Nofa->Fermieri adevarati ???

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hell dc numi ceri o poza cu mine mah :))) pui un urat acolo ... iti dau poza cu mine dormind in cada de la dush nu pe buda cei drept :))) dar pozitia e mult mai funny :)))
 

DeletedUser

Acum... tot a descoperit lumea ca am plete... dam inainte :D

valeu, daca stiam eu cu cine ma inhaitai...si doar ce nume razboinic si de strateg...si cand colo, un pletos....
am prins recent la o competitie un pletos care a dat un articol de mare rasunet ca a gasit purici la conc de la vaslui...dar nu il chema vali....e o comunitate e pletosilor, pe undeva? daca da, se mai plange?
ptiu, drace...te tundeam daca stiam
 

DeletedUser24244

Lasa ca de aia e frumoasa viata:D...merita traita la maxim. Recunosc ca si eu am cazut din pat si am dormit pe jos dupa 2 sticle de absolut :)))
 

DeletedUser

valeu, daca stiam eu cu cine ma inhaitai...si doar ce nume razboinic si de strateg...si cand colo, un pletos....
am prins recent la o competitie un pletos care a dat un articol de mare rasunet ca a gasit purici la conc de la vaslui...dar nu il chema vali....e o comunitate e pletosilor, pe undeva? daca da, se mai plange?
ptiu, drace...te tundeam daca stiam


Pletos, nepletos.. sunt si eu om :))
 

DeletedUser

Eh , astia cred ca numa` ei se distreaza ? :)


Si in tm , e dezmat , numa` ca noi avem boschetii tunsi.. :))

Ca e primar nou.
 

DeletedUser4920

Doamnelor si domnilor maine maritul preavestitul setzel va veni cu o noua emisiune , licitatie live NOFA , asteptam doritorii maine sa liciteze pentru premiile ce vor fi puse in joc
 

DeletedUser4920

Aia nu e nimic fata de ce revolta fac fermierii din nofa pentru bani pierduti de conducere :D
 

DeletedUser8607

Aşai tot timpul, fondurile europene niciodată nu ajung la cei de jos.
 

DeletedUser20252

Tare topicul!
Super tari pozele!!!! :))

Uite ca nu stiam ce carmolisti sunt in NOFA :))
 

DeletedUser20252

Tu ce ma? :)) Vrei resurse?da-mi bani :))

In ce parte esti ca sa iti dau invitatie la fermieri :D
 

DeletedUser17004

Sunt departe si am un sat :)) K58, tara paielor. Am numai atac si n-am cu ce sa mai bat taleri :D:D:D
Unde ti-s fermierii?
 

DeletedUser17004

D-le Poarta, da' vad ca o ai si pe Andrada pe acolo :D hai ca incep sa iau sate inspre voi :cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus