NoEx vs H

  • Autor subiect DeletedUser39667
  • Data de început

DeletedUser39460

in tribu noex numai noobi acolo,sau chinuit tot tribul sa ma scoata timp de 2 luni de zile, am avut doar 21 de sate :):)):) si dabea mau scos oricum nu au nici o sansa cu H si din pacate pt ei joc si eu in H si asteptam de mult acest razboi...multa bafta noex ca aveti nevoie de ea !!

Ma bag pe un thread care nu are treaba cu Sh-ul decat tangential. google baiatule, ai ramas marcat ca ai fost scos din joc dupa doua luni si o repeti peste tot. Asta-i tot ce ai, ca in rest joci pe cont preluat. Din punctulmeu de vedere esti praf si mai bine nu ai mai comenta
 

DeletedUser32331

Nu ai de unde sa sti tu ma ca am preluat contul,poate am jucat cu "MultiAccount" asa ca nu te mai baga tu in oala mea!!
 

DeletedUser39809

razboiul asta nici nu are nevoie de prezentare ... se vede cu ochiul liber cine is mai puternici...
 

DeletedUser16370

Stiu din proprie experienta de pe mai multe lumi unde am activat ca jucator ca in momentul de fata la felul cum se prezinta tribul meu ar trebui doar ceva din interiorul tribului sa fie nelalocul lui pentru a opri suprematia noastra.
Consider ca D4licios a facut o treaba excelenta la nivel diplomatic si strategie de atac.
Este unul din putinii jucatori care intr-adevar atunci cand joaca o face doar pentru a fi cel mai bun...si uite ca aici a reusit atat personal cu contul lui cat si cu tribul.
 
Sus