Nimeni

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42057

Nume tribului: Nameless
Prescurtare: Nimeni
Număr de membri: 15

Vreau doar cat mai multi membri, zeci, sute sa facem inca 7 academii , sa fim un mamutel, o familie mare si fericita deeeeci sunt in cautate de jucatori de 21+ , albi + negri + hispanici , rezistenti la caldura,frig,bataie si cearta !

Pentru contact , romanuL... !!! Mesajele & comentariile inutile nu isi au rostul, doresc seriozitate !
 

DeletedUser42057

Nu, cel putin eu nu eram. Tribul ala de pe 46 a fost anihilat de triburile mai mari ;)
 

DeletedUser47355

Nu prea. De ce vorbești dacă nu cunoști? Au fost trădaţi nu anahilaţi, de marele aliat united.

Aveam o părere mai bună despre tine, centărel.
Retrag urarea de baftă, gata. Si vis pacem para bellum..
 

DeletedUser47355

Vrei avertismente, nu vrei să te laşi, vrei banuri permanente
Te-afişezi mereu pe unde poţi numai să sări în ochi la fete! :))


Gata, ies, nu mai fac reclamă la acest trib'şor neinspirat.. :p
 

DeletedUser42057

Cica aliati cu united, care erau la 2 continente departare dar deh, vorbesc in necunostiinta de cauza deci nu bag mana in foc :)) Ati for ANIHILATI de TGN, apoi de NG, asa ca ciocu' mic. Oricum erati in marginea hartii, ca si acum deeeeeci mai devreme sau mai tarziu, papa "N-N"

Si daca tot o dam in rime despre triburi si imagine
Tribul tau a fost si inca este acolo unde ii e locul , in margine.

Salut !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47355

:)))))))))))))))))))))))))))) n-am putut să mă abţin. Scuze fanilor mei că dezgrop o lume demult uitată..

Deci tu centărel recunoşti că-ţi vorbeşte tastatura fără tine şi tot continui poveştile? haha :D
TGN a fost la distanţă, United erau pe k-ul nostru si după ce le-am oferit PNA au vrut alianţă, pe care-au rupt-o de îndată ce s-a dat liber la părăsire trib, invitând la ei trădătorii patriei precum heath ledger aka scripto-man, cotzanu aka ryzzescu două feţe & un alt nub mic, festina lentu'. Jucători care şi-au atacat foştii colegi.

Dar.. stai, tu vorbeşti despre N-N? Nu cunosc.
Eu vorbesc de tribul Nimeni. Ei, oricum, cum a terminat el o să terminaţi şi voi, doar că mai repede.
Singura voastră sanşă e un început nou de cum începe lumea mâine la prânz..
să creşteţi frumos pe margine până ajungem la voi & promit că vă trimitem iar la margine, cum trebuie.
 

DeletedUser42057

Se pare ca Nimeni nu e acelasi N-N care avea numele tot...NIMENI.
 

DeletedUser46957

Maiculitaaaaaa
Ce de furie la domniile voastre
Eu ma ascund in cazul asta
 

DeletedUser46957

Tepes am intrebat-o pe socra mea daca vrea sa joace si a zis pas
Nu stie ce pierde
 

DeletedUser47202

Nume tribului: Nameless
Prescurtare: Nimeni
Număr de membri: 15

Vreau doar cat mai multi membri, zeci, sute sa facem inca 7 academii , sa fim un mamutel, o familie mare si fericita deeeeci sunt in cautate de jucatori de 21+ , albi + negri + hispanici , rezistenti la caldura,frig,bataie si cearta !

Pentru contact , romanuL... !!! Mesajele & comentariile inutile nu isi au rostul, doresc seriozitate !

bună, nu vrei să faci totuşi mai multe academii?
strângi toată harta, expira protectia ţi faci ferme şi după îi înnobilezi şi ţaca paca ai câştigat lumea :)))
mason se întoarce :))
 

DeletedUser47355

Se pare ca Nimeni nu e acelasi N-N care avea numele tot...NIMENI.

Băi omule tu confunzi nume cu prescurtare. Tu n-ai numele Nimeni
însă prescurtarea e plagiată după tribul Nimeni cu numele tot la fel.
Ti-am arătat acolo mai sus..
în fine, spor spre margine boss :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42057

Sincer, habar nu aveam ca a fost un trib cu exact acelasi nume si aceeasi prescurtare dar ma rog....De asta cred ca nu am auzit, asa bun cred ca a fost. Spor la joc !
 

DeletedUser47355

A fost, a fost.. locul 1 la agresori peste united si hegemony, cu toate pp-urile lor investite..
Si n-a fost trib de prieteni de pe alte lumi.
în rest, rămâne să vedem ce onoare faci tu numelui. Pa:)
 
Sus