nobilul meu ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

un nobil de al meu se ascunde printr un sat , a mai avut cineva bug-ul asta? nu il gaseste deloc , am incercat sa iau fiecare grupa in parte si sa l caut cu scriptul de nobili si nimic .. am incercat sa iau cu cate 500 sate pe pagina si 1000 degeaba :))

stie cineva ce e de facut? am mai vazut la toltec care a postat ca i a aparut un nobil in plus ->> esti sigur ca nu mi l ai furat tu ? :D
 

DeletedUser

pai eu aveam 2 sate si l-am returnat, verifica din nou, poate s-a intors in caz ca de la tine imi venise :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Daca numele cu care ai postat aici coincide si cu cel de joc te invit sa iti stergi postarea sau sa o pui la categoria "bancuri", ca la ce cladiri deti m-as mira sa fi avut vreodata nobili. In caz contrar te invit sa faci un ticket.
 

DeletedUser

nu rakanishu , nu coincide , asta e numele cu care am jucat acuma vreo 2 ani de atunci nu mai joc si a ramas contul meu pentru forum


Numărul generaţiilor de nobili care mai pot fi create
Limita - GN: 1410
- GN existente: 1
- GN în producere: 0
- numărul satelor cucerite: 1380
Mai pot fi create: 29


57 adysk4you WANTED 15.291.656 1381 11073


l am gasit pana la urma , l am trimis sprijin si am anulat si ticketul
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pff ce ti-e si cu nobilii astia... Am crezut ca ii pacalesc si eu pe baietii/fetele din team sa imi dea si mie unul, dar se pare ca nu mai am aceeasi putere de convingere ca alta data :(
 

DeletedUser

e din cauza numelui , credeam ca ma ia la misto :D

am ascultat un pic de ce a zis el si asa ca am cautat in rapoartele de sprijin si l am gasit acolo trimis sprijin cu niste trupe defensive
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Poate da, poate nu...posibiltatea sa te nimereasca bugu pe tine este egala cu sansa de a castiga la loto. :rolleyes:

PS, hai gata cu spamu' ca s-a rezolvat.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Poate da, poate nu...posibiltatea sa te nimereasca bugu pe tine este egala cu sansa de a castiga la loto. :rolleyes:

PS, hai gata cu spamu' ca s-a rezolvat.

Bine, prefer sa castig la loto decat sa am parte de vreun bug pe triburi, si gata cu spamul ca ma enervez! :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus