Noi unitati ce ziceti???

DeletedUser

nelamurire: datorita armurii si a scutului, lancierii de elita vor cara mai putin decat cei normali? ca daca pot sa care la fel de mult, cred ca or sa trebuiasca bagate si alte unitati: doctorii specializati in hernie
 

pirates406

member
Scor reacție
0
probabil... desigur, prin calcularea precisa a acestei unitati va rezulta, desigur, printr-o concordanta necorespunzatoare altileriei, o biorezonanta scazuta fata de cea medie, si astfel, doctorii, nefiind cercetati inca, nu vor putea face nimic pentru a salva viata compatriotului sau...
 

DeletedUser

il bagi si pe Chuk Norris ? ne ajuta.. si pe Jackie Chan? si una de la ViVid Entertainment sau Playboy pt fiecare victorie nu? ce tancuri ma? buldozerele sunt mai rapide :)),, de 1 decembrie il poti bune pe Ceausescu sef la inno?
 

DeletedUser17342

pe unele lumi ai varianta de a cerceta unitatile pana la lvl 3/10/15 etc. e acelasi lucru, numa ca nu se creaza o unitate noua, ci se imbunatateste unitatea cercetata.

joaca pe lumile alea daca vrei.

ps: vezi ca serverele private, jucate constant creaza grave tulburari mentale :eek:
 

DeletedUser

CE ZICETI DE PROPUNERILE MELE ???:)
DUPA COMENTARILE DUMNEAVOASTRA VA ROG SA ADAUGATI UN CUVANT PRO SAU CONTRA:)Ms mult:D

ce naiba sa zicem , ca ai mintea prea odihnita . eu in locul tau as veni cu alte propuneri mai realiste :

tablete pc cu messenger sau skype inclus pt usurarea colaborarii intre trupe si internet gratis pentru facilitarea utilizarii celor anterioare
mine antipersonal sa nu poti fi innobilat intern fara voia ta
sonerie la intrarea in sat , daca nu raspunzi atacatorii se intorc de unde au venit ( cu bip pe telefon eventual daca nu esti on )
telefoane cu camera video pentru paladini sa poata filma scene din lupte pentru a spori realismul
saloane de masaj pentru soldati la intoarcerea din lupte
terapeuti pentru soldatii cu psihicul afectat de pierderea luptelor
fetite in sat care sa ii faca pe atacatori sa uite de ce au venit
platosele sa fie din diferite metale si in diferite culori si obligatoriu coifuri cu pene ( de papagal )
revin cu alte propuneri

Vai ziceti dar admini pun in practica?

pun pe naiba tampeniile astea
 

DeletedUser

Focoase sa fie fetele alea:D cu 2 nuclee mari

si alea cu nucleele mici de intra amandoua intr-o mana ar trebui sa faca upgrade la unitati? urat din partea voastra :( mai ales ca eu am nucleele frumoase... micute, da-s rotunde, tari si jucause
 

DeletedUser

:)ce ati zice ca satele de barbari sa fie aparate de gardieni
cu cat e mai mare ferma cu atati mai multi gardieni
gardieni ar fi fost mai bine sa ii cheme tarani !!!:D
la mina de fier sa fie mineri ;prin recrutarea lor scade 50%productia de fier:D
la taietor de lemne sa fie padurari ;prin recrutarea lor scade 50%productia de lemn:D
la mina de argila sa fie mineri ;prin recrutarea lor scade 50%productia de argila:D:)
 

DeletedUser

Eu il vreau pe mos craciun ca unitate .
si sa aiba posibilitatea sa atace din ceruri aruncand cu cadouri in dusmani .:D
 

DeletedUser15142

Ce ziceti de mine , si asa a zis ca are nuclee frumoase ...e o idee focoasa
 

DeletedUser

mircea asta prpune lucruri noi de fiecare data cand ii spui contra propune altceva :| eu il vreau pe Ceausescu si pe Crudu
 
Sus