No Fear sau ~M~ conta la ~ARM~

  • Autor subiect the last warrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sint sagetile la NoFear , pacat ca nu exist pe linga beiuga doar daca`mi dau sitter cei din ~ARM~ sa`i arat eu ce inseamna sa fii sifon si sa torni la lume ceea ce am vrut sa fac ca sa isi rupa gatul Tracia , ete ca s-a produs si ceea ce am zis , acum incepe disparitia celor 2 triburi daca ii tine
 

DeletedUser

timpul ne va spune, dar cred ca va grabiti sa judecati cel putin unul din aceste doua triburi.
 

DeletedUser13059

~M~ care ii acum ii un fel de clonda celui de demult ... beiuga a furat numele de la ramos daca ii pana acolo cand ramos venit inapoi in ~M~ beiuga nu a dorit sa ii dea inapoi drepturile lu ramos ca cica nu mai ii tribu lui dar in fine acum sa se multumeasca cu ce are caci cu atat o a ramana
 

DeletedUser

pai mi se pare normal .. lui ramos nu i au iesit combinatiile in tracia , iar beiuga a crescut M ul dupa ce au plecat "ai mai bravi" ... mi se pare normal sa nu i mai dea drepturi ....

2 mari jucatori am cunoscut pe lumea 6: kryza si ramos4venom, adevarati jucatori, dupa ce au dat cu mucii n fasole au renuntat ;)) (asta ca o paranteza)

in noul arm o sa dea si black, adica in ex traci
 

DeletedUser

in ce trib sant? black
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

black ? parca o luai de la biancar pe cocoasa .. acum esti coleg cu dansul ?:D
 

DeletedUser

nu o luam pe cocoasa deloc ... si da sant coleg pt ca noi ne am inteles tot timpul dar na .. eram trac =))
 

DeletedUser

ce urat ... :cool:

tu, dasada, unde esti ?

cum adik ? ce urat ?

nu avem voie sa dam in fostii traci ? nu este vina noastra ca voi faceti aliante cu orice trib numa si numa pt a se mentine pe locul 1 ?
halal trib,

parca nu aveati destule razboaie,acuma observ ca ati mai castigat 1-2 ...bravo voua,sunteti pe drumul cel bun ;)

La cat mai multe !!! (nu am dreptate ?)
 

DeletedUser

revenind la topic...

nici NoFear si nici M nu vor da in ARM. cel mai probabil se vor razboi intre ele, iar castigatorul va fi in final ARM si eventual Black. cel putin asa se vede din afara.
 

DeletedUser16039

cum adik ? ce urat ?

nu avem voie sa dam in fostii traci ? nu este vina noastra ca voi faceti aliante cu orice trib numa si numa pt a se mentine pe locul 1 ?
halal trib,

parca nu aveati destule razboaie,acuma observ ca ati mai castigat 1-2 ...bravo voua,sunteti pe drumul cel bun ;)

La cat mai multe !!! (nu am dreptate ?)


ce ai ma? ai baut gaz?
sincer? chiar nu`mi pasa ce faceti, e problema voastra...Totusi, voi cate razboaie ati dus la bun sfarsit?
Si inca ceva: Diplomatia face parte din joc!
In cazul tribului ~ARM~ aliantele sunt importante datorita pozitiei pe harta ... e in mijloc si poate fi atacata din toate directiile.
 

DeletedUser

noi santem de 3 luni infiintati si am dus la bun sfarsit un razboi cu tracia ... care a pierdut nu mai putin de 6 mil de pct in favoarea noastra si drept urmare s au ascuns in arm .... cam asta a facut black
 

DeletedUser

...

ce ai ma? ai baut gaz?
sincer? chiar nu`mi pasa ce faceti, e problema voastra...Totusi, voi cate razboaie ati dus la bun sfarsit?
Si inca ceva: Diplomatia face parte din joc!
In cazul tribului ~ARM~ aliantele sunt importante datorita pozitiei pe harta ... e in mijloc si poate fi atacata din toate directiile.

tu vorbesti ?

daca nici macar nu mai 'joci' macar nu te baga in seama,cum zice colegul dasada,noi in 3 luni si jumatate am luat de 3 ori mai mult decat ati luat voi intrun an de la traci,

si sincer nu stiu ce aliati mai aveti inafara de ~LEX~ si Nofear

si inca ceva,nu mai incercati sa faceti aliante cu noi prin alte triburi,stii bine la ce ma refer domnule Stie-Tot
 

DeletedUser16039

tu vorbesti ?

daca nici macar nu mai 'joci' macar nu te baga in seama,cum zice colegul dasada,noi in 3 luni si jumatate am luat de 3 ori mai mult decat ati luat voi intrun an de la traci,

si sincer nu stiu ce aliati mai aveti inafara de ~LEX~ si Nofear

si inca ceva,nu mai incercati sa faceti aliante cu noi prin alte triburi,stii bine la ce ma refer domnule Stie-Tot

am sa ma bag in seama cat am sa am eu chef ...
Va laudati aiurea ... serios. Ce tot vreti ? Flori? Podium? Fanfara sa va cante?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus