Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser43824

Se numeste propaganda ;) si praf...am facut pe cine am vrut :rolleyes:
de demonstrat am demonstrat cat am jucat , dar degeaba continui cand nu mai ai asteptari , cand altii pierd sate in spatele tau in timp ce tu faci split cu atac , sa tii ce se mai poate numi o granita deoarece unii asa zisi colegi, pur si simplu nu au timp sa trimita aparare pentru ca ..nu au timp :) . Degeaba mai joci atunci cand adevaratii prieteni devin barbare sau te trezesti cu un mesaj gen : salut frate uite parola..stii eu nu mai am timp de joc, fa tu ce vrei cu contu' ( dar tu nu sti cum e pentru ca nu prea poti sa ai prieteni cu incompetenta ta sociala ) dar degeaba incerc sa-ti explic , tu inca mai lupti cu conturi fantoma din dw si te bati cu caramida in piept ca stai alaturi de corli tipic noobilor ca tine .
 

DeletedUser29130

Se numeste propaganda ;) si praf...am facut pe cine am vrut :rolleyes:
de demonstrat am demonstrat cat am jucat , dar degeaba continui cand nu mai ai asteptari , cand altii pierd sate in spatele tau in timp ce tu faci split cu atac , sa tii ce se mai poate numi o granita deoarece unii asa zisi colegi, pur si simplu nu au timp sa trimita aparare pentru ca ..nu au timp :) . Degeaba mai joci atunci cand adevaratii prieteni devin barbare sau te trezesti cu un mesaj gen : salut frate uite parola..stii eu nu mai am timp de joc, fa tu ce vrei cu contu' ( dar tu nu sti cum e pentru ca nu prea poti sa ai prieteni cu incompetenta ta sociala ) dar degeaba incerc sa-ti explic , tu inca mai lupti cu conturi fantoma din dw si te bati cu caramida in piept ca stai alaturi de corli tipic noobilor ca tine .

Nu degeaba face Time misto de tine pe aici , de "inteligent" ce esti . Iti place rau postura de mascarici . Hai , drum bun , nimeni nu-ti va simti lipsa .
 

DeletedUser43824

nu stiu care de cine facea misto , dar te las sa aberezi .
Eu stiu cine o sa-mi duca lipsa , sa-i spui sa nu-si faca griji , o sa mai vin seara pe la ea ;).
 

DeletedUser45176

:))) esti comic,lucrezi la circ?
pentru mine tribul nimic ii egal cu zero,pentru ca acolo au jucat doar crescatori de barbari si lab_ri pana sa vina dark cu echipa lui ,pe scurt tribul nimic fara h.v nu erau pe harta iar h.v fara manevrele lor nu existau ca trib ,deci cinste tribului Rupe ,ma intelegi taizel?

Apropo,nu vorbesc cu tradatori..daca nu plecai din vlahia sigur erai la margine iar primele 200-400 de sate au fost luate din interne plus ceva barbari esti mare jucator tu :)

Auzind vorbe de ocară la adresa vechiului camarad DELICII, trebuie să vin şi să precizez că nimeni din Vlahia nu a dezertat. Având relaţii diplomatice cu Time şi Styx, în luna septembrie s-a făcut o înţelegere prin care vlahii activi au trecut în cele două triburi mari. Camarazii rămaşi în Vlahia Mare nu au putut sau nu au dorit să-şi dedice mai mult timp jocului, aşa încât au rămas să fiarbă mai departe jântiţa în focul din vatră.
 
Sus