No1 vs RIP,Nobody si restul familiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Odata cu disparitia SaS,avem granita cu RIP,pentru ca cei din SaS s-au refugiat in RIP.Asa ca razboi sa fie!Avem cateva sate din No3 pierdute la Prisson,dar e inca devreme :) O sa-i anuntam pe cei din RIP daca urmeaza sa-i atacam pentru ca nu vrem sa-i prindem nepregatiti :D
 

DeletedUser

Ma ,numai pe tine te are NO ca sa le reprezinte tribul pe extern ? Du-te ma la scoala si lasa pe altii mai breji decat tine sa vorbeasca in numele NO ( a nu se simti ca ar fi mai breji paparuda de gibrail sau rudy ) vrem pe altcineva :)
 

DeletedUser34375

cred ca daca tot a tinut sa precizeze el acest war titlul corect era:
no1+no2+no3+no4+pdt+weed+weed a+weed b Vs. .................
 

DeletedUser

domnu ssilviu19 voi nu tot refugiati sunnteti?
sau vrei sati improspatez memoria din ce triburi proveniti voi?
pe cand eu cuceream primu sat de pe l18,tu cercetai topoarele
 

DeletedUser20436

mai dar pe mine nu ma anunta nimeni ce topik se face pe aici...ssilviu ai uitat sa mentionezi si atacurile NO asupra RIP ,dar nu-i bai daca e dans atunci hai sa dansam,oricum asteptam si mesajul oficial ca doar aveti diplomat nu?
 

DeletedUser

Ma ,numai pe tine te are NO ca sa le reprezinte tribul pe extern ? Du-te ma la scoala si lasa pe altii mai breji decat tine sa vorbeasca in numele NO ( a nu se simti ca ar fi mai breji paparuda de gibrail sau rudy ) vrem pe altcineva :)

Ma,tu n-ai altceva mai bun de facut,daca tot nu mai joci triburi?Ce-ai zice sa incerci sa-ti iei o viata.Nu vezi ca esti clownul externului.Esti singurul care nu joaca,dar comenteaza aiurea!cand o sa ai si tu un cont macar de 1 sat,te rog frumos sa apari si sa-ti spui parerea!Pana atunci,ciocul mic si joc de glezne!

@cine vrei
Sunt membru No1 de mai bine de 5 luni,asa ca nu mi se potriveste statutul de refugiat.De fapt nu mi s-a potrivit niciodata,pentru ca m-am alaturat No1,in momentul in care fostul meu trib,Asediu,s-a desfiintat.Voi ati desfiintat tribul si ati fugit cu arme si bagaje in RIP.Voi chiar sunteti refugiati!
Si oricum,care e problema ta legat de No1?Ce daca s-a format prin fuziunea mai multor triburi?Tu,mare jucator si conducator,daca esti atat de onorabil,de ce ti-ai desfiintat tribul si ai plecat in RIP?

@gigi(zis si multi,din cate vad :D)
Ce treaba avem noi cu ce face PDT-ul?

@borzesti
Ce te asteptai,daca ati recrutat intreg Sas-ul pe care ii aveam la dusmani?Sa facem alianta cu voi?Si daca tot zici despre atacurile No asupra RIP,ia zi si de atacurile RIP si Nobody asupra No.Stim ca vreti cu totii sa para ca noi suntem aia rai,dar treburile nu stau chiar asa ;) Oricum aveati voi in plan de muuulta vreme sa ne declarati razboi,nu inteleg de ce te mai miri...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

Ma,tu n-ai altceva mai bun de facut,daca tot nu mai joci triburi?Ce-ai zice sa incerci sa-ti iei o viata.Nu vezi ca esti clownul externului.Esti singurul care nu joaca,dar comenteaza aiurea!cand o sa ai si tu un cont macar de 1 sat,te rog frumos sa apari si sa-ti spui parerea!Pana atunci,ciocul mic si joc de glezne!

@cine vrei
Sunt membru No1 de mai bine de 5 luni,asa ca nu mi se potriveste statutul de refugiat.De fapt nu mi s-a potrivit niciodata,pentru ca m-am alaturat No1,in momentul in care fostul meu trib,Asediu,s-a desfiintat.Voi ati desfiintat tribul si ati fugit cu arme si bagaje in RIP.Voi chiar sunteti refugiati!
Si oricum,care e problema ta legat de No1?Ce daca s-a format prin fuziunea mai multor triburi?Tu,mare jucator si conducator,daca esti atat de onorabil,de ce ti-ai desfiintat tribul si ai plecat in RIP?

@gigi(zis si multi,din cate vad :D)
Ce treaba avem noi cu ce face PDT-ul?

@borzesti
Ce te asteptai,daca ati recrutat intreg Sas-ul pe care ii aveam la dusmani?Sa facem alianta cu voi?Si daca tot zici despre atacurile No asupra RIP,ia zi si de atacurile RIP si Nobody asupra No.Stim ca vreti cu totii sa para ca noi suntem aia rai,dar treburile nu stau chiar asa ;) Oricum aveati voi in plan de muuulta vreme sa ne declarati razboi,nu inteleg de ce te mai miri...


Nu ma asteptam la o alianta ,dar ma asteptam intai cu un mesaj diplomatic apoi sa scriem pe extern ,in privinta asta sunteti "aia rai" dar noi nu vrem sa fiti aia rai,vrem ca noi sa fim "aia rai"
 

DeletedUser32025

Ma ,numai pe tine te are NO ca sa le reprezinte tribul pe extern ? Du-te ma la scoala si lasa pe altii mai breji decat tine sa vorbeasca in numele NO ( a nu se simti ca ar fi mai breji paparuda de gibrail sau rudy ) vrem pe altcineva :)

cand ai cont pe lumea asta atunci sa mai deschizi gura sa vorbesti de mine.ce ai de gand ? sa ajung numaru 1 la spam ? nu ai nici un trib dar te bagi pe la toti in seama aiurea.

Succes No1
 

DeletedUser34375

@TANNO1 cresc si ele odata cu no1 :) sau nu de cele 2 vorbeai?

@ssilviu19 noi si RIP atacam in continuare PDT-isti. sau daca vin la voi nu vin cu statut de refugiati? aaaaa voi sunteti aia rang1 si aveti voie... :D vezi ca PDT tot cu asta se lauda si acum sunt refugiatii vostri :p
 

DeletedUser

@gigi ziceam de alte conturi da daca ai si in NO is bune ,am vorbit cu tine pe contul tuica la bidon si acum mai am mesajele am crezut ca vorbesc cu o fata aveai pus la profil ca ar fi de genul feminin proprietarul contului cel putin tu ai fost printre putinii care au participat la razboiul cu ford ai dat doua fulluri in prima actiune de pe contul tuica la bidon .
@silviu
Ma,tu n-ai altceva mai bun de facut,daca tot nu mai joci triburi?Ce-ai zice sa incerci sa-ti iei o viata
Nu vreau sa incerc sa-mi iau o viata ca numai una am :) ce-ar fi si tu sa-ti vezi de viata si sa lasi triburile ;)
Ce te asteptai,daca ati recrutat intreg Sas-ul pe care ii aveam la dusmani?Sa facem alianta cu voi?
Tot SAS-ul recrutat de RIP se reduce la 3 jucatori :) Prisson care probabil nu era foarte incantat sa fie sub comanda lui Gigi ,Blue butterfly si C.Razvan .
Primele pierderi NO la RIP le-am vazut in urma cu cateva zile cand roger26 care era in PDT era atacat de Rip si Avalon a venit la voi .
(618|531) K56 9,982 roger26 [~NO.3~] flo24 [RIP] 2010-10-25 18:41:43
(610|527) K56 9,273 roger26 [PDT] flo24 [RIP] 2010-10-25 07:19:25
(614|533) K56 9,904 roger26 [PDT] Dogean21 [RIP] 2010-10-25 05:50:13
(618|531) K56 9,996 roger26 [PDT] flo24 [RIP] 2010-10-24 22:11:13

@rudy ai cerut prima data voie la parinti sa te lase la calculator ? mergi sa-ti faci temele pt la scoala copilas .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot SAS-ul recrutat de RIP se reduce la 3 jucatori Prisson care probabil nu era foarte incantat sa fie sub comanda lui Gigi ,Blue butterfly si C.Razvan .
chiar ma inteleg bine cu gigi si nu asta e cauza pentru care nu am ajuns in nobody
 

DeletedUser

chiar ma inteleg bine cu gigi si nu asta e cauza pentru care nu am ajuns in nobody

De asta am si spus ca probabil ,majoritatea colegilor tai au mers in nobody si te-am vazut pe harta in mijlocul nobody am facut si eu o presupunere in gandul meu de ce ai ales Rip in loc de Nobody oricum nu are importanta Rip vor sustine Nobody impotriva NO .
 

DeletedUser20436

TANNO uitate cati refugiati a luat NO din PDT ...PDT erau la dusmani la noi,pai ce ai fi vrut silviu sa facem sa nu i mai atacam pe aia ? refugiatii? voi ati luat cei mai multi refugiati de pe lumea asta incepand cu SSILVIU si cu altii din ASEDIU ,altii din NW si multi altii din PDT

asa ca nu inteleg de ce te miri ca v-am atacat:rolleyes:
 

DeletedUser

Au luat multi din PDT, au luat si OLO (avalon) au luat si SMIR si =SN= si NO daca PDT era in haos s-au dus fiecare unde a crezut ca e mai bine ,a avut loc o reorganizare si in zona SAS oricum razboiul NO vs NOBODY,RIP o sa se poarte tot prin fostii jucatori PDT acum trecuti la NO dar care probabil or sa beneficieze de o organizare mai buna decat aveau in PDT .
 

DeletedUser

Au luat multi din PDT, au luat si OLO (avalon) au luat si SMIR si =SN= si NO daca PDT era in haos s-au dus fiecare unde a crezut ca e mai bine ,a avut loc o reorganizare si in zona SAS oricum razboiul NO vs NOBODY,RIP o sa se poarte tot prin fostii jucatori PDT acum trecuti la NO dar care probabil or sa beneficieze de o organizare mai buna decat aveau in PDT .

Prima data cand are si el dreptate,de cand posteaza pe extern!Primul post,care se bazeaza pe fapte reale!Felicitari!Esti pe drumul cel bun!
Nu stiu cum era organizat PDT-ul,dar va asigur ca jucatorii veniti din PDT n-o sa fie lasati singuri in razboiul asta!No1 e un trib unit,si cred ca am dovedit deja asta si pe harta!Si problema noastra cu RIP,nu ni se trage de la faptul ca am recrutat din PDT.Noi aveam oricum razboi cu academia lor,Sas!Ca nu pot sa zic despre Sas ca era un trib de sine statator,ca nu era.Era normal ca la un moment dat sa fuzioneze triburile din familia de est...Si intr-un final o sa fuzioneze si cu Avalonul si Nobody,daca chiar sunt o familie cum sustin,pentru ca o sa vada ca de unii singuri nu ne fac fata :) Sunt curios totusi cine e "cocosul" in familia asta.Avalon sau RIP?Ca pe Nobody n-are rost sa-i bagam in discutie,pentru ca ei nu fac decat sa execute ordine :D
Cat despre problema refugiatilor:fiecare trib ii are.Multi dintre acesti "refugiati" ajungand in timp jucatori de baza in triburile lor.
Dar eu unul,nu ma consider refugiat,pentru faptul ca am fost invitat in repetate randuri in No1,pana sa ma hotarasc sa ma alatur tribului.N-am tradat pe nimeni,pentru ca am intrat in No1 abia dupa desfiintarea Asediu;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

nimeni nu da ordine....NOBODY e un trib de sine statator si nu primeste ordine nici din RIP nici din AVALON,gigi poate sa confirme,tu ai auzit de prietenie?
 

DeletedUser32025

@gigi ziceam de alte conturi da daca ai si in NO is bune ,am vorbit cu tine pe contul tuica la bidon si acum mai am mesajele am crezut ca vorbesc cu o fata aveai pus la profil ca ar fi de genul feminin proprietarul contului cel putin tu ai fost printre putinii care au participat la razboiul cu ford ai dat doua fulluri in prima actiune de pe contul tuica la bidon .
@silviu

Nu vreau sa incerc sa-mi iau o viata ca numai una am :) ce-ar fi si tu sa-ti vezi de viata si sa lasi triburile ;)
Tot SAS-ul recrutat de RIP se reduce la 3 jucatori :) Prisson care probabil nu era foarte incantat sa fie sub comanda lui Gigi ,Blue butterfly si C.Razvan .
Primele pierderi NO la RIP le-am vazut in urma cu cateva zile cand roger26 care era in PDT era atacat de Rip si Avalon a venit la voi .
(618|531) K56 9,982 roger26 [~NO.3~] flo24 [RIP] 2010-10-25 18:41:43
(610|527) K56 9,273 roger26 [PDT] flo24 [RIP] 2010-10-25 07:19:25
(614|533) K56 9,904 roger26 [PDT] Dogean21 [RIP] 2010-10-25 05:50:13
(618|531) K56 9,996 roger26 [PDT] flo24 [RIP] 2010-10-24 22:11:13

@rudy ai cerut prima data voie la parinti sa te lase la calculator ? mergi sa-ti faci temele pt la scoala copilas .


ne cunoastem de undeva ? mai usor cu atacurile la persoana.daca ai ceva cu mine...ca pana acum vad ca mi-ai mentionat de 2 ori numele pe acest topic te invit pe harta :) dar daca esti doar un fan amarat :) stai in banca ta...dinastia ca tine cu locuri ieftine nu ne plac :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus