noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu e vorba de ingamfare. e vorba de eficienta si seriozitate de abordare.
 

DeletedUser8914

:))))0

hiotikiri battousai si tu daca faceai un topic despre tribul tau , ce vrea ce doreste etc. ( LOVE:X ) si cineva iti vine cu glume cam proaste ( gen Nepoateeeee ) cred ca te-ar indigna putin , nu ii vorba de ingamfare ci de respect , glumele se fac cand este o anumita stare de amuzament in posturi nu ca iti vine tine.

Succese noobs alaturi de aliati vostri , dusmani sa fie mereu sub 2lancii .
 

DeletedUser

nu ne-au interesat punctele. acum pot sa spun reteta pe care am aplicat-o la inceputul lumii, cand, timp de doua saptamani, noobs urca in top precum racheta si avea cea mai mare medie de puncte pe sat:

am ordonat tribului sa nu iasa nimeni din joc fara a lasa sitter. atunci, la inceputul jocului, cine era on era sitter la 5-10 oameni. si farma in draci, de la toate satele ale tuturor jucatorilor. si magaziile nu erau lasate niciodata sa se umple... asta a facut ca tribul meu sa creasca repede si a marit coeziunea grupului, pentru ca am obligat oamenii sa se ajute intre ei.

atunci cand eram pe primul loc in top (desi mi-am permis anumite glume cu oameni care numai locul 1 in top vizeaza) imi parea rau ca suntem acolo. nu jucam acest joc pentru a arata ca suntem buni sau pentru a ocupa un loc in fruntea clasamentului. il jucam pentru ca ne simtim bine impreuna.
 

DeletedUser

Martian felicitari pentru ce ai facut...Cu atitudinea asta sigur o sa stapaniti lumea 7>>>Mult succes in continuare
 

DeletedUser10829

pacat ca nu au continuat pe L5:(
martzian e un om matur din toate punctele de vedere si organizarea interna a tribului este superba
sper ca macar de L7 sa va tineti si sa aratatii lumii cat de buni sunteti
in calitate de fost aliat si fost dusman al tribului noobs pot spune ca sunt foarte rare triburile care se comporta cu aliatii in felul in care se comparta noobs
Doamne fereste sa aveti razboi cu ei;)
 

DeletedUser

nu ne-au interesat punctele. acum pot sa spun reteta pe care am aplicat-o la inceputul lumii, cand, timp de doua saptamani, noobs urca in top precum racheta si avea cea mai mare medie de puncte pe sat:

am ordonat tribului sa nu iasa nimeni din joc fara a lasa sitter. atunci, la inceputul jocului, cine era on era sitter la 5-10 oameni. si farma in draci, de la toate satele ale tuturor jucatorilor. si magaziile nu erau lasate niciodata sa se umple... asta a facut ca tribul meu sa creasca repede si a marit coeziunea grupului, pentru ca am obligat oamenii sa se ajute intre ei.

atunci cand eram pe primul loc in top (desi mi-am permis anumite glume cu oameni care numai locul 1 in top vizeaza) imi parea rau ca suntem acolo. nu jucam acest joc pentru a arata ca suntem buni sau pentru a ocupa un loc in fruntea clasamentului. il jucam pentru ca ne simtim bine impreuna.




ETI daca spuneai o gluma cu Bula aveai mai multa audienta asa nu prea se omoara lumea :D
cel mai tare trib e LOVE: X , noi va dam 1 prezervativ gratis + o femeie din satele cucerite de la dusmani , la intrarea in trib :D
glumesc , daca e asa cum spui tu , te felicit , bravo :D
nu prea se omoara lumea pe aici sa citeasca , daca nu e tiganeala :D
pacat
spor la joc :D
mie sincer imi place de voi , noobs :D
 

DeletedUser

spunea uzzy mai sus ca organizarea tribului noobs este superba... nici pe departe. mai avem inca multe de facut, suntem nemultumiti ca nu ne iese totul asa cum vrem, planificarile inca nu sunt ascultate si respectate de toti oamenii din trib...

este adevarat insa ca acest trib l-am gandit de la bun inceput sa fie organizat, si pe L5 am reusit sa-i rupem pe immo numai multumita organizarii de care am dat dovada. de la L5 si pana acum insa, lucrurile au evoluat, am mai prins si noi ceva experienta, am mai recrutat cativa membri valorosi, ne-am mai organizat. sa spui insa despre organizarea noobs ca este superba insa este prea mult. uzzy, imi faci un deserviciu, nu or sa mai asculte oamenii ca or sa se creada superb organizati...
 

DeletedUser9103

tot respectul martzian si pentru toti cei care fac parte din trib. POt sa zic sincer ca nu am mai avut asha aliati si sincer nici nu cred ca o sa mai avem si stiu ei la ce ma refer.
-sl- merge inainte
 

DeletedUser7708

tot respectul martzian si pentru toti cei care fac parte din trib. POt sa zic sincer ca nu am mai avut asha aliati si sincer nici nu cred ca o sa mai avem si stiu ei la ce ma refer.
-sl- merge inainte

Fără câteva sate, dar până când?
 

DeletedUser

dfa1 a intrat in discutie exact ca musca in ... lapte. oricum, faptul ca el si liciouz cer disperati tribului lor sa se pregateasca pentru un atac prin surprindere, masiv si fara declaratie de razboi asupra noobs spune multe si despre parsivenia cu care ei inteleg sa joace, dar spune multe si despre - as putea spune fara sa gresesc- serviciul de informatii externe al noobs.

citez:

"DFA1 în data de 26.10. la ora 03:42

Coming right away. Ăsta nu e războiul lor şi voi avea grijă să nu se mai bage."



am incetat citatul...

chiar sunt curios cum vor putea sa ne faca pe noi sa nu ne mai ajutam aliatii?
 

DeletedUser7708

Cumva am întreprins atacuri sau rezervat sate din noobs? Dacă eşti aşa de viteaz, verifică te rog şi asta.
Şi nu cred că te priveşte acţiunile mele, atac pentru că nu sunteţi nici albastru nici mov pe hartă.
 

DeletedUser

=))

Martziane . Postu asta a fost sa ne arati ca ai spioni in MoD=)))?
Esti mandru de tine nu ?!:))
=))
Daca ai sti ca noi n`avem doar 1 spion in noobs de la 2 in sus :*
Si copie si de la mine un citat
K vreau sa fiu vedeta pe forum aci sa ma parleasca lumea
Nobbisti :>
________________________________________
MoD Domination !
 

DeletedUser

si immo pe L5 credea ca are spion care imi citea forumul secret...
 

DeletedUser

Cumva am întreprins atacuri sau rezervat sate din noobs? Dacă eşti aşa de viteaz, verifică te rog şi asta.
Şi nu cred că te priveşte acţiunile mele, atac pentru că nu sunteţi nici albastru nici mov pe hartă.
si nici noi nu am atacat sate mod. doar ne-am sustinut aliatii. aveti grija insa cu declaratiile voastre s-ar putea ca dl liciouz sa nu mai doarma cateva nopti pana se lasa de l7... l-am iertat odata, sa nu intinda coarda prea mult
 

DeletedUser7708

Are aşa o plăcere să dea mesaje aiurea, în plus eu sunt unul de întemeietori, nu el, contează ce vorbeşti cu mine nu cu el.
 

DeletedUser

Martzian.
A fost un mesaj amical.
Eu nu consider nci un razboi.
Intre triburile noastre.
E ceva normal sa ti sprijini aliatii..:-??:D
In sf..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus