NewAge vs United

  • Autor subiect DeletedUser2247
  • Data de început

DeletedUser1136

face nimic:))


de cand incepeti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8106

orgolii marunte/individuale

cam asa ceva...prea suntem un grup de prieteni ,cu interese comune,din ambele triburi ,in zona Nord.
nu prea ies socotelie.
dar daca se doreste...cei care vor ...oferta e valabila
 

DeletedUser3061

sa inteleg ca ati intart oficial in razboi cu ei sau doar asa de complezenta inseamna ca ce am auzit eu pare sa se confirme
 

DeletedUser14558

daca treaba incepe sa puta ... stiti unde sunt de gasit! nu mi-am pierdut antrenamentul ... exersez prin alte zari!
bafta prietenilor mei !
 

DeletedUser2247

ma, dar pe mine cand ma ataci?:confused:

Nu stiu sincer pe ce cont joci tu....:confused:
De fapt....nu stiu de mai joci....:rolleyes:.
Stiu insa ca te-ai laudat ca ai multe conturi peste tot....asa ca cel putin pe joc e complicat sa te caut.
Stiu de asemeni ca ai facut facultatea de arhitectura......si deduc ca iti e simplu sa construiesti tot felul de scenarii...care mai de care mai complicate.
 

DeletedUser8678

Nu stiu sincer pe ce cont joci tu....:confused:
De fapt....nu stiu de mai joci....:rolleyes:.
Stiu insa ca te-ai laudat ca ai multe conturi peste tot....asa ca cel putin pe joc e complicat sa te caut.
Stiu de asemeni ca ai facut facultatea de arhitectura......si deduc ca iti e simplu sa construiesti tot felul de scenarii...care mai de care mai complicate.

ma, lisa asta vorbeste cam mult despre mine ... dar sa stii ca nu am multe conturi, am numai unul insa multa lume ma lasa sitter, poate de aceea mai apar comentarii care seamana cu ale mele. Ma imbat si eu nitel si scriu de la vreun sitter. Asta e tot. Daca vrei sa ma cauti sunt in K38-48. Daca vrei pot sa vin eu mai aproape de tine. Insa daca vine frigul si voi fi aproape sa stii ca o sa-ti beau tuica. Degeaba o ascunzi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

daca treaba incepe sa puta ... stiti unde sunt de gasit! nu mi-am pierdut antrenamentul ... exersez prin alte zari!
bafta prietenilor mei !

ma, scuza-ma dar suna cam urat ce spui tu. Numai daca pute treaba te putem gasi? Nu vreau sa trag concluzii pripite ... insa ... sa inteleg ca tu te afli unde pute treaba? Sau ca treaba se opreste din putit daca apari tu? sau ca treaba nici macar nu pute niciodata, fiindca existi tu? Sau cum?
 

DeletedUser14558

:))))) ma bucur ca nu te-ai incurcat in logica :)
daca vrei poti sa-mi spui si fa ... sau palmolive ... sau protex ... poti sa-mi spui cum vrei!
oricum ma bucur ca te-ai prins :), cand eu apar ... nu mai pute!
 

DeletedUser8678

:))))) ma bucur ca nu te-ai incurcat in logica :)
daca vrei poti sa-mi spui si fa ... sau palmolive ... sau protex ... poti sa-mi spui cum vrei!
oricum ma bucur ca te-ai prins :), cand eu apar ... nu mai pute!

domnule palmolive-fa-protex-sapun de casa, as indrazni sa te rog sa ma sapunesti si pe mine pe spate?:D e prea mult sa cer asta?
 

DeletedUser2247

De ce nu o inviti pe Xela sa faca asta?
Noi donam daca vrei detergentul(Bona) si peria de sarma ;).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

norclor astăzi la ora 11:26
Salut,

Asa cum deja ati aflat, de ieri NewAge a incetat relatiile diplomatice cu noi. Va rog sa va pregatiti asa cum se cuvine pentru noua situatie diplomatica, dar este absolut necesar ca niciunul dintre voi sa nu atace primul jucatorii din NewAge. Daca doresc lupta, sa-i lasam pe ei sa faca prima mutare.

norclor


asa fricosi nu am vazut in viata mea...nu va bateati voi ma cu pumnul in piept ca faceti ca dregeti si acuma asteptati sa va atace ei primii...cand voi sunteti maretii din UNITED....
P.S. doyarule te astept cu cele 3000-4000 de atacuri...dar te rog eu sa fie reale!vad ca esti cam un fake ca altceva nu stii...
 

DeletedUser2247

asa fricosi nu am vazut in viata mea...nu va bateati voi ma cu pumnul in piept ca faceti ca dregeti si acuma asteptati sa va atace ei primii...cand voi sunteti maretii din UNITED....
P.S. doyarule te astept cu cele 3000-4000 de atacuri...dar te rog eu sa fie reale!vad ca esti cam un fake ca altceva nu stii...

Puiule lasa-l pe Doyaru...Isi linge ranile.Sincer multi il asteapta putini poate el regrupa(chiar si cu conturile sustinute....).problema e discutabila..si macar aici nu il jignesc cu nimic real.El..poate jigni cu ce vrea el si apoi sterge..iar prostimea sa il creada....dar in alta parte(aici nu poate deh....).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus