NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser47645

Sfârşitul pedepsei temporare: aug 16, 12:10
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

» Vezi tichetele existente

În timp ce contul ţi-e blocat poţi fi atacat

Asta spune multe despre voi. Contul meu a ajuns sitter la un prieten de-al vostru si v-ati aratat valoarea,l-ati banat..Pentru ca de cucerit normal..mai greu:).Macar aveti putina demnitate si nu va mai dati valorosi ca luati sate de la un om care nu isi poate apara contul.Luati-le ,mergeti pe coate si mergeti mai departe..dar macar nu fiti falsi:)
 

DeletedUser48012

Cum a vrut el sa aiba contul blocat cand tradatorul de la voi l-a banat?:) Mesajul ala de la 6 era trimis de catre sitterul respectiv , caracterul unora ma lasa rece.
 

DeletedUser13059

70921_large


stai linistit ca din cate vad esti imbracat bine ... sigurat nu racesti
 

DeletedUser48012

Deja o dai in penibil, ,dar asta e rolul tau de mascota pe fiecare lume, trebuie sa iti faci norma, nu?
 

DeletedUser

Sfârşitul pedepsei temporare: aug 16, 12:10
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

» Vezi tichetele existente

În timp ce contul ţi-e blocat poţi fi atacat

Asta spune multe despre voi. Contul meu a ajuns sitter la un prieten de-al vostru si v-ati aratat valoarea,l-ati banat..Pentru ca de cucerit normal..mai greu:).Macar aveti putina demnitate si nu va mai dati valorosi ca luati sate de la un om care nu isi poate apara contul.Luati-le ,mergeti pe coate si mergeti mai departe..dar macar nu fiti falsi:)

Pai, fi atent.

109 Vine ... lupul (475|444) K44 6,647 Imaginaerum [Pawns.] marcelone [TTS] 2016-08-13 10:49:48
103 Diusi REGE RESTU DOAR PIONI. (473|470) K44 9,926 Imaginaerum [Pawns.] Rise Of The Diusi [MAZE] 2016-08-12 10:25:48
N.W.O 097 (463|486) K44 9,720 Imaginaerum [Pawns.] ionutzzzyo [Cargo] 2016-08-12 10:13:46
alkatrazz (475|484) K44 11,874 Imaginaerum [Pawns.] nynutzu [Cargo] 2016-08-12 09:38:38
N.W.O 096 (465|486) K44 9,720 Imaginaerum [Pawns.] ionutzzzyo [Cargo] 2016-08-12 08:01:32

Deci satele astea, tu le-ai pierdut inainte de a fi banat. Restul, ce ti le-au luat aliatii tai, le-ai pierdut in timpul banului. Despre ce vorbim ?
Nu face pe nevinovatul doar sa acuzi pe altii. Mereu ai fost doar un nub pe jocul asta si asa vei ramane. Si cum cine se aseamana se aduna, nu ai cum sa faci tu un trib bun care sa puna macar probleme MAZE-ului, sa nu mai spun de victorie sau altele.
Asa ca, fii om si alege cum vrei sa pierzi. Cu fruntea sus, fara a veni si mintii lumea cu tot felul de lucruri ce nu sunt adevarate sau cu , capul in pamant spunand minciuni fara a avea vreo dovada asupra lor.
 

DeletedUser47645

ai fluierat in biserica .. zii drept:)) nu tine faza cu sitteru :))
Maf3oso..fii serios,chiar crezi ca bagam minciuni?Eu nu am fost pe cont si am primit mesaje chiar si de la Elena ca am injurat-o sau nush ce..Am lasat contul la cineva,acel cineva nu a mai putut si a dat cuiva din TKL..acel din tkl era prieten de-al vostru si si-a facut de cap,mi-a banat contul.Daca nu ma crezi,iti arat ticketele pe skype,si motivele:))..Nu zic ca nu castigati..dar nu in halul asta:)..In fine,laudati-va ca imi luati sate.Felicitari! Fiti mandri de voi:))
 

DeletedUser47645

Pai, fi atent.

109 Vine ... lupul (475|444) K44 6,647 Imaginaerum [Pawns.] marcelone [TTS] 2016-08-13 10:49:48
103 Diusi REGE RESTU DOAR PIONI. (473|470) K44 9,926 Imaginaerum [Pawns.] Rise Of The Diusi [MAZE] 2016-08-12 10:25:48
N.W.O 097 (463|486) K44 9,720 Imaginaerum [Pawns.] ionutzzzyo [Cargo] 2016-08-12 10:13:46
alkatrazz (475|484) K44 11,874 Imaginaerum [Pawns.] nynutzu [Cargo] 2016-08-12 09:38:38
N.W.O 096 (465|486) K44 9,720 Imaginaerum [Pawns.] ionutzzzyo [Cargo] 2016-08-12 08:01:32

Deci satele astea, tu le-ai pierdut inainte de a fi banat. Restul, ce ti le-au luat aliatii tai, le-ai pierdut in timpul banului. Despre ce vorbim ?
Nu face pe nevinovatul doar sa acuzi pe altii. Mereu ai fost doar un nub pe jocul asta si asa vei ramane. Si cum cine se aseamana se aduna, nu ai cum sa faci tu un trib bun care sa puna macar probleme MAZE-ului, sa nu mai spun de victorie sau altele.
Asa ca, fii om si alege cum vrei sa pierzi. Cu fruntea sus, fara a veni si mintii lumea cu tot felul de lucruri ce nu sunt adevarate sau cu , capul in pamant spunand minciuni fara a avea vreo dovada asupra lor.
Am dovezi prietene,am ticketele..stai linistit:* ..nu mai manca maroniu pe aici ca esti penibil.De ce as minti?
 

DeletedUser

Iti plac barbatii sau de ce ma pupi ?

Singurul care mananca esti tu. Te banezi singur si dupa vi sa faci aici pe nevinovatul. De ce nu ai lasat sitter prietenilor tai ? Sa-ti spun eu, pentru ca atunci nu aveai vreo scuza. Dar cu satele care totusi au fost pierdute inainte de a fi banat, cum ramane ? Ca singurele ce le-ai pierdut in perioada banului au fost cele pierdute in fata aliatilor tai
 

DeletedUser47645

Vad ca nu intelegi...am lasat sitter la prieteni,iar ei nu au putut sta si au lasat la cine au apucat. Cum sa spui ca ma banez singur pe atacabil :))
 

DeletedUser

Pai si prietenii aia ai tai lasa asa un cont ce a infiintat tribul, contul unui mare jucator, conducator cui apuca ? Sau defapt tu n-ai prieteni de "ti-au facut" asta :confused:
 

DeletedUser13059

Vad ca nu intelegi...am lasat sitter la prieteni,iar ei nu au putut sta si au lasat la cine au apucat. Cum sa spui ca ma banez singur pe atacabil :))

sa imi zici cum ai lasat sitter la prieteni :) am incercat si eu acuma sa las sitter la tot tribu dar nu ma lasa decat la un singur jucator ... vad ca la voi in pawns se poate , nu ii corect asa .. oricum ai niste tikete frumoase :))) numa conturi suport ai vazut pe L50 saracutu de tine ... oricum ai aratat inca odata ce mare jucator esti ... si ai grija ca deja ma superi , am impresia ca vrei sa imi ataci pozitia in clasament , iar din auzite cica vrei sa ma si depasesti


Deja o dai in penibil, ,dar asta e rolul tau de mascota pe fiecare lume, trebuie sa iti faci norma, nu?

imi pare rau domnule noob , dar nu pot sa fac si treaba ta ... spor la stergere sau ce faceti voi acolo
 

DeletedUser47645

Pe extern esti cel mai smeker..sunt curios cum ar decurge o intalnire face 2 face..oare esti la fel de tupeist?ce zici?
 

DeletedUser13059

ce sa zic .. probabil o sa faci la fel ca si aici , dupa ce ne intalnim nu mai apari aici sa le povesteti ce frumos a fost sa te vezi cu ursu :) chiar mi-ar face placere sa iesim la o bere daca esti interesat .. si stai linistit ca fac eu cinste ;) toata viata o sa ajut oamenii nevoiasi asa ca oricand doresti tu o facem si pe asta ca pe joc nu prea ai ce sa imi demonstrezi , mi-ai arat peste tot ce iti poate capu
 

DeletedUser17245

eu i-am zis sa isi ia un chibrit cu el..nu a vrut.. a zis ca da berea intai , apoi aprinde :))))))))
 
Sus