Nimic vs Styx

  • Autor subiect DeletedUser44952
  • Data de început

DeletedUser45033

Nu e o rusine sa joci sub emblema H.V sau sub emblema oricarui trib e o rusine sa te dai si sa te crezi cel mai tare si apoi sa devii junior
 

DeletedUser42601

Nu stiu ce face , probabil sa sinucis de cand a fost parasit de Ana .. pe mess dai de el ca pe skype intra rar



Nu e o rusine sa joci sub emblema H.V sau sub emblema oricarui trib e o rusine sa te dai si sa te crezi cel mai tare si apoi sa devii junior

Ai raspuns la fel ca ultima oara cand ti-am zis ce si cum , inseamna ca nu ne intelegem de aia ar fi mai ok sa iti vezi de joc acolo , lasa juniorii sa isi faca treaba pentru ca vreau sa vad care um se pregatesc pentru o convocare la echipa mare


Mersi
 

DeletedUser38518

Nu stiu ce face , probabil sa sinucis de cand a fost parasit de Ana .. pe mess dai de el ca pe skype intra rar

Nu mai folosesc mess de 5-6 ani... asta este, va trebui sa ma obisnuiesc cu gandu ca nu o sa mai socializez cu ramos (enorma pierdere).

L-a parasit Ana ma? Era si cazu...nu stiu cat o rezistat atat saraca femeie.
 

DeletedUser38518

Eu am spus si repet , TIME pana acum ii singurul trib care a demonstrat prin organizatele lor ce inseamna sa joci in echipa (asta inseamna si sa ai o echipa solida , cu oameni pe care sa te poti baza oricand la orice ora .. doar atacurile alea ce trebuiesc sincronizate asa se trimit zi si noapte deci te bazezi la orice ora pe ei ..)

Ne flatezi ursule, ii norocu incepatorului. Nici vorba de altceva...
 

DeletedUser42601

Ne flatezi ursule, ii norocu incepatorului. Nici vorba de altceva...

Ungur arogant ce esti ... Ce sa zic atunci .. Si cand ti-ai omorat singur nobilii pe contu unde eram sitter , a fost norocul incepatorului :))) De atunci mi-am exprimat dorinta ca pe viitor copii mei vor fi inscrisi la academia de triburi a ungurului :)
 

DeletedUser

Gromka in h.v:))) "am castigat 2 lumi,am destula experienta incat sa-mi dau seama ca lumea asta e castiga deja de styx iar restul joaca degeaba=))" mare jucator e gromka asta
 

DeletedUser38518

Eu faceam referire la fotbalistu ala de la chelsea, Juan Mata... deci nu stiu despre ce "-" si "ț" vorbiti...
 
Sus