Nfs

DeletedUser

Toţi fanii NFS sunt liberi să intre în academia T.F.K. :cool: Răspundeţi aici şi vă vom invita!:D
 

DeletedUser8266

Vin da ... acu imi iau adio de la colegi , e mai greu.

Auzi da nu mai bine venim toti la voi?
 

DeletedUser

Cum? Nici cu un trib mic nu am reuşit să ne înţelegem. Dar cu un trib mare!?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Slaat3...e bine ca ai initiativa...dar mi se pare ca acest joc te cam depaseste...incearca prepelix sau orice altceva...sincer iti spun;)
 

DeletedUser

forest1001.png


Veniţi toţi la noi, atunci!
 

DeletedUser20120

frate , tu nu vezi ca aici se glumeste pe seama ta ? lumea asta este prea avansata ca sa mai poti realiza ceva , intra pe lumea 18 ca acolo mai ai sanse sa faci ceva , dar daca tot noob ramai nu realizezi nimic , incearca cat de cat sa intelegi jocul , roaga pe cineva sa iti explice cum se joaca acest joc
 

DeletedUser

Poate că n-am observat pentru că pe forumurile pe care le-am vizitat până acum erau oameni serioşi.

Şi apropo de L11... Sunt sigur că habar n-aveţi de psiho-istorie! Pentru că dacă-ţi aţi avea aţi şti că marile triburi se prăbuşesc (şi mă refer şi la voi, v V v)! Dacă sunteţi interesaţi despre cum o să dominăm L11 Intraţi la noi în trib!

De acum doar cei interesaţi mai postează aici!
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce sau chinuit oameni sa-ti spuna ca esti mascariciul lor ca vad ca tot nu intelegi...in loc sa le multumesti ca ti-au dat un sfat tu le spui
Şi apropo de L11... Sunt sigur că habar n-aveţi de psiho-istorie!
Chiar daca marile triburi se vor prabusi nu o sa reusesti sa domini nimic... jucatori au deja relatii formate intre ei si intotdeauna vor merge pe mana unui cunoscut cu care a luptat si vor continua intr-un trib nou sau intr-un trib bine pozitionat pentru planurile lor de viitor.

Trezestete la realitate !
 

DeletedUser8266

Am primit ....

"Instintare"
davida1000 astăzi la ora 22:10
Invitaţia va fi retrasă de [player]davida1000[/player] în 2 zile!


Deci treaba e serioasa si se vede ca stie sa joace.

Dar un incepator ca airborne de unde sa stie el de pshio-istorie ,el cred ca nici acu nu stie ca satele nu se inobileaza cu Paladinul.
 
Sus