noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

maniacii :))) ia uite am primit 300 de mesaje si cresc! astea is maniacii triburilor:)))
 

DeletedUser

in timp ce isi da cu parerea aruncatul la margine pentru incompetenta in ale triburilor, imblonavitul subit de ciuda ca este atacat, dfa1, sau mai nou Death From Above cum mi-a soptit mie cineva ca s-ar cheama din ultimele informatii contul preluat de el (daca informatia este inexacta, acuza-ti prietenul fteam ca de la el a plecat) colegii lui iubiti din triburile infrante pe banda rulanta de o echipa de noobi nu mai pot nici sa isi trimita mesaje in joc, nici sa isi urmareasca rapoartele. peste 500 de mesaje si tot atatea rapoarte au fost trimise de echipa noobs unor jucatori adversi care in mod sigur, chiar daca nu recunosc, in acest moment au mari dificultati in a-si manageria mesajele, rapoartele proprii, atacurile false si cele reale trimise, viteze de deplasare, etc.
 

DeletedUser

da..nu m-am informat...simplul fapt ca te-ai lansat cu alt nume m-a dus cu gandul la faptul ca esti unul din cei care achizitioneaza conturi.
 

DeletedUser7708

Martzian, tu ai o problemă.
Chiar azi am fost externat după 3 zile de stat în spital...ce nu pricepi că oamenii(DA!, SUNT OAMENI ÎN SPATELE MONITOARELOR, ŞTIAI ASTA?!) ăştia care jucăm triburi nu suntem mutanţi, nu ne vindecăm singuri, nu suntem pe dracu-n patru.
Şi încă ceva, Death From Above este contul meu, nicidecum preluat, altfel de ce aş fi ales un cont de 116 puncte să-l preiau când puteam să vorbesc cu cineva de prin K44-45-54-55 şi să continui lupta cu voi. Dar unii din noi mai ştiu să respecte regulamentul ;)
@indu:nu face nimic, a greşi e omeneşte, dar să nu ajungi ca martzian :)
 

DeletedUser

dfa tu ai o problema: am lipsit aproape doua luni din trib stransesem 57 de zile de stat in sitting, si tu scriai despre martzian si noobs. atat de tare te-a marcat scoaterea la iarba?
 

DeletedUser7708

dfa tu ai o problema: am lipsit aproape doua luni din trib stransesem 57 de zile de stat in sitting, si tu scriai despre martzian si noobs. atat de tare te-a marcat scoaterea la iarba?

Ba pardon, după indu, alt neinformat. Nu m-a scos nimeni la iarbă.
Şi ştiam că eşti în sitter, nu e nevoie să dau eu mesaj ca să verific dacă răspunde inducs, locţiitorul de martzian. Şi scriam despre noobs, acum te oftici că nu ai ce spune despre tribul meu? Ghinion, dar ţinta ta actuală e Diablo, iar eu nu aparţin acestui trib. Spor acolo, dar te rog, când mai scrii o carte SF, nu mă băga nici măcar decor, sunt urât şi nu mă prinde bine SF-ul, prefer cărţile de istorie.
 

DeletedUser9103

Da mai dfa1 stim ca te-ai retras......stim ca nu incapea nimeni de tine si de liciouz pe extern....peste tot voi 2. Normal dupa ce ai vazut ca ai avut "cateva atacuri" ai cautat scz.....nu ai reusit sa intri la nici un aliat si ai dat inceput nou.
U esti tare in papagal si cam atata. Poate te oftici ca privesti de la margine dar asta e.
Nu mai critica u pe nimeni ca nu esti in masura. Subiectul noobs pt tine este unul inchis. O sa ne intalnim pe alte lumi. Daca nu o sa mai fi bolnav...cine stie :)
 

DeletedUser

Dfa1, as fi preferat 10 ca tine, decat unul ca little bad (sau ce nume mai are). Dar uite ca in jocul asta dai peste tot felul de oameni. Impartim serverul cu fel si fel de caractere.
Daca ai avea ocazia sa lupti vreodata de aceeasi parte a baricadei cu cei din noobs, poate ai vedea si ai intelege placerea de a juca acest joc asa cum o facem noi.
In rest, numai respect!
 

DeletedUser7708

Vasy, cu tine n-am ce discuta, când o să îmi iei nişte sate, atunci să comentezi. Ţi-am mai explicat o dată că aveam 0 sate pierdute când am lăsat contul. Rhadookoo îţi poate confirma.
Cât despre tine Sfinxul, nu am ce comenta, însă pare greu de crezut că illusi0n m-a căutat pe L9 şi poate pe o lume viitoare voi alege să joc cu noobs. Fiind un om care nu vorbeşte aiurea, ai respectul meu.
 

DeletedUser

Zero sate pierdute? Vrei sa ma apuc sa caut mesajele cu "nu ma ataca pentru ca am vorbit cu conducerea de la voi din trib sa vin la voi". Vezi ca pe statui isi fac pasarelele nevoile;)
 

DeletedUser7708

Zero sate pierdute? Vrei sa ma apuc sa caut mesajele cu "nu ma ataca pentru ca am vorbit cu conducerea de la voi din trib sa vin la voi". Vezi ca pe statui isi fac pasarelele nevoile;)

So? suntem pe topicul lui martzian. Chiar el zicea că diplomaţia face parte din joc. :)) Eu prefer să-i zic abureală sau pentru cine vrea să înţeleagă ceva triburi, strategie de viitor.
 

DeletedUser

Poate va faceti trib si pe Clasic si ne vedem pe acolo la un pahar...iar daca ce spui acolo ca esti trup si suflet pt cei care te ajuta atunci va doresc la tot tribul sa aveti numai parte de bucurii si cum spunea odata BLOOR "La mai multe sate"
 

DeletedUser9103

Contul va fi şters
Contul va fi şters în curând. Din cauza aceasta un login este imposibil.
Retrage ştergerii contului


Adio l7, adio noobs :)
 

DeletedUser15358

:( Mult succes in viata reala si tot ce va doriti.
Pacat ca nu am reusit sa ne intalnim.
 

DeletedUser

Contul va fi şters
Contul va fi şters în curând. Din cauza aceasta un login este imposibil.

Retrage ştergerii contului



"Adio, visul frumos s-a terminat
Adio, misiunea noastra s-a incheiat" :)

Ne vedem curand.. :D
Foarte curand.. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus