Nimic vs Styx

  • Autor subiect DeletedUser44952
  • Data de început

DeletedUser44952

Aici discutam despre razboiul nimic vs styx si orice altceva.
 

DeletedUser44048

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC., NiMiC!
Parte 2:
Triburi: Styx, Styx.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218
Tabăra 2: 360
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,807,101
Tabăra 2: 2,558,999
Diferență: 751,898

chart
 

DeletedUser44952

DAAAAAAAA pe zid 0 a si atacat=)) adica 18 , da bine rau. Macar au murit repede, doar iti trebuie rapiditate=)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Sa spui ca acel atac e cel mai bun, e o ineptie cat lumea de mare.. cum sa pretinzi altfel decat in gluma, ca atacul cu usuri aiurea, e bun? Asta e lumea casual cumva?
 

DeletedUser44048

Wow... vad ca aflu strategii noi... eu credeam ca fiecare trupa ofensiva (Topoare,usoara,arcasi calareti etc) au cate o slabiciunea dar si un + .... Acum sa aflu ca merge sa ataci decat cu una singura ca smecherul... vai ce tare ... mai stii scheme dastea? Sa ataci cu full de Spioni si sa iei sat sau sa ataci cu full de paladini?
 

DeletedUser44952

Am notat-o in carnet pe aia oricum.. e de tinut minte, deja am dat la recrutat 3500 cai, mai dau 800 si aia e, rup granita.
 

DeletedUser44048

GromKa astăzi la ora 15:50
Buna ziua.

Voi incepe prin a va anunta ca aceasta circulara nu este data nici in gluma, nici in bataie de joc; este o circulara cat se poate de serioasa.

Am urmarit activitatea triburilor noastre pana acum. Am urmarit si evolutia moralului vostru si al nostru de-a lungul razboiului. In afara de primul vostru organizat (facut impreuna cu defunctul DBD), cand ati luat multe sate de la inactivii nostri de pe granita (nu va critic, din contra, va felicit pentru ca ati reusit sa ii descoperiti), ei bine, de atunci nu ati mai reusit sa faceti mare lucru. Doar vreo doua organizate palide. Mai mult noi am recuperat tot ce am pierdut, ba chiar avem un plus mare de sate.

Intre timp ati incercat cateva mutari dintr-un trib in altul, iar mai recent ati recrutat si tribul de inactivi TOM (DBD). Ati avut o mica crestere de moral si ati incercat un mic organizat. Ati incercat sa va organizati, doar ca eu am aflat toate mutearile voastre in acelasi timp cu voi (imi pare rau pentru voi, dar inrolarea celor din TOM mi-a dat mie prilejul sa imi duc spionii acolo, lucru pentru care va multumesc).

Ca sa vedeti ca nu vorbesc prostii, am sa va pun cateva statistici:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 419
Tabăra 2: 239
Diferență: 180

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,029,691
Tabăra 2: 1,954,396
Diferență: 1,075,295

chart


Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 84
Diferență: 124

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,589,631
Tabăra 2: 710,431
Diferență: 879,200

chart


Mai jos va voi prezenta statistica ultimelor organizate:

Intai va fi statistica organizatului nostru + organizatul vostru:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 30
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 605,412
Tabăra 2: 226,587
Diferență: 378,825

chart




Si acum, bomboana de pe coliva (deduceti voi a cui e coliva), organizatul Nimic:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 11
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,413
Tabăra 2: 77,277
Diferență: 112,136

chart




Acestea fiind spuse, am sa va spun direct pentru ce am dat aceasta circulara. Eu am un obicei, si anume ca atunci cand vad ca inamicul este pe duca, ofer posibilitatea unor jucatori sa continue jocul in randurile noastre. Marturie va stau jucatorii veniti in Styx din WOW si Hugo, mare parte din ei (cei care doresc sa joace cu adevarat) ajungand jucatori de baza in Styx. Ca urmare, am sa va pun la dispozitie 20 de locuri jucatorilor din familia Nimic, pentru a continua jocul in Styx. Daca veti dori sa continuati la noi, nu trebuie decat sa raspundeti acestui mesaj.

Dar sa stiti ca voi face o selectie a jucatorilor ce vor veni; e posibil ca nu toti cei ce doriti sa veniti sa fiti si acceptati.
Odata veniti aici va trebui sa va adaptati stilului meu dictatorial de a conduce. Cei care credeti ca nu puteti accepta dictatura ar fi bine sa nici nu va obositi sa veniti, pentru ca va voi concedia rapid (intrebati-va colegi veniti din TOM, sa vedeti ca nu glumesc). In schimb va ofer posibilitatea de a continua intr-o echipa extrem de unita. In plus va ofer si un mod de a juca foarte liber, fara foarte multe constrangeri.

Va ganditi bine ce vreti. Daca doriti sa veniti la noi, contactati-ma cu incredere.

Circulara data in triburile Styx, Styx., Nimic si Nimic!.

Suntem de 3 ori mai buni ca voi , de 3 ori mai multi ca voi si as dori si eu sa stiu mare Gromka care anunti tu ca te bati cu Time numai de ochii lumii... cate organizate au avut cei din Styx pe tribul NiMiC?
Auziti la el se da mare ca are spioni ... pai bine bai bunule tu vrei sa ne arati noua ca esti mare si tare daca ne spionezi? HAHAHA
Nu sunteti in stare sa scoateti un trib GT va chinuiti de mai bine de o luna... noi am scos un trib START intr-o seara... deci unde sunteti bunilor? Daca aveti admini in echipa sunteti mai buni?
Atat va zic sa va inchid gurile... THEPADA!
Am uitat sa mentionez faptul ca trimiteai circulare in tribul nostru ca organizatul se anuleaza?
A da cred c-am uitat sa arat cat de bine cunoasteti respectul.
 

DeletedUser44952

GromKa nov 16,2013 15:50
Buna ziua.

Voi incepe prin a va anunta ca aceasta circulara nu este data nici in gluma, nici in bataie de joc; este o circulara cat se poate de serioasa.

Am urmarit activitatea triburilor noastre pana acum. Am urmarit si evolutia moralului vostru si al nostru de-a lungul razboiului. In afara de primul vostru organizat (facut impreuna cu defunctul DBD), cand ati luat multe sate de la inactivii nostri de pe granita (nu va critic, din contra, va felicit pentru ca ati reusit sa ii descoperiti), ei bine, de atunci nu ati mai reusit sa faceti mare lucru. Doar vreo doua organizate palide. Mai mult noi am recuperat tot ce am pierdut, ba chiar avem un plus mare de sate.

Intre timp ati incercat cateva mutari dintr-un trib in altul, iar mai recent ati recrutat si tribul de inactivi TOM (DBD). Ati avut o mica crestere de moral si ati incercat un mic organizat. Ati incercat sa va organizati, doar ca eu am aflat toate mutearile voastre in acelasi timp cu voi (imi pare rau pentru voi, dar inrolarea celor din TOM mi-a dat mie prilejul sa imi duc spionii acolo, lucru pentru care va multumesc).

Ca sa vedeti ca nu vorbesc prostii, am sa va pun cateva statistici:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 419
Tabăra 2: 239
Diferență: 180

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,029,691
Tabăra 2: 1,954,396
Diferență: 1,075,295

chart


Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 84
Diferență: 124

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,589,631
Tabăra 2: 710,431
Diferență: 879,200

chart


Mai jos va voi prezenta statistica ultimelor organizate:

Intai va fi statistica organizatului nostru + organizatul vostru:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 30
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 605,412
Tabăra 2: 226,587
Diferență: 378,825

chart




Si acum, bomboana de pe coliva (deduceti voi a cui e coliva), organizatul Nimic:

Parte 1:
Triburi: Styx, Styx.
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 11
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,413
Tabăra 2: 77,277
Diferență: 112,136

chart




Acestea fiind spuse, am sa va spun direct pentru ce am dat aceasta circulara. Eu am un obicei, si anume ca atunci cand vad ca inamicul este pe duca, ofer posibilitatea unor jucatori sa continue jocul in randurile noastre. Marturie va stau jucatorii veniti in Styx din WOW si Hugo, mare parte din ei (cei care doresc sa joace cu adevarat) ajungand jucatori de baza in Styx. Ca urmare, am sa va pun la dispozitie 20 de locuri jucatorilor din familia Nimic, pentru a continua jocul in Styx. Daca veti dori sa continuati la noi, nu trebuie decat sa raspundeti acestui mesaj.

Dar sa stiti ca voi face o selectie a jucatorilor ce vor veni; e posibil ca nu toti cei ce doriti sa veniti sa fiti si acceptati.
Odata veniti aici va trebui sa va adaptati stilului meu dictatorial de a conduce. Cei care credeti ca nu puteti accepta dictatura ar fi bine sa nici nu va obositi sa veniti, pentru ca va voi concedia rapid (intrebati-va colegi veniti din TOM, sa vedeti ca nu glumesc). In schimb va ofer posibilitatea de a continua intr-o echipa extrem de unita. In plus va ofer si un mod de a juca foarte liber, fara foarte multe constrangeri.

Va ganditi bine ce vreti. Daca doriti sa veniti la noi, contactati-ma cu incredere.

Circulara data in triburile [ally]Styx[/ally], [ally]Styx.[/ally], [ally]Nimic[/ally] si [ally]Nimic![/ally].

Dark Eternal nov 16,2013 15:58
haha, esti amuzant... mi-a placut ultimul vostru organizat, ati luat 2 sate si era un jucator pe conturi:((, jucati bine:))





styxul in urma ultimul organizat.. au luat asa multe splituri asa ca s-au gandit mai bine sa recruteze jucatorii pentru ca nu pot lua satele...si mai apoi sa-i bage la interne dupa ce destabilizeaza tribul... oricum respect, ati luat 2 sate..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

@GromKa

Sa te iei de mana cu Time, sunteti campioni la "incercari" patetice de a castiga teren fata de adversar. E bine totusi ca sunteti constienti de limitele pe care le aveti.
jalnic.
 
Sus