NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Offff..
Deco..hai sa`i trecem in ``revista`` pe toti..
1-DHBM
2-C.K.
3-+SAS+
4-Gloria
5-M.I.R.
6-Fremen
7-F~K
8-~TRS~
9-T.T.
10-NATO
11-C.K.A.
 

DeletedUser11242

Degeaba ii aveti trecuti la dusmani , daca nu aveti granite intinse cu ei ;)
 

DeletedUser

Verifica o harta intai..
Corect?
Cred ca e o harta si pe aici...:rolleyes:
 

DeletedUser11242

Ce nick name ai in joc ?
Vreau sa imi fac o parere despre pozitionarea ta pe harta fata de triburile inamice NOI
 

DeletedUser11242

Si tu cum ai vrea sa se cunoasca prietene , cine ar putea sa tina minte peste o mie de playeri :eek:
Astfel pot interveni mari scandaluri pe extern intre cei din NOI :D:p
 

DeletedUser

sezi bland man, nu e vorba de a tine minte, ca e normal sa nu poti tine minte 1000 de playeri, dar nici afirmatia ta nu sta in picioare. nu-ti face probleme tu de problemele din NOI, important e sa-ti mearga tie bine si in rest..., lasa-ne pe NOI cu razboaiele noastre..., sau vrei sa te bagi...?! ... in seama:D
 

DeletedUser11242

Haha , nu iti este rusine sa mai raspunzi , odata ce tu ai crezut ca un coleg de al tau , iti spune tie , ca nu sti care este stituatia , =)) :D:p
 

DeletedUser

am impresia ca te bagi in seama, mai mult de cat ar trebuii!!
vezi-ti de treaba ta si mare atentie la joc!!!:)
 

DeletedUser11242

Daca nu ma mai bag in seama , promiti ca nu ma trimiti la margine :eek::confused:

On topic:
NOI este un bun furnizor de sate catre triburile dusmane si nu numai :)
 

DeletedUser

Daca nu ma mai bag in seama , promiti ca nu ma trimiti la margine :eek::confused:

On topic:
NOI este un bun furnizor de sate catre triburile dusmane si nu numai :)

nu stiu de ce intotdeauna, sunt cate unii care-si ascund frustarile in spatele unor puncte. ai impresia ca punctele tale ma fac sa tremur sau..., nicigand si fii sigur ca daca erai mai aproape se putea intimpla si ceea ce tu ai amintit in mesajul anterior, adica sa vizitezi localitatea aia frumoasa cu numele Marginica:p
fii sigur ca avem nevoie de 5 zile sa te facem varza. Gandeste-te ca ai de-a face cu NOI, nu cu ALTII:p:p:p:p
hai la revedere
 

DeletedUser11242

"nu stiu de ce intotdeauna, sunt cate unii care" nu isi dau seama cat de penibili pot fi.
Mai bine citeste prostia pe care o scri , inainte sa dai submit.
Daca mi'as face acum un trib si as incepe sa trimit cate un fake la fiecare membru VOI si tot odata si invitatie in trib , cel putin 40% ar accepta'o , ar fugii toti ca potarnichile Haha :D:p
 

DeletedUser

mama

mama cum le stii tu pe toate...tre sa itzi zicem ''oracolul de la balcesti''.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus