NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser47065

no..au 100k alea din granita:D..apropo ai cam gresit numele tau..daca la limba romana am zis sa te inteleg,la limba engleza care e problema?daca Diusi e nume propriu la ce ai mai pus "the" in fata? sau poate gresesc eu dar asa imi aminteam...:))


Nu se traduce cuvant cu cuvant, fiecare cuvant are mai multe intelesuri este un feli de expresie si de obicei nu prea poti traduce expresiile corect din engleza in Romana sau alta limba. . Rise Of The DIUSI = Ridicarea lui DIUSI , Deci daca te deranjeaza la cap mai bine te inchini unui Diusi, de Ex mie....
 

DeletedUser13059

Tts pawns si tkl au peste 5000 de sate față de maze?pe ce lume traiesti?sau te prefaci ca nu stii ca faceti pna cu nsfw :)) sau poate doar atat te duce capu sa dai bine..defapt realitatea e alta..vreo 2000 de sate in minus nu in +


ti-am pus cu 2-3 pagini in spate cum aveati peste 5000 sate peste , acuma ca voi va bateti acolo intre voi nu mai este problema noastra ... spor la sate :D
 

DeletedUser47645

Nu se traduce cuvant cu cuvant, fiecare cuvant are mai multe intelesuri este un feli de expresie si de obicei nu prea poti traduce expresiile corect din engleza in Romana sau alta limba. . Rise Of The DIUSI = Ridicarea lui DIUSI , Deci daca te deranjeaza la cap mai bine te inchini unui Diusi, de Ex mie....
Pai e ridicarea lui diusi se spunea simplu rise of diusi..daca era vorba de un obiect puneai the...e clar esti vreun american si tu nici engleza nu o atii..mai te crezi si zeu..asa e cand paraseste românu satu de baştină,crede ca nu mai e altu ca el..acu fa o poezie sa te ridici in slavi,picamăre.
 

DeletedUser43917

Ba... sunteti fixati pe treaba voastra .
Puneti-mi si mie o statistica , thanks :D
 

DeletedUser13059

Pai e ridicarea lui diusi se spunea simplu rise of diusi..daca era vorba de un obiect puneai the...e clar esti vreun american si tu nici engleza nu o atii..mai te crezi si zeu..asa e cand paraseste românu satu de baştină,crede ca nu mai e altu ca el..acu fa o poezie sa te ridici in slavi,picamăre.


tu vad ca nu doar la jocu asta esti praf :))))
 

DeletedUser43917

tu vad ca nu doar la jocu asta esti praf :))))


Ursulee , tu esti bun la jocul asta?
Cand va vad asa tari in gura , pe la inceputul lumii 50 desi eu am intrat sa-mi fac pp si sa scot 2 jucatori ma atacai pe aici ca m-ai scos de pe lumea 38/42 etc . M-ai confundat cu Sorewhy aka Noob si ai tinut-o tot asa :))) Ti-am dat pace . Tot zmeu ai ramas , ai uitat cand ma luai cu mesaje pe skype ? Cand si pe 45 ti-am scos 4 conturi , pe 45 sincer mi-a placut de tine ca aveam amandoi acelasi obiectiv sa zic asa :)) Scoaterea CIRC-ului , dar daca ne uitam pe twstats , eu te-am scos si pe tine si pe Puyut si restul CIRCULUI :(
 

DeletedUser47065

Ursulee , tu esti bun la jocul asta?
Cand va vad asa tari in gura , pe la inceputul lumii 50 desi eu am intrat sa-mi fac pp si sa scot 2 jucatori ma atacai pe aici ca m-ai scos de pe lumea 38/42 etc . M-ai confundat cu Sorewhy aka Noob si ai tinut-o tot asa :))) Ti-am dat pace . Tot zmeu ai ramas , ai uitat cand ma luai cu mesaje pe skype ? Cand si pe 45 ti-am scos 4 conturi , pe 45 sincer mi-a placut de tine ca aveam amandoi acelasi obiectiv sa zic asa :)) Scoaterea CIRC-ului , dar daca ne uitam pe twstats , eu te-am scos si pe tine si pe Puyut si restul CIRCULUI :(


Cred ca glumesti sau exagerezi :D:)
 

DeletedUser43917

Cred ca glumesti sau exagerezi :D:)

Tie iti cam place sa te bagi in seama ?
Uita-te pe twstats la innobilari (I M M O R T A L) daca nu stii cine sunt , daca te-ai bagat in seama , vroiai sa te felicit ca ai castigat lumea 45 ? Cu ajutorul meu si al lui Nustiucine? 30% din jucatorii care au inchis 45-ul ti i-am dat eu , din echipa SLAP!
Discutiile tale purtate pe skype cu Puyut dupa ce l-am innobilat si "le-am desfiintat" CIRC-ul , ca nu voi prinde eu finala (atunci cand eram loc 3 ) , a urmat ban-ul apoi am renuntat eu pentru ca imi indeplinisem toate obiectivele pe care eu mi le-am propus la inceputul acelei lumi. Esti traumatizat rau ca nu m-ai putut "innobila" , v-ati batut joc de co-playerul pe care-l aveam atunci (Florin) :)))
 

DeletedUser47065

Tie iti cam place sa te bagi in seama ?
Uita-te pe twstats la innobilari (I M M O R T A L) daca nu stii cine sunt , daca te-ai bagat in seama , vroiai sa te felicit ca ai castigat lumea 45 ? Cu ajutorul meu si al lui Nustiucine? 30% din jucatorii care au inchis 45-ul ti i-am dat eu , din echipa SLAP!
Discutiile tale purtate pe skype cu Puyut dupa ce l-am innobilat si "le-am desfiintat" CIRC-ul , ca nu voi prinde eu finala (atunci cand eram loc 3 ) , a urmat ban-ul apoi am renuntat eu pentru ca imi indeplinisem toate obiectivele pe care eu mi le-am propus la inceputul acelei lumi. Esti traumatizat rau ca nu m-ai putut "innobila" , v-ati batut joc de co-playerul pe care-l aveam atunci (Florin) :)))


:))))))))) Rand mult de voi toti ... care e din slapi? Puyut nu a jucat mai mult de 3-4 sate nu a avut pe lume.! Toti jucatori tai pe majoritatea ii stiam dinainte de lumea 45 sau lasat in primele 2 luni de la inceperea lumi si de ce ai venit la noi de bun ce era tribul tau? iar napoca era cu mine nu cu tine era unu dintre fondatori NWO, Iar cand am scos prima data circu, slapi erau picior in picior(daca intelegi gluma) cu circu erati aliati:) Dupa ce a cazut zona din sud a circului , majoritatea circului devenise inactiv ai venit la mine in trib cu 10 playeri 5-6 dintre eu au parasit repede lumea IMMORTAL(FLORIN) nu stiu cine te-a zis ca ne-am batut joc de el sa lasat si a lasat sitter in trib si satele ... Dupa ce aviam K45 la degetul mic te-ai gandit sa treci la noi asta nu e ca si cum din cauza ta am inchis lumea intelegi? e ca si cum ai primit o sansa sa continui jocul boss! in loc sa fi recunoscator musti mana care te-a hranit. Cine nu stie te crede dar ălora nu le pasă...

(CA SI O PARANTEZA TW STATUSU TAU DE PE 45 ARATA ASA http://ro.twstats.com/ro45/index.php?page=player&mode=conquers&id=743577091&type=gain&pn=-1 AI LUAT UN SAT DE LA PUYUT CURATAT DE ALTII BARBARE, INTERNE SI CATEVA SATE DE AL JUCATORI PROBABIL INACTIVI PE CARE II MAI SI PROSTEAI CA UNESTI CONTU CU EI SA ITI LASE SATELE CA APOI LE DAI PAROLA DE LA CONT SI VI SI IMI SPUI CA FARA CONTU TAU NU SE PUTEA CASTIGA ACEA LUME! )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43917

:))))))))) Rand mult de voi toti ... care e din slapi? Puyut nu a jucat mai mult de 3-4 sate nu a avut pe lume.! Toti jucatori tai pe majoritatea ii stiam dinainte de lumea 45 sau lasat in primele 2 luni de la inceperea lumi si de ce ai venit la noi de bun ce era tribul tau? iar napoca era cu mine nu cu tine era unu dintre fondatori NWO, Iar cand am scos prima data circu, slapi erau picior in picior(daca intelegi gluma) cu circu erati aliati:) Dupa ce a cazut zona din sud a circului , majoritatea circului devenise inactiv ai venit la mine in trib cu 10 playeri 5-6 dintre eu au parasit repede lumea IMMORTAL(FLORIN) nu stiu cine te-a zis ca ne-am batut joc de el sa lasat si a lasat sitter in trib si satele ... Dupa ce aviam K45 la degetul mic te-ai gandit sa treci la noi asta nu e ca si cum din cauza ta am inchis lumea intelegi? e ca si cum ai primit o sansa sa continui jocul boss! in loc sa fi recunoscator musti mana care te-a hranit. Cine nu stie te crede dar ălora nu le pasă...

(CA SI O PARANTEZA TW STATUSU TAU DE PE 45 ARATA ASA http://ro.twstats.com/ro45/index.php?page=player&mode=conquers&id=743577091&type=gain&pn=-1 AI LUAT UN SAT DE LA PUYUT CURATAT DE ALTII BARBARE, INTERNE SI CATEVA SATE DE AL JUCATORI PROBABIL INACTIVI PE CARE II MAI SI PROSTEAI CA UNESTI CONTU CU EI SA ITI LASE SATELE CA APOI LE DAI PAROLA DE LA CONT SI VI SI IMI SPUI CA FARA CONTU TAU NU SE PUTEA CASTIGA ACEA LUME! )


Mdaa ... ce sa scot din tine ?

1. Sunt multi din slap .
2. Am zis ca eu l-am scos pe Puyut de pe harta .
3. Niciun jucator din echipa mea nu s-a lasat , doar Sorin1212 si Mercenary pentru ca noi doar pentru a scoate CIRC-ul si a ne distra cate putin ... am intrat.. am rezolvat si am iesit.
4. napoca(nustiucine.....) nu am zis ca a fost la mine in trib , am zis ca eu si el v-am ajutat sa luati lumea .
El a tinut tot nwo-ul din splituri si asa mai departe (va invatat si pe voi sa farmati etc.)
Iar eu pentru ca ti-am dat jucatori capabili .
5. Nu tu ai scos circul ci eu (Natasha Romanoff iti poate confirma).
6. Barbarele alea innobilate stii ca au fost satele pe care mi le-au luat adminii pentru acel ban drept pedeapsa si le-am curatat/innobilat . Tu nu ai "aviut" tot k-45 la mana ci doar dupa ce eu si restul echipei am intrat in nwo si ti-am tinut granita din nord (eu , Cristi si Sorin) .
7. Tu nu aveai cum sa-mi dai mie sanse , eu ti-am dat tie . Stiam tot timpul ca tu discutai cu ZEN-ul si le ziceai (Immortal nu prinde finala sa se pregateasca ca va fi atacat din toate partile) (SADLY) E asa sau nu e asa?

Mi-a luat o zi sa stau sa inteleg ce scrii aici LOL!
 

DeletedUser47065

Mdaa ... ce sa scot din tine ?

1. Sunt multi din slap .
2. Am zis ca eu l-am scos pe Puyut de pe harta .
3. Niciun jucator din echipa mea nu s-a lasat , doar Sorin1212 si Mercenary pentru ca noi doar pentru a scoate CIRC-ul si a ne distra cate putin ... am intrat.. am rezolvat si am iesit.
4. napoca(nustiucine.....) nu am zis ca a fost la mine in trib , am zis ca eu si el v-am ajutat sa luati lumea .
El a tinut tot nwo-ul din splituri si asa mai departe (va invatat si pe voi sa farmati etc.)
Iar eu pentru ca ti-am dat jucatori capabili .
5. Nu tu ai scos circul ci eu (Natasha Romanoff iti poate confirma).
6. Barbarele alea innobilate stii ca au fost satele pe care mi le-au luat adminii pentru acel ban drept pedeapsa si le-am curatat/innobilat . Tu nu ai "aviut" tot k-45 la mana ci doar dupa ce eu si restul echipei am intrat in nwo si ti-am tinut granita din nord (eu , Cristi si Sorin) .
7. Tu nu aveai cum sa-mi dai mie sanse , eu ti-am dat tie . Stiam tot timpul ca tu discutai cu ZEN-ul si le ziceai (Immortal nu prinde finala sa se pregateasca ca va fi atacat din toate partile) (SADLY) E asa sau nu e asa?

Mi-a luat o zi sa stau sa inteleg ce scrii aici LOL!


daca erau multi din slapi atunci tribu se numea slapi nu NWO lumea de acolo nici nu te mai tine mintea cand ai venit in trib aia nu te vroiau, defapt nimeni nu te vroia nici macar napoca pe care il tot pupi doar eu am dat 2 bani pe tine pentru ca i-am avut;) nu intelegeam de ce nu joci singur sa inchizi lumea. ori cum inafara de mincini mai sus nu ai scris mare lucru:D nici unu din cei enumerati de tine nu au trecut de 300k puncte dar ei au facut toata treaba din coltu ala de nord est unde era zenu cu care eram aliati tineati granitza un nimic era marginea mapei!!! te-am zis daca tribu tau era foarte bun nu intrai la mine. Nustiucine a jucat primela luna cum dracu sa tina tribu cred ca si tu bei codeina de la enzo ! da e adevarat ca am zis ca te voi scoate: ''Daca jafu asta de om incearca sa mai prosteasca oamenii ca le da parola sa uneasca contu nu va termina lumea asta'' TU DE OBICEI ITI ATRIBUI LUCRURI PE CARE NU LE-AI FACUT NICIODATA LA CARE POATE VISAI SA LE FACI CANDVA DAR NU AI AVUT NOROC? Propunere nume sickos:Traficantu De Minciuni si sf-uri!



Eu nici acuma nu am inteles ce cauti pe acest forum cu lumea 45 dar sa fie!:) imi scad bani din cont ca stau aici cu tine sa ma cert pe inventile tale cand tu esti un pierde timp, normal ca ai timp sa inventezi!:)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Daca nu va calmati va trimit la mare! Sau la munte! Sau in Delta (aici fac eu cinste cu undite si rame)! Ideea e ca plecati in vacanta daca nu incetati. Merci!
 

DeletedUser43029

hai sa te fac un pescuit...:))) sunt pe terasa la hotelu delta :)))
btw..ptr adenauer asta :)
 

DeletedUser13059

ce au amutit fetele din pawns asa dintr-o data .... defapt era de asteptat :D poate va reveniti in cazul in care faceti si voi un organizat sa luati macar 2-3 sate sa va laudati cu statistica , in rest cam nimic ... oricum ii interesant , de 20 zile de cand ii razboi oficial , pawns nu a facut organizat deloc ? hmmm
 

DeletedUser13059

o statistica ceva nenea enz ? sau deja sa ajuns la stadiul ala in care ati renuntat la lupta , adica nah vorba vine lupta :D ... iar pe extern nu mai apare nici un mare luptator :( piter afk , crazy out , enz interne pe silentios ...
 

DeletedUser13059

7d3a606af1b545298ac16647d20cca8d.png


ca un adevarat jucator :D ..
 

DeletedUser13059

2 saptamani ? :O nu pot sa cred ... un trib asa mare sa primeasca 2 saptamani ii o insulta la adresa lor .. eu zic ca 1 ii suficient
 
Sus