NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de ce crezi ca sunt noob?

pentru ca nu am sarutat pe toata lumea stii tu unde?

sau pentru ca nu am trimis circulare idioate la tribuirle dusmane de asta crezi ca sunt noob,spre deosebire de tine eu mai am si RL ,facultate ,prieteni ,prietena...nu doar triburile si somn(1 data la 2 zile)
 

DeletedUser

de ce crezi ca sunt noob?

pentru ca nu am sarutat pe toata lumea stii tu unde?

sau pentru ca nu am trimis circulare idioate la tribuirle dusmane de asta crezi ca sunt noob,spre deosebire de tine eu mai am si RL ,facultate ,prieteni ,prietena...nu doar triburile si somn(1 data la 2 zile)

nu ma refeream la asta..probabil ca ai si tu prietena..i-am auzit pe multi ca "stau cu dreapta" :D
ti-am mai spus,nu stii ce fac si cum fac eu in viata reala,asa ca nu mai vorbii despre mine..eu m-am referit la joc..esti un noob,un mare noob..
 

DeletedUser

@ Kingflex
Chiar nu vrea sa obtina nimic Atheon si daca n-a fugit de tine cand ai fost in Bucuresti, este pntru ca inca nu stia ce fel de persoana esti. Nu stia ca ai o rubrica "sclavi" in lista de mess.

Daca nu sunt in rubrica aia te rog frumos sa ma pui! Nu vreau sa fiu in alta parte decat langa oamenii pe care ii respect pentru ca stiu ce e aia loialitate si joc corect!

@Aliat
Sper ca n-ai impresia ca imi faci vreo favoare. In fond nu eu is aia care ma plang de lovituri sub centura care...n-au existat! Imi aduci aminte de o amica din copilarie care dadea prima cand te asteptai mai putin si cand vroiai sa iti iei revansa incepea sa urle : " Maaaaaaaami! Copiii sunt rai cu mine si ma bat!"
 

DeletedUser

@ Kingflex
Chiar nu vrea sa obtina nimic Atheon si daca n-a fugit de tine cand ai fost in Bucuresti, este pntru ca inca nu stia ce fel de persoana esti. Nu stia ca ai o rubrica "sclavi" in lista de mess.

de fapt era vorba de un grup de mesaje pe triburile,ca doar de acolo am luat mesajul ala umilitor a lui gygy ..
doar nu credeai ca dau accept la toti ..*..*..*.. in lista mea de mess,nu?:eek::D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se poate termina intr`un fel cearta asta?
Injurati`va..poate asa luati ban si terminati odata..
 

DeletedUser

De fapt chiar nu conteaza! Deja nu mai are legatutra cu subiectul asa ca eu ma retrag...
 

DeletedUser

la fel si eu...doar marii domni au voie aici...promit KINGFLEX ca tio intorc o data si o data ...stii tu ca noi sclavii suntem foarte orgoliosi;)
 

DeletedUser

pana la ora 17:00 tema se inchide. poate asa reusiti si dumneavoastra sa va calmati. o zi buna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus