noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Martiane sa te lamuresc cu contul cuka si contul little bad .
Deci aveam contul cuka pe lumea 7! Am primit acest cont mariusica73 si am dat stergere cont la cuka.Iar intr-o diminiata cand vroaim sa intru pe lumea 9 cu contul little bad am dat din greseala pe lumea 7.
Asta o poate dovedii si admini ca era o singura logare pe lumea 7 cu contul little bad asa ca nu fa tu pe desteptu ok?
Ca nu sunt un trisor! nu am timp sa joc cu un cont nu sa joc cu 3 cum zici tu!

din ce spui rezulta ca ai avut trei conturi pe aceeasi lume. trei conturi pe aceeasi lume! si dupa ce te-as fi scos de pe harta cu contul mariusica 73 ai fi preluat poate contul lui dec 78, si dupa aia al mai stiu eu cui. din punctul meu de vedere ai avut trei conturi pe acelasi server trei conturi, esti trisor: ai fost trimis la margine, din indiferent ce motiv, acolo iti este locul. faptul ca preiei un cont pe o lume unde ai renuntat sau ai fost infrant, nu inseamna decat ca esti trisor. Aceasta este opinia mea. am dreptul la opinie, nu e o acuza impotriva ta, ci a legilor jocului care sunt prea blande in privinta unor trisori ca tine. si daca vreau, eu si echipa mea putem protesta retragandu-ne de pe acest server unde statistica pusa mai sus arata ca v-am fost superiori. pentru ca nu trebuie sa va batem de cate ori vreti voi sa cumparati, (pardon preluati) cate un cont... asa cum dfa1 a fost scos la iarba nu trebuie sa scot la iarba toate conturile pe care el le poate cumpara (pardon prelua) el, ca sa demonstrez ca nu este bun de nimic

in privinta lucrurilor care le pot dovedii si adminii, (pot ca asa e gramatica) d-le cuka iti amintesc faptul ca pe L7 contul little bad a avut mai mult de 160 de punte cat are initial un cont pe aceasta lume. daca nu ma insel era pe la vreo 300 de puncte. ceea ce dovedeste ca macar cateva zile ai intrat frecvent si ai ridicat cladiri, deci ai jucat, cu trei conturi pe aceasta lume. raus de aici trisor mincinos ce esti! spurci forumul cu prezenta ta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca nu am luat o decizie finala. dar este foarte probabil ca acest protest sa fie facut, si transmis catre inno games cu propunerea de inasprire a legilor de pe serverele romanesti.
 

DeletedUser

Martiane nu am avut nici o legatura intre conturi! asa ca nu mai abera atat!Am fost verificat de admini mi-am primit pedeapsa nu inteleg ce vrei?
 

DeletedUser

regulile jocului interzic sa ai doua conturi. nu spun ca poti avea doua conturi cu conditia ca ele sa nu interactioneze.

§1) Un cont pro jucător
Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă

aceasta este prima regula. nu spune nicaieri ca fac exceptie conturile care aceleiasi persoane care nu interactioneaza intre ele! deci esti trisor unul care profita de faptul ca legile serverului romanesc sunt aplicate cu blandete. .

iar eu, impotriva acestei blandeti vreau sa protestez. care e problema ta? te deranjeaza ca nu ai sa mai poti trisa?
 

DeletedUser

nu nu ma deranjeaza!:))) dar ma tem, ca voi vedea prea multe sate de barbari:eek:
 

DeletedUser

bucura-te, ca altfel nu aveai sanse sa vezi sate foste noobs in posesia unui trisor ca tine.
 

DeletedUser15358

Ar fii mare pacat sa va retrageti noobs. Oricum ati demonstrat ca sunteti cu adevarat un trib de elita.
Sper sa va m-ai meditati la asta si sa ``bateti in continuare ca la fasole`` pe toti fustrati astia. Nu au decat sa isi dea toate alocatiile sa isi cumpere conturi.
 

DeletedUser

mogul, atunci cand vrei sa protestezi cu adevarat o faci incercand sa atragi atentia in orice mod asupra a ceea ce spui. un continent gri si peste 40 de conturi care platesc premium retrase in aceeasi zi s-ar putea sa fie un semnal catre innogames sa ia masuri pentru a inaspri legile.
 

DeletedUser

mogule nu cred ca noobs se lasa din cauza asta nu au ei motiv si au gasit gasit acuma motiv
 

DeletedUser15358

mogule nu cred ca noobs se lasa din cauza asta nu au ei motiv si au gasit gasit acuma motiv

Taci ma,m-ai vorbesti mult gratis ? Nu ma fa sa pun o statistica noobs diablo sa iti demonstrez ca nu o fac din cauza voastra.


Martian,inteleg ce spui,da pur si simplu nu merita. Ii munca voastra totusi,si ati muncit ca sa ajungeti aicea.
Nu ii moral ce se intampla,da cate lucruri nu is morale in viata ? Mergem mai departe....
 

DeletedUser

mogul. noobs nu este decat o echipa in care cinstea, onoarea si moralitatea am cautat sa le pun mai presus de orice om din trib. intre munca de o jumatate de an si moralitate, intre munca de o viata si onoare, am sa pun intotdeauna mai presus onoarea si moralitatea. pentru ca asta ne face sa fim diferiti aici de celelalte triburi si in viata reala imi place sa cred ca asta ma diferentiaza de cei multi. sa-mi calc onoarea in picioare este ca si cum eu as pune cu buna stiinta semnul egal intre mine si cuka. si zau ca nu merit sa ma umplu de scarba gandidu-ma la acest semn de egal.
 

DeletedUser

Taci ma,m-ai vorbesti mult gratis ? Nu ma fa sa pun o statistica noobs diablo sa iti demonstrez ca nu o fac din cauza voastra.


Martian,inteleg ce spui,da pur si simplu nu merita. Ii munca voastra totusi,si ati muncit ca sa ajungeti aicea.
Nu ii moral ce se intampla,da cate lucruri nu is morale in viata ? Mergem mai departe....

normal ca nu din cauza noastra! nu am zis asta nu te mai da tu mare si Tare ca nu esti! stai ascuns in spatele tribului si comentezi! tu pentru mine degeaba vorbesti esti 0! Martian paote sa imi zica ce vrea ca stiu ca el e jucator bun si un conduator bun si merita respectat chiar daca am acuma o mica cearta cu el!Dar tu pur si simplu te bagi asa in seama ca, chilotii in c..
 

DeletedUser

cuka, nu am nevoie de respectul tau. dar daca spui ca ma respecti, te rog, nu mai posta la adresa tribului meu nimic. pentru ca nu ai dreptul moral sa vorbesti despre noi. nu ti l-ai castigat
 

DeletedUser

ok>P dar nici tu nu mai vorbi de mine ok?? asa trisor cum sunt au avut adminii grija !
 

DeletedUser

little bad...tu esti o picatura intr-un pahar cu apa. la fel si dfa1. protestul noobs este impotriva tuturor acelor jucatori care nu fac decat sa duca acest joc in penibil. conturi dupa conturi...se pare ca nu va mai saturati sa fiti trimisi la margine.
pana acum era la moda ca un jucator care se simtea amenintat sa ceara invitatie in tribul agresor, dar vad ca situatia s-a schimbat...cu fiecare cont cu care sunteti trimisi la margine faceti rost de altul...si tot asa. si se pare ca nu va saturati.
de cate ori ar trebui sa fiti innobilati ca sa va recunoasteti invinsi?
de ce e nevoie oare ca un jucator sa aiba unul sau mai multe conturi pe o lume? care e scopul...daca nu trisare?
 

DeletedUser

indu niciodata nu am fost trimis la margine de voi! Eu m-am lasat singur si am cedat satele in trib !
 

DeletedUser

littlebad..vina ta si nu numai a ta e ca schimbi conturile ca pe camasa. nu vreau sa insist pe cazul tau ci pe ideea de trisare in general. cu totii avem dreptul sa incepem aceasta lume cu un singur sat..la marginea hartii. asa e corect si fata de propria persoana si fata de colegii de harta. dincolo de asta...toate tertipurile care se folosesc...sunt de fapt trisari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma indu omu asta se lasa si de cat sa se lase mi la dat mie contu! am dat stergere cont la celelalte asa ca nu mai am nici o legatura cu ele!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus