Newbies, veniti la noi!

DeletedUser

Tribul 2,009 este un trib la care am depus foarte multa munca....
la tutoriale sunt vreo 1000 tutoriale, este un trib foarte bine organizat... ne pregatim ori de Razboi ori de Alianta cu ABC. :D.....Cine vrea sa cunoasca acest joc si spiritul de echipa din trib ii poftim in trib. Doar cereti o invitatie aici. Si spuneti la toata lumea de acest trib.... Pentru ca nu am muncit doar eu la asta..... Daca auziti pe cineva ca pune intrebari stupide sau prea usoare, va rog sa ii ziceti sa ii dea mesaj lui 2009 AngeL ca sa intre in tribul 2,009.

Acest trib are multi oameni care au muncit pt trib:
2009 AngeL (madalin2009)
counteristu (cmanelistu)
salvamaru (kaka1444)
si in special 2 prieteni ai mei care nu joaca triburile.................. care i-am invatat sa dea invitatii si au dat 10 tone :D:)
Si ne-a mai ajutat si Silviu cu tutorialele lui, frumos lucrate in Word, pentru contribuirea la crearea tribului.

Cine doreste invitatie, nu uitati sa postati,
Cu stima,
2009 Angel (Madalin2009)
Counteristu (Cmanelistu)
:)
 

DeletedUser4932

=))) tare topic si interesant, plus educativ =)))
bine intzeles, din categoria:
Vreau sa fiu mamut dar nush cum! =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul 2,009 este un trib la care am depus foarte multa munca....
la tutoriale sunt vreo 1000 tutoriale, este un trib foarte bine organizat... ne pregatim ori de Razboi ori de Alianta cu ABC. :D.....Cine vrea sa cunoasca acest joc si spiritul de echipa din trib ii poftim in trib. Doar cereti o invitatie aici. Si spuneti la toata lumea de acest trib.... Pentru ca nu am muncit doar eu la asta..... Daca auziti pe cineva ca pune intrebari stupide sau prea usoare, va rog sa ii ziceti sa ii dea mesaj lui 2009 AngeL ca sa intre in tribul 2,009.

Acest trib are multi oameni care au muncit pt trib:
2009 AngeL (madalin2009)
counteristu (cmanelistu)
salvamaru (kaka1444)
si in special 2 prieteni ai mei care nu joaca triburile.................. care i-am invatat sa dea invitatii si au dat 10 tone :D:)
Si ne-a mai ajutat si Silviu cu tutorialele lui, frumos lucrate in Word, pentru contribuirea la crearea tribului.

Cine doreste invitatie, nu uitati sa postati,
Cu stima,
2009 Angel (Madalin2009)
Counteristu (Cmanelistu)
:)

Doar dupa numele fondatorilor si-mi vine s-o iau la goana! :D
 

DeletedUser4920

Succes e greu ce faceti nu multi o recunosc ca sunt n00bi :D



Can I come :p?
 

DeletedUser4610

Veniti in 2.009 ! Aveti urmatoarele facilitati:
- invatati cum sa fiti n00bi ( sunteti deja daca va duceti , dar acolo invatati meserie adevarata )
-spammati cat puteti
-veti duce mai departe Dinastia *HIM*
- multe multe multe multe tutoriale despre cum sa ataci jucatorii cu punctele , nu cu armata !




:p
 

DeletedUser

Veniti in 2.009 ! Aveti urmatoarele facilitati:
- invatati cum sa fiti n00bi ( sunteti deja daca va duceti , dar acolo invatati meserie adevarata )
-spammati cat puteti
-veti duce mai departe Dinastia *HIM*
- multe multe multe multe tutoriale despre cum sa ataci jucatorii cu punctele , nu cu armata!:p

Neah...

Veniti in 2.009 si aveti urmatoarele facilitati:

- download de manele 24/24
- veti intra in academia de pregatire pt. Dinastia *HIM*
- veti primi autografe gratis de la madalin
- veti invata interesanta arta de a ataca cu Lancierii si Arcasii
- veti invata sa faceti nobili cu 6 Lancieri
- veti invata arta de a spama
- vi se vor pune la dispozitie numeroase tutoriale despre fazan, GTA si facerea snitelelor
- veti primi o sapca cu semnatura lu' madalin2009
- vi se vor pune la dispozitie zeci de linkuri catre zone de download GTA.

Faptul ca va veti intoarce in clasa a doua din timpurile neandertaliene, s-ar putea sa fie doar temporar!

Everyone is invited! :D
 

DeletedUser

Veniti in 2.009 ! Aveti urmatoarele facilitati:
- invatati cum sa fiti n00bi ( sunteti deja daca va duceti , dar acolo invatati meserie adevarata )
-spammati cat puteti
-veti duce mai departe Dinastia *HIM*
- multe multe multe multe tutoriale despre cum sa ataci jucatorii cu punctele , nu cu armata !




:p


=)) =)) foarte tare ;) =))
 
Sus