NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e clar, am dat in mintea copiilor
parca topicul era de tribul noi
care totusi a ramas cu ceva oameni de baza
cei ce nu aveau ce cauta acolo vad ca alearga pe continent de colo colo
ia sa facem noi o alianta cu batrinul trib noi din respect pentru un jucator de acolo
of of of si cand te gandesti ca imi puneam funia de gat pentru cateva sate:))
 

DeletedUser

chiar nu pot sa te inteleg :)) nu a mai zis nimeni nimik referitor la numele tau si tot postezi :)) mai tie iti place zarva si daca avei 44 de ani nu cred ca veneai cu, comentariul asta de 14 ani :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai eu nu ti`am zis ca are vreo 14 ani ? Tu stii ce mesaje primeam in joc de la el ? Pai daca el avea 44 de ani nu imi dadea asa mesaje pe un ton flegmatic si superior... La 44 de ani esti totusi trecut cat de cat prin viata, esti mai intelept, mai calm...

Bine sa nu vorbim de fabyanna... Imi place numele tau, iarasi il pronunt... Anunta adminii... Ban Safire, ban Safire !!! =))
 

DeletedUser13364

Pai eu nu ti`am zis ca are vreo 14 ani ? Tu stii ce mesaje primeam in joc de la el ? Pai daca el avea 44 de ani nu imi dadea asa mesaje pe un ton flegmatic si superior... La 44 de ani esti totusi trecut cat de cat prin viata, esti mai intelept, mai calm...

Bine sa nu vorbim de fabyanna... Imi place numele tau, iarasi il pronunt... Anunta adminii... Ban Safire, ban Safire !!! =))


aici se umileste NOiu nu se face chat :)))




on topic: NOI mai continuati sa va ofticati pe forum ca s'ai intrerupt atacurile ? si app strangeti semnaturi sau ce faceti sa o dea pe profamaria afara ?:))
 

DeletedUser

ba nene :)) taci ca eu aveam 54 de fuluri trimise si au venit toate aks :))
 

DeletedUser

iara +sas+ cu nasul pe sus...daca aveati putin cap cucereati lumea ...dar noh unde nu este nici dumnezeu nu cere
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NOI
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+ WaRooM NATO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 372
Tabăra 2: 599
Diferență: 227

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 14
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,010,571
Tabăra 2: 4,565,056
Diferență: 1,554,485

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162,587
Tabăra 2: 129,110
Diferență: 33,477

image.php


SP1SULETZ STATISTICILE DEMONSTREAZA UN ECHILIBRU INTRE CUCERIRILE NOI SI CELE ALE DUSMANILOR ,ASA CA NU VAD DE CE TOT BATI DIN GURA AIUREA
 

DeletedUser

NOI vs Dusmanii. deoarece tema a ajuns loc de barfa, si cereri de sprijin PE CARE LE PUTETI FACE IN INTERIORUL TRIBULUI sau prin mesaje private, tema se inchide.
Astept un mesaj cu cateva argumente serioase de la initiatorul temei pentru redeschiderea ei.
O seara placuta

Tema deschisa la cerere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

e offtopic ceea ce imi ceri tu . sper sa nu deranjeze daca raspund aici :p


alipire +SAS+ - NOI ? hmm ... e practic imposibil asta ... sa spun si de ce ..
sunt multe orgolii la mijloc de partea ambelor triburi . NOI au rupt alianta cu +SAS+ pe vremuri in mod miseleste . ne'au scos din k57 :) felicitari :p ... dar s'a facut aqm o granita buna cu ei si un razboi frumos.

cred, nu sunt sigur, e cel mai vechi razboi de pe acesta lume 5, un razboi frumos .


o alipire sas - noi cred ca ar fi ceva ff puternic daca se intampla asta, dar am zis e imposibil asa ceva


Ti-am spus mai demult sa nu mai postezi pe forum ca postezu degeaba.
Ma vad nevoit sa iti spun inca odata.
Argumente.

1.Nu "scosi" de pe k57,tu nici macar nu CRED ca existati atunci si ciocu mic pentru ca erati pe mai multe continente.
2.in ce zicea ALIAT este vorba despre altceva,asa ca iara te bagi in vorba aiurea
3.te rog sa nu mai postezi,fara sa stii despre ce este vorba.
ok?
 

DeletedUser13364

Ti-am spus mai demult sa nu mai postezi pe forum ca postezu degeaba.
Ma vad nevoit sa iti spun inca odata.
Argumente.

1.Nu "scosi" de pe k57,tu nici macar nu CRED ca existati atunci si ciocu mic pentru ca erati pe mai multe continente.
2.in ce zicea ALIAT este vorba despre altceva,asa ca iara te bagi in vorba aiurea
3.te rog sa nu mai postezi,fara sa stii despre ce este vorba.
ok?


esti sigur ca nu existam ?
si cat de sigur esti ca nu stiu despre ce e vorba ... cand imposibil si brad mi'au povestit :) ... stiu si de faza cu jaby ..


nu mai postez dupa tine, ca ajung prost daca stau sa iti raspund tie mereu ...



bft si numai bine adversarilor celor din NOI
 

DeletedUser6843

poate existai.
Ma bucur ca realizezi ce ai ajuns ca nu ai replici si ca nu esti niciodata pe subiect. nu este vina mea ca ai ajuns asa,eu doar te`am ajutat sa afli.
 

DeletedUser13364

totusi hai sa iti raspund :)


daca vrei sa ma faci de ras, nu reusesti ca nu ma supar din cauza unuia ca tine, no offense ... dar stiu cum jucai triburile cu golitu de sate prin sittere si tot asa.


si mai stiu ca incerci sa faci asta ca nu sunt vazut cu ochi buni in NOI pentru ca "le'am spulberat la multi visele cu sate la granita cand intram sitter pe cont ... iar jucatorii tai stiu asta :) ..." ...


iti zic ca n'are rost sa te complici ca n'ai sa reusesti sa ma faci pe mine cu ceva de ras.


daca vrei sa ma faci de ras incerca si cu inamicii invinsi ca sunt pff acolo :) crezi ca'mi pasa ? nu .. ti'am zis de aq ca banuiesc ca asta urma sa faci
 

DeletedUser6843

totusi hai sa iti raspund :)


daca vrei sa ma faci de ras, nu reusesti ca nu ma supar din cauza unuia ca tine, no offense ... dar stiu cum jucai triburile cu golitu de sate prin sittere si tot asa.


si mai stiu ca incerci sa faci asta ca nu sunt vazut cu ochi buni in NOI pentru ca "le'am spulberat la multi visele cu sate la granita cand intram sitter pe cont ... iar jucatorii tai stiu asta :) ..." ...


iti zic ca n'are rost sa te complici ca n'ai sa reusesti sa ma faci pe mine cu ceva de ras.


daca vrei sa ma faci de ras incerca si cu inamicii invinsi ca sunt pff acolo :) crezi ca'mi pasa ? nu .. ti'am zis de aq ca banuiesc ca asta urma sa faci

Sunt gata sa va fac de ras cu rapoarte la 2 sittere :))).
Pe tine nu am cum sa te fac de râs,te-ai facut singur,ai uitat?
nu mai postez dupa tine, ca ajung prost I


Eu nu sunt sageata tribului sa ma umflu la puncte si apoi sa ma dau mare trestie.

Noapte buna,am si alte treburi :)
Mai postez maine.
Promit.
Nu plange :)


Rog sa se posteze numai de joc,acest topic este unul dintre cele mai importante :).Multumes.
O zi buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3101

on topic
atata bataie o sa dea +SAS+ la NOI ...incat ultimi or sa ceara la admini largirea harti...sa aive unde sa fuga...:)
 

DeletedUser6843

on topic
atata bataie o sa dea +SAS+ la NOI ...incat ultimi or sa ceara la admini largirea harti...sa aive unde sa fuga...:)


Odata si odata trebuie sa ne scoate si pe noi cineva de pe harta.
Prea ne`am batut cu toti si am cam dat clasa la majoritatea,datorita membrilor care au jucat?
Sper sa nu se lase membrii de baza din trib,atat imi doresc.
Aureliane e sec bancu.
 

DeletedUser13364

on topic
atata bataie o sa dea +SAS+ la NOI ...incat ultimi or sa ceara la admini largirea harti...sa aive unde sa fuga...:)

mey aurel tu asa pe fata direct la zici :))
nu mai zi de bataie ca apare stranu cu rapoartele alea 2
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus