NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser44519

Asta ca de mult eram bagati in alte oale decat ale noastre:
Parte 1:
Triburi: Pawns.
Parte 2:
Triburi: N.W.O

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,783
Tabăra 2: 0
Diferență: 40,783

chart


Parte 1:
Triburi: Pawns., Pawns!
Parte 2:
Triburi: N.W.O, +NWO+, Agar

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 1
Diferență: 10

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,256
Tabăra 2: 2,036
Diferență: 78,220

chart




Imi place totusi ca acest maret intemeietor NWO-Diusi are nume la sate de genul :
24.NWO - Regi,restu pioni.:)

Bine inteles..satul cu pricina este o interna obosita :24.NWO - Regi,restu pioni.:) (478|520) K54 8,196 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]


Normal ca il respecta : 23.Respect underkeys!!!:) (479|517) K54 11,784 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]
 

DeletedUser13059

vorbeste de interne obosite chiar cel care are +10 sate luate intern la un total de 25 ? :))


postezi statistici la care tu nu participi ? :))

Parte 1:
Triburi: N.W.O, +NWO+
Parte 2:
Jucători: Imaginaerum

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart




nubu asta de diusi macar a crescut pe sate luate de la OS spre deosebire de tine care vine sa puna copy paste la 1 interna facuta de altu pe cand tu ai 50% din cont doar din interne

img




Click Click D i U S i

Puncte: 230.495
Loc: 19
Inamici învinşi: 1.572.991 (9.)
Trib: N.W.O

Imaginaerum

Puncte: 211.742
Loc: 23
Inamici învinşi: 669.985 (68.)
Trib: Pawns.


fail total inca odata in dreptul tau , o sa ajungi ca maretul conducator din NFSW care a picat azi la datorie , cred ca a ramas fara timp avand in vedere ca a pierdut sate iar acuma este fara trib
 

DeletedUser44519

Parte 1:
Triburi: Pawns!, Pawns.
Parte 2:
Jucători: Click Click D i U S i

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart



Umbla vorba ca nici el nu a luat sate de la noi:(...

Iar vorbesti aiurea fara sa ai habar pe ce planeta esti..am 5 sate din 25 luate din interne,din care 3 mi-au fost cedate de un prieten dar ce crezi nu am pus la numele satului: PAWNS THE BEST ..Cam acelasi numar de interne il are si tovarasul tau :*..
 

DeletedUser13059

Parte 1:
Triburi: Pawns!, Pawns.
Parte 2:
Jucători: Click Click D i U S i

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

chart



Umbla vorba ca nici el nu a luat sate de la noi:(...

Iar vorbesti aiurea fara sa ai habar pe ce planeta esti..am 5 sate din 25 luate din interne,din care 3 mi-au fost cedate de un prieten dar ce crezi nu am pus la numele satului: PAWNS THE BEST ..Cam acelasi numar de interne il are si tovarasul tau :*..

el pe langa tentativa ta de trib se bate si cu O.S de la care a luat , tu ai 1 singur dusman NWO si 0 sate luate de la ei :)) iar interne cum poti sa zici ca ai 5 ? cand si cei din NW sunt tot interne doar au fost la tine in trib dupa care au fost concediati si ai luat cateva sate de acolo , in fine oricum esti caz pierdut si la cum avanseaza granita in curand ajungi sa ramai ciuca batailor
 

DeletedUser41807

ba nobule nu se considera interna un trib de 40 de persoane care e aliat cu nwo :))) încerci doar sa tragi săgeți în stânga și în dreapta
 

DeletedUser47065

Asta ca de mult eram bagati in alte oale decat ale noastre:
Parte 1:
Triburi: Pawns.
Parte 2:
Triburi: N.W.O

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,783
Tabăra 2: 0
Diferență: 40,783

chart


Parte 1:
Triburi: Pawns., Pawns!
Parte 2:
Triburi: N.W.O, +NWO+, Agar

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 1
Diferență: 10

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,256
Tabăra 2: 2,036
Diferență: 78,220

chart




Imi place totusi ca acest maret intemeietor NWO-Diusi are nume la sate de genul :
24.NWO - Regi,restu pioni.:)

Bine inteles..satul cu pricina este o interna obosita :24.NWO - Regi,restu pioni.:) (478|520) K54 8,196 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]


Normal ca il respecta : 23.Respect underkeys!!!:) (479|517) K54 11,784 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]



De ce ma pui sa raspund la frustrarea ta.:( Nu am nimic cu tine sau cu tribu tau. Prin pioni te asigur ca nu ma refeream doar la tribu tau ci la restu mapei este o aroganta pe care mi-am asumat-o fara sa fac aluzie doar la tribul PAWNS.. In aldoilea rand internele fac parte din joc de la inceputul lumilor si vor face intotdeauna...Imi pare rau ca te-am dejamagit si am cucerit 3-4 interne si am sa mai cuceresc... Tu vad ca faci un razboi cu mine pe extern care devine personal dar ori cum, la urma urmei de ce sa nu te iei de Diusi daca te despart de el 100 ore..:)... Lasa mapa sa vorbeasca si ai sa fi mult mai fericit.
 

DeletedUser44519

De ce ma pui sa raspund la frustrarea ta.:( Nu am nimic cu tine sau cu tribu tau. Prin pioni te asigur ca nu ma refeream doar la tribu tau ci la restu mapei este o aroganta pe care mi-am asumat-o fara sa fac aluzie doar la tribul PAWNS.. In aldoilea rand internele fac parte din joc de la inceputul lumilor si vor face intotdeauna...Imi pare rau ca te-am dejamagit si am cucerit 3-4 interne si am sa mai cuceresc... Tu vad ca faci un razboi cu mine pe extern care devine personal dar ori cum, la urma urmei de ce sa nu te iei de Diusi daca te despart de el 100 ore..:)... Lasa mapa sa vorbeasca si ai sa fi mult mai fericit.

UITE că ai zis ceva foarte inteligent..ne despart 100 ore....poate acum.vede si tovarasul tău mai limitat de ce nu s au luat sate de mine de la nwo respectiv invers.si legat de NW..tribul a avut 42 de membri..uj trib cu 2 membri nu putea fi pe locul 15..bine..isi da toata lumea seama ca nu poti avea pretentii de la ursu sa isi foloseasca inutilu macar cateodata.Nu am nimic cu tine,eu nu m am razboit cu tine la numele satelor..eu nu scriam pe forum ce scrii tu cu aere de vedete si nebunii..eu pur si simplu mi vazut de treaba mea,asta pana am.fost implicat si stii cum e: ai i trat in horă-tre să joci.
 

DeletedUser47065

UITE că ai zis ceva foarte inteligent..ne despart 100 ore....poate acum.vede si tovarasul tău mai limitat de ce nu s au luat sate de mine de la nwo respectiv invers.si legat de NW..tribul a avut 42 de membri..uj trib cu 2 membri nu putea fi pe locul 15..bine..isi da toata lumea seama ca nu poti avea pretentii de la ursu sa isi foloseasca inutilu macar cateodata.Nu am nimic cu tine,eu nu m am razboit cu tine la numele satelor..eu nu scriam pe forum ce scrii tu cu aere de vedete si nebunii..eu pur si simplu mi vazut de treaba mea,asta pana am.fost implicat si stii cum e: ai i trat in horă-tre să joci.


Pai eu am razboi cu tine la numele satelor...? sunt satele mele pun ce nume doresc, la ale tale pui ce doresti..:)

Nu am scris nimic cu aere si nebunii, Inca nu am scos flow din mine;)



Imi place totusi ca acest maret intemeietor NWO-Diusi are nume la sate de genul :
24.NWO - Regi,restu pioni.

Bine inteles..satul cu pricina este o interna obosita :24.NWO - Regi,restu pioni. (478|520) K54 8,196 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]


Normal ca il respecta : 23.Respect underkeys!!! (479|517) K54 11,784 UnderKeys [+NWO+] Click Click D i U S i [N.W.O]


DAR CE ESTE MAI SUS SE ADRESEAZA PERSONAL..:)
 

DeletedUser13059

UITE că ai zis ceva foarte inteligent..ne despart 100 ore....poate acum.vede si tovarasul tău mai limitat de ce nu s au luat sate de mine de la nwo respectiv invers.si legat de NW..tribul a avut 42 de membri..uj trib cu 2 membri nu putea fi pe locul 15..bine..isi da toata lumea seama ca nu poti avea pretentii de la ursu sa isi foloseasca inutilu macar cateodata.Nu am nimic cu tine,eu nu m am razboit cu tine la numele satelor..eu nu scriam pe forum ce scrii tu cu aere de vedete si nebunii..eu pur si simplu mi vazut de treaba mea,asta pana am.fost implicat si stii cum e: ai i trat in horă-tre să joci.


eu pur si simplu mi vazut de treaba mea

ai i trat in horă-tre să joci



vorbesti de limitati pe cand tu inca te lupti cu tastatura ?
 

DeletedUser46530

e n z

da cu contu "imaginaerum" de pe extern ce s-a intamplat?

esti cumva banat si incerci sa scapi de pedeapsa?
 

DeletedUser20436

:))

Nu obisnuiesc sa ma balacaresc pe forum, nu imi place,insa nu pot sa nu remarc niste lucruri absolut haioase:D:D

Deunazi am aflat ca tribul O.S. a devenit academia PAWNS!!!!!!! really??:eek::eek:

Si inca un lucru care amuza toate barfele pe la colturi e ca desi Maze le ia sate intr-o veselie astora,Crazynoob urla din toti rarunchii SA SE ATACE TKL:)))))

Dar stim si de ce o face :) Poate poate ne forteaza mana sa trecem alaturi de ei impotriva Maze:p

Sa aveti un somn usor
 

DeletedUser47655

luptati si voi pe o amarata de granita si sunteti mari smecheri .... nici pe aia nu faceti fata
 

DeletedUser41807

Nu obisnuiesc sa ma balacaresc pe forum, nu imi place,insa nu pot sa nu remarc niste lucruri absolut haioase:D:D

Deunazi am aflat ca tribul O.S. a devenit academia PAWNS!!!!!!! really??:eek::eek:

Si inca un lucru care amuza toate barfele pe la colturi e ca desi Maze le ia sate intr-o veselie astora,Crazynoob urla din toti rarunchii SA SE ATACE TKL:)))))

Dar stim si de ce o face :) Poate poate ne forteaza mana sa trecem alaturi de ei impotriva Maze:p

Sa aveti un somn usor

ești mai noob decât prevede legea punct !
 

DeletedUser41807

maze a luat sate din academiile făcute prost . eu am venit doar sa organizez și sa scap de toate pramatiile ce trag os in jos ! În 3-4 zile o sa ceri invitație în os noob ce esti
 

DeletedUser46530

maze a luat sate din academiile făcute prost . eu am venit doar sa organizez și sa scap de toate pramatiile ce trag os in jos ! În 3-4 zile o sa ceri invitație în os noob ce esti

Pai in 3-4 zile in ritmul in care iti fug jucatorii acum...
 

DeletedUser13059

maze a luat sate din academiile făcute prost . eu am venit doar sa organizez și sa scap de toate pramatiile ce trag os in jos ! În 3-4 zile o sa ceri invitație în os noob ce esti

adica NFSW si O.S sunt academii ?
 
Sus