Nici pe .net nu exista asa ceva....

DeletedUser6

Descriere
Tribul GD*13 face parte din alianta triburilor GetoDacice GD , din care mai fac parte si triburile:
GD*1
GD*2
GD*3
GD*4
GD*5
GD*6
GD*7
GD*8
GD*9
GD*10
GD*11
GD*12
GD*13

Era sa cad de pe scaun cand am vazut asta... deci tocmai am descoperit cel mai noob trib din lumea asta, probabil pe langa cele 13 triburi cu care fac familia mai au si 20 de aliati deci saracii membri din acel trib nu o sa farmeze nimic... Noul TA al lumii 2... defapt cred ca i-au intrecut pe saracii azteci
 

DeletedUser

mai sunt asemenea cazuri si pe .net ... bine nu chiar in halul asta dar aproape:D
 

DeletedUser

Nu toti jucatorii au onoare sa fie membrii ai unui trib ca al nostru talibanule (de pe w2 bineinteles).
Oricum astept cu nerabdare GD*69.

E o tactica doresc sa descurajeze inamicii care trebuie sa adauge toata familia la inamici. Nimeni nu are atata rabdare. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

duh!!!!

Descriere
Tribul GD*13 face parte din alianta triburilor GetoDacice GD , din care mai fac parte si triburile:
GD*1
GD*2
GD*3
GD*4
GD*5
GD*6
GD*7
GD*8
GD*9
GD*10
GD*11
GD*12
GD*13


e LAME!!!!...cel mai mare lame adus acestui joc..:D
 

DeletedUser523

se pare ca lumea1 a venit si in lumea2! nu avem scapare ;)...
 

DeletedUser

LIFE
LIFE|a

LIFE 2
LIFE 5

LIFEBR
LIFEG
LIFEGa
LIFE S
LIFETT

LIFE25
LIFE26
LIFE28
LIFE47
LIFE68
LIFE72
LIFE77
LIFE87

Fam life de pe w4.net.
 

DeletedUser523

Aia dupa cat timp au ajuns asa? Eu cred c-au inceput mai subtirel. S-au inmultit pe parcurs prin inglobarea de alte triburi in familie. Dar de la bun inceput atatea triburi eu n-am vazut.. sincer.
Ei lasa ca e un inceput pt. toate! ;) Uite ca la noi pe .ro se vad minuni mai mari decat pe .net! Concluzia: jucati pe .ro ca e mult mai interesant!!:D
 

DeletedUser698

Cult | Cult2 | Cult3 | Cult4 | Cult5
Cult15 | Cult26 | Cult63 | Cult67 | CultA
CultAF | CultBF | CultCM | CultDA | CultD2
CultD3 | CultD4 | CultD5 | CultFT | Cult-G
CultHA | CultHC | CultH2 | CultIT | CultKF
CULKFA | CultLC | CultM2 | CultM3 | CultRR


Astia sunt multzi tata ... dar la inceput au fost putinin cred eu, daca ar fii sa generalizam GD ar trebuii sa fie singura familie din aceasta lume intr-un an cam asa :)
 

DeletedUser

Pe world 2 pe .net din cate am auzit, deci s-ar putea sa nu fi fost chiar asa, RUM avea 50 de "sister tribes" :)
 

DeletedUser

eu v-am zis.....furnicile tot furnici raman....orcum ma indoiesc de organizarea lor...in general romanii sunt manager "awfull"
 

DeletedUser523

eu nu prea inteleg de ce vb deja de GD si in lumea asta?! haideti totusi sa tratam ca pe un joc nou, asa cum si este si sa vedem cum evolueaza relatiile inter-tribale si apoi sa vorbim! ;)
 

DeletedUser

ideea era sa faca un SINGUR TRIB si acela sa aiba 80 membri max.nu stiu,cred ca adminii ar trebui sa faca ceva...
 

DeletedUser

Cult | Cult2 | Cult3 | Cult4 | Cult5
Cult15 | Cult26 | Cult63 | Cult67 | CultA
CultAF | CultBF | CultCM | CultDA | CultD2
CultD3 | CultD4 | CultD5 | CultFT | Cult-G
CultHA | CultHC | CultH2 | CultIT | CultKF
CULKFA | CultLC | CultM2 | CultM3 | CultRR


Astia sunt multzi tata ... dar la inceput au fost putinin cred eu, daca ar fii sa generalizam GD ar trebuii sa fie singura familie din aceasta lume intr-un an cam asa :)

La un moment dat pe w2 RUM avea 45 de triburi afiliate...
 
Sus