NewAge vs RoD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8106

o parere

acum/azi,20,38 si mai devreme..blocat tot(pe triburi).nu am intrat pe extern si nu vreau sa interactionez .stiu doar ca achit ceva premium si....cam naspa.sa vad ceva bonus ptr lipsa acces la joc(sper ca nu doar eu am dificultati)
 

DeletedUser8106

continuare

o mica specificatie....la ora asta sunt blocate tot/toate server/e aferent/e triburi.
eu acum am timp ptr joc(pe/cu banii mei) si din lipsa acces ..nu am cum sa depun tiket.doar aici am acces.
nu am de comentat decat..vreau ceva bonus ptr lipsa acces.si e firesc.alte probleme le trimit cu tiket
 

DeletedUser8106

continuare 2

pai de ce ?eu am stat in banca mea.inteleg ..probleme tehnice.
nu inteleg probleme de regulament/e(asta daca sunt mai multe).de cand joc triburi am in stoc ceva "contestatii" de la jucatori care ...din pct meu de vedere au dreptate... si cand nu am acces la joc(acum e unul din exemple) am ceva pierderi(in joc).voi juca mai departe.obligatoriu trebuie eliminate suspiciunile de favorizare(cred ca nu din cauza mea a cazut server...daca a cazut).doar cand vad ca e "curat"jocul pot sa intru si eu mai concret pe forum extern.pana atunci ...cam asta e ultimul post aici
 

DeletedUser8106

chiar ultyimul post

asta e culmea triburilor.dupa ce ca nu pot sa ma loghez am si asta...

Prea multe încercări de autentificare. Încercaţi mai târziu din nou.



rog un moderator sa stearga.e mult off topik din partea mea
 

DeletedUser

Dupa cum multi dintre cei implicati in acest razboi, au vazut ca am parasit tribul Rod, am decis sa ma retrag din acest razboi si sa fiu neutru.
 

DeletedUser

Si pentru a-mi sustine afirmatiile de ieri, sterse intre timp de moderatori....voi posta ceva de la profilul contului razboiniculdaniel, care de fapt e dogeatdog:

sper sa va auda si Dumnezeu cand rostiti cuvintele astea,ca tare as vrea sa se faca dreptate chiar si in jocul asta,caci mare e rautatea in lumea asta.
"din viata scapa cine poate..."


Invocarea divinitatii, la modul serios, aberatiile scoase in fiecare zi pe gura, cred ca spun multe...patriarhe, poate reusim sa il exorcizam... :D


Din pacate Antana,nu ati stiut sa va apreciati cu adevarat valorile.
Dogeatdog este unul din cei mai buni jucatori de pe Lumea 1..la care voi nu ati vrut sa va aplecati urechile.
Si sunt multi cei care fac parte din lista,si nu au fost ascultati,care si-ar dori sa nu mai faca parte dintr-un trib condus de frustrari personale si de „hormoni” cum este Rod-ul(barem nu este primavara sa aveti o scuza).

Eu m-as pune cap de lista printre cei care ti-au dat sfaturi bune si nu ai vrut sa le iei in seama..pentru ca deh..eram „dusman” din NewAge....
...nici nu iti inchipui cati „dusmani” din Rod ii numesc EU, cu mandrie, PRIETENI...
 

DeletedUser12672

Dogeatdog n-ar fi unicul caz ....
Ar mai fi si vagani .... jucator care a tinut granita k3 cu o dirzenie incredibila .... dar uite la ce a ajuns ... fara trib lasat balta!!
Soarta tuturor Rodistilor din pacate ......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Traiasca adminii,traiasca toata lumea asta atat de buna si de corecta,si cinstita,la cat mai mare!imi dau lacrimile...ce lume perfecta! aim hepi...

Discutii constructive vad ca nu se pot face pe aici,doar jigniri si insulte,si mai nou iar banari sa nu arat prea multe,dar ma pot lipsi si de forumu' asta,ca si de joc.
Am spus-o si la altii in public sau privat,tot respectu pentru luptatorii si triburile care lupta pe harta,precum fostul SH,AKI,si in prezent HD,CIRC,NewAGE,si poate chiar si vechile garde din SOF si RY,se stiu ei,dar din pacate putini din cei vechi mai sint pe conturi,asa ca eu personal ma declar inamic RY si sof,si daca prind vreodata vreun cont contra lor o sa incerc sa mai schimb si la ei cate ceva in "Structura triburilor" asta ca sa vada d-ul Tored,cum e sa fi un nimeni de la coada prin jocu asta.

Asa ca Anta,ca sa te linistesti iti pun o statistica,asa poate intri tu cat mai repede in CIRC sa te mantuiasca Patriarhu pentru greselile facute,ca eu sint curat ca lacrima,si ...tot ce se intampla acum impotriva rod,e datorita deciziilor luate de tine sau de conducere,fata de propriul trib,nu fata de mine,ca se pare ca prieteniile sint mai importante,decat tribul propriu zis,acolo 1-2-3 jucatori,oricand se pot da la sacrificiu,ca sa iasa bine pentru dvs. DAR... toate fetele tre sa stie ca binile invinge!

toti zeii din jocu asta nu inteleg o chestie,daca esti la mijlocu hartii nu inseamna ca si sti sa joci,eu personal "m-am nascut" la margine,pentru ca acolo am mai avut loc cand am aflat de joc,dar cat timp joc acest joc sau altele,pe un cont sau altu ,imi voi da silinta sa fac tot ce pot pentru ca, imi plac jocurile de strategie,si nu sint singurul, ca mai sint destui pe la margine care dau lectii in jocu asta,dar toti astia de la margine sint la coada,parveniti,nu conteaza.so be it!


oricum nu cred ca mai e nevoie de mine, provocarea a trecut pentru mine cel putin in acest razboi newage vs rod.ca vad ca migreaza sof-ul in newage,si am inteles ca si sofia e pe rod,asa k doar alte jocuri de culise la nivel de conduceri mai salveaza rodu ca altfel cu razboiu asta,
pe harta...vorbesc staticile ,si se preconizeaza o cadere libera...restu e can-can.


Side 1:
Tribes:
Players: razboinicu daniel

Side 2:
Tribes: RoD
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 138
Tabăra 2: 2,690
Diferență: 2,552

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 62
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,556,340
Tabăra 2: 27,895,543
Diferență: 26,339,203

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,296,324
Tabăra 2: 711,195
Diferență: 585,129

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pei nici tu nu joci cu acest nik cum nici eu nu joc cu nik tored :D

ai fost un bun jucator, te cunosc foarte bine
dar era ta a apus ^^
eu cel putin nu imi fac public frustrarile mele....
ca un mic app

HAI SA REVENIM LA "SUBIECTUL TEMEI" si sa nu mai continuam "SECHIELE DIN JOC" :)

nu pre te descurci cu, contul sutit :)
te astept cu o statistica noua peste 14 zile poate avansezi
 

DeletedUser

pai nici nu mai joc,eu doar intru la provocari,si a fost una pe k3 cred ca s-a vazut ce am facut pe acolo,acum s-a dus,poate pt k4 revin :)
dar sint convins ca si titularu face treaba buna,si cat timp diferenta aia e pozitiva,ciocu mic ca e foarte actuala statistica cam de o luna a fost acest razboi personal ,deci arata un bilant corect,in plus,cu totii stim ca odata dusa benzina tre sa asteptam 2-3 saptamani pt alte excursii prin sate dar,promitem ca vom ridica diferenta si voi mai posta numai statistici sa va scot ochii cu ele!
 

DeletedUser

daca tu cu tribul tau invingi rod eu o sa imi dezvalui adevarata identitate :)
 

DeletedUser

uuu,mister,provocare...asta ar fi tipic unor femei :) dar pune si tu niste stachete,ca un razboi dureaza luni chiar ani de zile doar vezi ex. HD vs SOF,asta daca se pastreaza razboiu si triburile,fara fuziuni ,culise,diplomatii si altele pe harta,incet si cu treaba buna,ajungem si la premiu ;)
dar eu zic asa,daca ajung in capatu celalalt sa zicem k9...nu pe sarite,ci asa in ordinea numerelor de pe tricou...faci un streaptease,pentru baieti,daca esti fata,si pentru fete(norocoasele) daca esti baiat .
 

DeletedUser

pei poate pete cativa ani nu o sa mai fiu :p
sunt baiat

eu zic ca, rod se tine bine :)
chiar aca voi luptati cu un intreg nucleu si ei cu cateva sute de sate

Side 1:
Tribes: RoD
Players:

Side 2:
Tribes: NewAge
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 53
Diferență: 2

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 489,741
Tabăra 2: 593,390
Diferență: 103,649

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,695
Tabăra 2: 32,666
Diferență: 29

image.php
 

DeletedUser

mda,scuza-ma ca intervin din nou.ce rost a avut statistica asta?demonstreaza ceva?pai intr-o zi unu se duce sa se distreze,nu e online,i se iau 20 de sate,si a 2-a zi de la voi altu e la munca,sau scoala,si vine din newage careva si ia 20 de sate,si pun si eu o statistica din asta si arata prost.nu bilantu final conteaza?suprafata ocupata?nr. de sate ale tribului?lucruri concrete,nu ceva iluzoriu.si eu am pierdut pe k4,majoritatea satelor,dar sincer la cat de rasfirate sint,pe termen scurt,chiar nu are rost sa le apar,desi am incercat si asta,recunosc ca asa sint eu,dau tot ce pot.dar daca se pierde k3,si ajunge grosu tribului la k4,si recupereaza din nou satele,a avut vreun rost sa iei satele din k4?evident ca nu.ideea este ce va fi la capatu liniei.ai pierdut oameni?,sate?,sau chiar continente?...newage are mai putini membrii si mai multe puncte,si rod mai multi membrii si mai putine puncte,asta spune mult ce fel de jucatori au fost si inca sint.
fara suparare,nemaifiind academie RY,rod acum e un trib de 2 surcele.asta a fost singurul atu,al tribului si totodata candva ne-a momit si pe "noi" cu asta.
succes la rezistat.
 

DeletedUser

Deoarece RoD-ul nu mai exista, consider ca acest topic poate fi inchis
 

DeletedUser

total de acord.oricum coborau...

Side 1:
Tribes: NewAge
Players:

Side 2:
Tribes: STF
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52,122
Tabăra 2: 61,424
Diferență: 9,302

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,238
Tabăra 2: 2,206
Diferență: 2,032

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 363,507,190
Tabăra 2: 382,414,490
Diferență: 18,907,300

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,305,176
Tabăra 2: 21,131,488
Diferență: 19,173,688

image.php



Side 1:
Tribes:
Players: razboinicu daniel

Side 2:
Tribes: STF
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 241
Tabăra 2: 6,518
Diferență: 6,277

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 71
Diferență: 117

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,723,367
Tabăra 2: 67,717,620
Diferență: 64,994,253

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,136,470
Tabăra 2: 817,407
Diferență: 1,319,063

image.php



au nevoie si ei de statistici noi sa nu strice la frumusete.
 

DeletedUser12762

Fapt ca nu mai exista acest trib ROD cu care se lupta tribul NewAge, rog un moderator sa inchida aceasta tema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus