele tribului Puncte Sate
1 NewAge 10,00 Mio. 900
2 RoD 7,48 Mio. 684
3 SOF 6,89 Mio. 618
4 RY 5,11 Mio. 482
5 SOFIA 3,21 Mio. 310
6 NWO 1,31 Mio. 119
7 SOT 595.546 49


INGERASO astept un raspuns din partea ta !!! Sau din parte conducerii ROD!:):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30718

Lista de rang a triburilor de pe continent 2
Rang Numele tribului Puncte Sate
1 NewAge 10,00 Mio. 900
2 RoD 7,48 Mio. 684
3 SOF 6,89 Mio. 618
4 RY 5,11 Mio. 482
5 SOFIA 3,21 Mio. 310
6 NWO 1,31 Mio. 119
7 SOT 595.546 49


INDERASO astept un raspuns din partea ta !!! Sau din parte conducerii ROD!:):)

Scuze ,, mare seff,, dar INDERASA nu e in tribul nostru. Noi o avem pe INGERASA, dar ai sa o cunosti tu.:)
 

DeletedUser

alt bagator de seama de la ei si maret lupatator :))).tu cine mai esti???

aaaaa gat am vazut cine esti cavareli esti undeva in k9 la capatul hartii si stai la adapost rod ry deci shut up caci habar nu ai ce inseamna sa ai in bara atacuri, daca vrei sa stii intreaba si tu la tine in trib in special pe jybi , janhinosu si crismen , ultimul, un jucator foarte bun care nu stiu ce cauta la voi in trib caci face cat voi toti la un loc ... ti-e nu iti spun ca si lui guns pazea ca esti prea departe dar niciodata nu se stie ,,,,,........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

Este problema lui ca nu trimite resursele in alta parte sau nu le baga in taleri.

Sincer ma bucur ca nu ai inteles nimic din ce am zis, continua cum stii tu mai bine.
Spor.

si eu P.S. laudati-va cand o sa luati la fel de multe sate de la uscatelul, nu de la un inactiv, bine?
deci, cand luati sate de la un jucator activ.

Asa si puyut ia sate de la gabi23 si invers si piovra de la 35 dasi si doggermanu de la piovra, dar toti implicati stiu cum se iau satele respective.

picard, este problema lui 35 dasi cui da satele! satele sunt ale tribului! si nu cred ca este problema numanui cum se joaca si care este politica in tribul SOF.tu ar fi trebuit sa stii asta, nu?
 

DeletedUser

Lista de rang a triburilor de pe continent 2
Rang Numele tribului Puncte Sate
1 NewAge 10,00 Mio. 900
2 RoD 7,48 Mio. 684
3 SOF 6,89 Mio. 618
4 RY 5,11 Mio. 482
5 SOFIA 3,21 Mio. 310
6 NWO 1,31 Mio. 119
7 SOT 595.546 49


INGERASO astept un raspuns din partea ta !!! Sau din parte conducerii ROD!:):)



Dupa Continentul k0,a urmat Continentul k1,acum recent si Continentul..k2.
--- atentia va fi indreptata in ordinea numerelor de pe tricouri..continentul k3 si k4, ca sa fie mai frumos.
Bineinteles ca ROD nu sunt „pe-acasa”,dar le multumim.

Bravo NewAge..FELICITARI !
 

DeletedUser

Ingerasa a spus:
Acest sat a apartinut jucatorului [player]viorazb[/player] - [village]592|483[/village] care a fost concediat pe motiv ca este spion in trib.
Multumesc

De unde stiai mai ingeraso ca este spion in trib, daca nu iti dadeau anumite informatii anumite persoane , ca am intrat si eu pentru 2 zile de pe calculatorul acelui cont care nu contravine cu nimic regulametul si mai ai si nesimtirea cand ti se cer explicatiile concedierii din trib o blochezi la mesaje . Mai ai tupeul sa vii la mine sa ceri eliberarea unor sate luate de florinboss cand voi ati luat fara nici o jena peste 200 de sate de la un jucator care a apartinut SOF si nu le-am mai cerut inapoi.Ma dezgusta acest joc si manevrele care le fac anumite persoane si cum afla informatii fara nici cea mai mica jena. RUSINE SA ITI FIE INGERASO!
 

DeletedUser8343

intreaba-l pe petri cum a aflat. el mi-a zis ca e spion in trib si sa-l concediez. interesant ca erai chiar tu acolo dupa cum recunosti mai sus. De fapt asta te-a ofticat pe tine ca ti-am concediat contul din rod?
si tu de unde stiai ca am blocat eu la mesaje? :)

blocarea la mesaje a acelui jucator a fost din cauza amenintarilor. nu vad de ce trebuie sa suport. in plus nu crestea de multa vreme deci clar era spion in trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14558

conform logici mai sus mentionate !!!!
Rog tribul NewAge sa nu ma concedieze !!!
Stiu ca nu cresc in puncte !!! Dar nu sunt spion.
cine stie bancul cu absorbantul (tampon) ?
 

DeletedUser

Ingeraso mai bine taci ca te faci de ras , in primul acel cont nu era al meu si cu atat mai putin ma interesau aberatiile care sunt la voi pe forum. Bravo NEWAGE!
 

DeletedUser3061

Ingeraso mai bine taci ca te faci de ras , in primul acel cont nu era al meu si cu atat mai putin ma interesau aberatiile care sunt la voi pe forum. Bravo NEWAGE!

mariuse ce facem tata ... ii mai dam afara pe uscatu si toata clica din dst? au ba?
 

DeletedUser8343

Ingeraso mai bine taci ca te faci de ras , in primul acel cont nu era al meu si cu atat mai putin ma interesau aberatiile care sunt la voi pe forum. Bravo NEWAGE!

Eu nu am mentionat nicaieri ca te-ar fi interesat forumul RoD...de unde deci concluzia asta? :)
S tot nu mi-ai raspuns.. de unde stiai ca am blocat eu acel jucator la mesaje?
Eu zic ca te dai singur de gol..
 

DeletedUser2154

mai bine SOF ar declara razboi Rod si gata s-ar rezolva problema :))
 

DeletedUser

Acel cont este al prietenei mele , dar daca esti asa ..............intreaba-ti sursele si o sa vezi ca sunt IP din orase diferite. Dar tu esti mult prea ocupata sa dai ordine de atac impotriva SOF dar uiti cand membri din SOF v-au ajutat ca sa ramaneti in K45 si datorita prieteniei care exista intre cele 2 triburi nu am mai cerut acele sate inapoi din K9. Dar vad ca pe tine s-a umflat ceva si acum ai devenit mare razboinica si mai veneai la mine sa te plangi ca ti-a luat nu stiu cine satul de 116 pct, nu vezi cat esti de penibila. Pune-ti prietenii sa ma baneze daca ai dovezi ca am gresit cu ceva, ca tu doar atat stii sa te folosesti ca sa afli diverse chestii de la prieteni impotriva dusmanilor ROD. Cand imi spuneau cei din newage de magariile care le faci , eu le ziceam ca nu este adevarat si nu cred asa ceva dar acum sunt sigur de asta.
 

DeletedUser2154

de ce stai la discutii aiurea nu inteleg...NewAge cu SOF sunt impreuna...Rod ataca membru SOF...sunt toate conditiile de a le declara razboi si gata...ca vezi ca lumea isi ia figuri in cap!
 

DeletedUser

Hai pe ei si voi ca s fie si mai rapid razboiul ce naiba daca ei sunt cu gura mae macar sa le-o inchidem de tot
 

DeletedUser

picard, este problema lui 35 dasi cui da satele! satele sunt ale tribului! si nu cred ca este problema numanui cum se joaca si care este politica in tribul SOF.tu ar fi trebuit sa stii asta, nu?

Este pictard, nu picard ;)
Nu este problema lui 35 dasi, ci a sitterului. Oricum nu este singurul care cedeaza sate in alt trib, dar el are o scuza ca a avut sitter cand ceda celor din CIRC :)
Acum nu mai are sitter si nu mai ajung toate satele in CIRC deci e ok :D
Ii numar pe degete pe cei in care mai pot avea incredere sau pot purta o discutie civilizata pe L1.
Numai dubiosi pe joc. Sper sa nu fie la fel de ratati si in RL...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14558

eu zic sa ma credeti :)))))))))) tocmai ce am trimis tot forumul (in copie) dusmanior :)))))))))
sunt un 007 inascut :)))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus