Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser45616

Ce rau imi pare ca sunt limitat de bunul simt , si de regulament ca din 2 vorbe nu ti mai scoteai fata in lume . Tu incerci sa mi umplii paharul , dar nu ai nici tinta , nici cu ce (asta daca urma sa spui ca ai sa faci si ai sa dregi) gloante oarbe :rolleyes: , comprendre ?

si ce vrei sa ti le marchez asa cum o face patrupedul meu de la tara ? sa fi sanatos :)
chiar imi pare rau de tine , imi placea cum ma tineai de vorba pe joc , probabil pe extern vrei sa pari un Spermen , sau Supermen ca nu mai stiu cum era :rolleyes:

of eu mam saturat sa te vad aici vreau mai mult in actiune pe harta , dar nu esti capabil sa ei , vrei doar sate goale si sa aducem vorba cu satele blindate , eu cred ca esti aceiasi apa ,. sa iti arat eu ce a ramas dupa 8 fuluri care ai trimis


http://ro34.triburile.ro/public_report/57947ded86c16466bbfc87c84b01eb6b
 

DeletedUser44130

Lasa-l draga, ca oricum i-ai spune, el tot .... ramane

Peseu: Completati spatiul liber
:]]
 

DeletedUser

of eu mam saturat sa te vad aici vreau mai mult in actiune pe harta , dar nu esti capabil sa ei , vrei doar sate goale si sa aducem vorba cu satele blindate , eu cred ca esti aceiasi apa ,. sa iti arat eu ce a ramas dupa 8 fuluri care ai trimis


http://ro34.triburile.ro/public_report/57947ded86c16466bbfc87c84b01eb6b

Cand ai doua granite de aparat ,e foartte greu de rezistat..nu mai rupe morcovul pe aici!
Daca erati asa buni nu va aliati intre voi pentru a da in alt trib..ramaneati in razboi si atunci se vedea care era mai bun.
 

DeletedUser44130

E tactica de parlamentari asta :]]]]]

Cand dau de greu, dispar =]]
 

DeletedUser44048

Intre familia HV si NiMiC era o diferenta de 15 milioane de puncte... acum aceasta diferenta sa redus la 6 milioane...
Dar inca nu s-a asezat harta si pentru NiMiC....
 

DeletedUser44036

Acum ca Geta e cu GRI sa-i cantam la multi ani!!!


[video=youtube;VfLVXgtS50E]http://www.youtube.com/watch?v=VfLVXgtS50E[/video]
 

DeletedUser45616

Cand ai doua granite de aparat ,e foartte greu de rezistat..nu mai rupe morcovul pe aici!
Daca erati asa buni nu va aliati intre voi pentru a da in alt trib..ramaneati in razboi si atunci se vedea care era mai bun.

2 granite ai saracul de tine , eu eram tot intre dusmani asa ca eu nu mai avem granita eram in mijlocu lor , dar pacat ca nu sti nimica

uite diferenta 329 sate 124 pierdute
asa ca morcovita iti caut un servici ca stai degaba pe harta imi pare rau sa te vad in situatia asta :(( lasa ca incepi pe casual:)):)))
 

DeletedUser44048

Mda... Pacat de georgeta... A crezut in cine nu trebuia...
Dark vad ca a apus si el , nu am ai auzit de forum... quizz e in vacanta... florentina26 plange pe ici pe colo... kerberos , titularul contului , nu mai joaca de mult... renato e ascuns printre postari...
Felicitari NiMiC sa va aduc aminte de HV Jr si de pace? Aa... Nu ... n-a vrut dark :(
 

DeletedUser44862

lumea asta e cistigata de time...jucatori buni citiva dintre ei..conducere cit de cit buna ...as minti daca as spune altceva despre acest trib
Eu unul am un respect deosebit pt acei jucatori care au avut curajul sa plece din time .care au pus mai presus de sate si de cistigarea acestei lumi..dreptatea si omenia [aici ma refer strict la faptul cind sa produs tigania acolo in time]
poate gresesc cu ceva,si-mi cer mi de scuze....dar asta e parerea mea..
sper sa ne mai intilnim in toamna si pe alte lumi ..si acolo incepind in alta formula poate se schimba radical situatia
Aici no coment.Cinste tribului Time
 

DeletedUser38518

Fisher Stevens apr 10, 19:28
nu sefa..vreau sa vad daca tu mai joci
ai avut mare dreptate cind ai zis atunci sa analizez ambele pareri...atunci cind eu am ales sa plec dupa goloie si ceilalti
acum i-mi dau seama ca a-ti fost corecti tu cu alex

dar ce drac sa mai facem ca lumea e jucata..eu am gresit iar voi o sa cistigati..cinste voua
aveti toata stima mea ca jucatori si coordonare pe joc...asta e am ales gresit..poate ne mai intilnim pe alta lume

Da hotaraste-te jane odata, ori e alba ori e neagra... sau ai personalitati multiple? ca mereu pe forum zici una si in privat zici alta...
 

DeletedUser44862

alex prietene eu nu obisnuiesc sa joc cu n juc pe contul meu asa cum faceti voi
da am zis lucrul asta,asa am simtit la momentul respectiv dar cunoscindu-i bine pe jucatorii de aici o sa merg cu ei pe dreptate pina in pinzele albe
eu sunt un jucator cinstit si corect indiferent ca pierd sau cistig pe lumea respectiva
 

DeletedUser44840

daca esti jucator cinstit si corect nu te mai plange atata....asta a fost alegerea ta..taci si rabda :)))
 
Sus