NoobLand

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

inca de la inceput vreau sa va spun ca noi nu avem intentia de a domina aceasta lume, daca sateni nostri vor merge regulat la biserica si se vor ruga pentru binele tribului, speram ca preotii nostri sa fie cei mai grasi...(de la cati inamici invinsi vor ingropa)

pentru toti cei ce nu sunt familiarizati cu acest tinut al tuturor posibilitatilor (NoobLand)
"NoobLand...un tinut al tuturor posibilitatilor,
...un tinut unde visul devine realitate,
...un tinut unde e deschis non stop la taverna, cu discutii aprinse despre capra vecinului, loto, pariuri, jocuri (barbut, adevar sau provocare, flori fete sau baieti, melodii sau cantareti etc.)
...un tinut unde haosul e la ordinea zilei
...la noi lancieri joaca barbut, spadele si topoarele ruginesc, paladinul paste berbecii pe dealurile din imprejurimi, spionii se cred agenti 007:cool: la pariuri organizam curse cu cai...se pare ca arcasii castiga in proportie de 80%, catapultele si sagetile putrezesc, zidul se darama...doar un nobil stingher se mai plimba prin satele vecine

a...era sa uit! urasc culorile albastru, bleu si mov.......in schimb am o sensibilitate deosebita pentru rosu aprins:D:p

---------------------------------------------------------

acuma serios vorbind; suntem in jur de 5, din pacate:(, dar tot raul spre bine
cine ne cunoaste stie ca jucam cu harta rosie fara dar si poate:eek:

daca doresti sa ni te alaturi esti bine venit, dar trebuie sa stii ce inseamna RESPECTUL, ONOAREA si ca TRIBURILE E DOAR UN JOC!!!

in rest numai bine, si bafta tuturor! :D
 

DeletedUser14336

cred ca asta e cea mai ok introducere de trib care s-a anuntat pana acuma pe l14
 

DeletedUser

cred ca nu am fost bine inteles, de aceea vin cu cateva informatii suplimentare:
-Nu, nu aveti voie cu parintii ( nici bunici, unchi, matusi etc.)
-trebuie sa fi absolvit gradinita (grupa mica sau pregatitoare)
-sa ai cel putin o ruda de gradul 1 sau 2, care a fost soim al patriei sau pioner
-sa iti placa micii reci si berea calda :confused:


o mica mostra din modul nostru de a gandi :D
 

DeletedUser24393

hmmm.....dup cum vad veti fi un trib mic,dar dinamic cu harta rosie....imi place.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus