Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

I-mi pare rau ca plecat, dar nul atacam.
Si asa, Nienna, Scitii sunt nebuni, ard tot ce l-e iese in cale. :D
 

DeletedUser

@Ivan: Cum nu stii? El este reincarnarea lui Madalin :D

@Nienna: Ai perfecta dreptate... Scitii aia sunt niste distrusi, eu zis sa il sfatuim pe sago23 "s-a n-u s-e bag-e" ca o "s-a fi-e o fiasc-o" :)))
 

DeletedUser

Pro-pun ca ad-mi-ni-i ser-ver-u-lui sa -face si ei un ca-dou la anu-miti juca-tori cate o ca-r-te de gra-ma-tica!
 

DeletedUser

Ba Ivane... esti varza ma, nu stiu cum t-e-a-u primit aia in Scitiii-i nu vezi ca scrii-i corect-t romineste-e ... "doua dreac" de trebiii-i! :D
 

DeletedUser

A-cest servãr este plin de oligarhi care nau citit si ei nis-te almanahe ca sa se cultive-ze.
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
Nienna, Himmler, Ivan Turbinca, Orinoco flow

Nu inteleg cum reusesc sa ma gasesc mereu in compania unor persoane (mereu aceleasi:D) de o moralitate indoielnica, un comportament absolut scandalos si apucaturi cat se poate de barbare.:eek: Uneori imi pun la indoiala integritatea psihica...am I Insane???:eek:
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
Nienna, Himmler, Ivan Turbinca, Orinoco flow

Nu inteleg cum reusesc sa ma gasesc mereu in compania unor persoane (mereu acelesi:D) de o moralitate indoielnica, un comportament absolut scandalos si apucaturi cat se poate de barbare.:eek: Uneori imi pun la indoiala integritatea psihica...am I Insane???:eek:

Raspuns... sincer... extrem... si rece... pe dedesupt... DA! :)

OnTopic: Pitzi mai are 2 sate! :) Enjoy :)
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
Nienna, Himmler, Ivan Turbinca, Orinoco flow

Nu inteleg cum reusesc sa ma gasesc mereu in compania unor persoane (mereu acelesi:D) de o moralitate indoielnica, un comportament absolut scandalos si apucaturi cat se poate de barbare.:eek: Uneori imi pun la indoiala integritatea psihica...am I Insane???:eek:

For sure, you're Insane, rezonezi cu asemenea creaturi ca noi:p

Cat despre moralitatea noastra indoielnica, mii de multumiri, suntem flatati.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Thank you, thank you!:eek: Banuiesc ca acum va trebui sa va scot la o bere...:D
 

DeletedUser

Ivan, devin din ce in ce mai convins... ca esti varza :) si ca tu ai infiintat de fapt NOA... si ca Pitzi si cu tine sunt una si aceiasi persoana :D ma dai acu de gol... las ca iti dau si tie ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus