NoA-M Vs ~INQ~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acum sunt acasa , te-am ascultat , e bine ?

galateni e blocat de ieri , cate sate a pierdut ieri si cate sambata , duminica , luni si ieri pana-n pranz ?
 

DeletedUser8266

Am mai explicat odata nu o iau de la capat.

E bine ca esti acasa , chiar ma bucur.

Cred ca am animat destul topicul asta si forumu l11 cat petru 3 luni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai conteaza ? am vazut ca ai revenit in joc

green.png
v V v = friends (712|623) K67 256 pct -AbandonatImperiul Moldav [~NOA~]2010-04-10 10:21:44
 

DeletedUser8266

mai conteaza ? am vazut ca ai revenit in joc

green.png
v V v = friends (712|623) K67 256 pct -AbandonatImperiul Moldav [~NOA~]2010-04-10 10:21:44


Normal , ca vrei sa pari si tu important ... vrei sa pari ca ai invins macar 1 trib , si tu nu ai invins nici 1 in viata ta, SR ati intrat cand era deja desfintat, NOI pace , NOA pace, RAR pace... misto.

p.s. da satu ala lam luat ca era intre noi si nu vream sa ma trezesc cu sat de la voi acolo... mai bine il iau eu .

Si daca erai atent ...revenisem de mult
 

DeletedUser

n-ai facut altceva decat sa ma distrezi astazi :D


doar nu suntem tampiti sa rupem sute de mii aparare pe un sat fara zid
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii vorba aia , cine zice ala e

pacat de tine , la peste 1 an de la aparitia L11 sa fii crescator de barbari .........

uite am dat msj sa nu-ti ia cineva satucul

chevyx astăzi la ora 11:54
[coord]712|623[/coord], il lasam sa-l creasca linistit .
 

DeletedUser8266

Merci.... ca ma ocrotesti.


ce sa faci si noi astia mai mici crestem cum putem...


Poti sa dai o circulara sa imi trimita si ceva resurse? ca is mic si nam.

Da pana una alta....

Salut . Cum pot vedea in cazul in care trimit soldateii sa jefuiasca un sat parasit daca au gasit ceva sau daca nu ? Daca s-a mai discutat asta , poate imi da mie cineva linkul catre topic . Multumesc .

Ai aflat?

:))))))) sau asta e mai tare http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=273142&postcount=1

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=280296&postcount=1 aici ai reusit sa faci pe toti ? leai pus ochelari ? :))))))))))))))))))))

Mai chevyx sa iti spun mai pe sleau ...eu cand jucam triburile tu nu stiai ce e aia lance... asa ca dute in p... mea de aici cu glumele astea rasuflate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da 'coca cola ' , poate nu joc triburile de cand joci tu dar prost ai fost si tu nu doar eu . unuii ca mine se desteapta , altii raman asa in continuare si-s atat de batuti in cap ca nu realizeaza asta . am intrebat sa ma luminez , nu sa persisit in prostie ca tine .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Nici in 1 an de zile mai noob ce sa inveti? stii ce e ala nuke?spike?Tripwire? etc etc, cat teai luminat?

Dai drumu si vezi ca ti sa incalzit crisu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nuke poate vine de la nucile de cocos ce-ti cad in cap , spike parca-i un catel din desene animate , de tripwire parca am auzit la teleenciclopedia

in rest ce sa mai zic ? bun la vorbe varza-n joc . doar abia ai reusit de o saptamana sa distrugi fam Noa cu aerele tale de mare conducator = cu zero de fapt
 

DeletedUser8266

pai nuke poate vine de la nucile de cocos ce-ti cad in cap , spike parca-i un catel din desene animate , de tripwire parca am auzit la teleenciclopedia

in rest ce sa mai zic ? bun la vorbe varza-n joc . doar abia ai reusit de o saptamana sa distrugi fam Noa cu aerele tale de mare conducator = cu zero de fapt

hai ca esti prea mare noob si iti dau prea mare atentie...dar asa pentru conostinta ta eu cand conduceam triburi de top...tu mai aveai cam 2 ani ca sa intrebi ce e aia lance... ok?

Ce stii tu de NOA? ce stii tu de ce sa destramat? nimic.


cat despre joc... nu is eu mare , da de jucat stiu si credema ca oricand te bat doar cu sate pe jumatate pline... pentru tine nici sate pline nam nevoie.

Dar pe final ... inca o perla http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=287071&postcount=1

p.s. dar asa ca fapt divers "aerele mele de conducator" pe L11 am reusit cu colegi sa scoatem o gramada de triburi , printre care Wall, SR, PH .... tu fara "aere de conducator "ce ai facut? nimic...asa ca taci in p... mea si invata sa joci si apoi mai scoate capu pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana sa intre inq pe sr n-ati scos nici sr nici ph , sunt doar laude . a 2 a zi dupa primul atac inq pe cele 2 triburi au inceput sa curga cererile de invitatie la noi , in wall si la voi . mai usor cu reclama de mare razboinic ca deja plictisesti , ai aratat mai sus la discutia despre galateni .....

mare conducator , da , sunt convins .


asa ca taci in p... mea : aici ti-ai aratat limitele , cred ca ai si un creier minuscul dupa cum arati
 

DeletedUser8266

Mai putzoi ...

Ia intreaba tu pe neamtzu pe savescu de cand vorbisem cu ei ? ia intrebal tu pe godfather.tabbac cu cine sa intalnit la bere ca sa vina la noi? (nu cu mine) ia vezi tu ce am vorbit eu cu cei de la voi din conducere de atunci...

Totul era calculat si facut ... iar cand au inceput sa vina jucatori la noi ... voi care pana atuncea "nu rupem alianta cu SR is aliati nostri" ati intrat si voi sa primiti ceva mokka.

cum poti tu pentru jumate de zi de razboi sa iti adjudeci drepturile? cata nesimtire sa ai?


Si acu gata nu imi mai bat capu cu ... astia care nu stiu ce e ala nuke macar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus