noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai liciouz ia o gura de apa ca faci praf deaba.
KingFlex.. nici nu ma asteptam la ceva elegant din partea ta..

Somn usor..
Cine are ceva de spus il astept pe privat.

Later Edit :
Ce exprimare deficitara ai.. Ori ai de 2 ori mai mult la atac.. ori mai putin? si oricum esti sub mine.. deci cum poti vorbi despre mine atata timp cat esti sub mine? Esti incult prietene.. stai in banca ta.. ai 4.

Ce'ai ma cu flexu ??.. Hai .. gura mica .. si jocu cocorului-n zbor .. ca oriunde deschid forumul numai de tine dau.. cu burnu :)). Singurul burn adevarat a fost cel de pe clasica .
2. Inobilari interne fac toti avizii de sate ; mai ales dupa ce au un fundament .. cazul lui vasy ala . Adica am 200k puncte si mai scot 200k pt din inobliari interne.. SUPER .. sunt primul .
 

DeletedUser

pe care il tine sa facem un tirb pe clasic pe cine adresa mea de mass frlegion2000
 

DeletedUser

tirb.. cu ce sa mannca ??..:)) und esti pe harta ?? daca esti in zona k 666 am putea face :)) la dracu in gradina.. acolo langa cazanul cu smoala :))
 

DeletedUser7708

Sunteţi clar offtopic şi purtaţi o lipsă mare de respect celor din noobs.
 

DeletedUser

Auzi pe cine va tine sa facem pe clasic un nou trib vedem noi un nume pe cine tine sa ma contacteze pe adresa de masss frlegion2000


:DDD Nu prea cred ca va tine :DDDD
 

DeletedUser

Auzi pe cine va tine sa facem pe clasic un nou trib vedem noi un nume pe cine tine sa ma contacteze pe adresa de masss frlegion2000


:DDD Nu prea cred ca va tine :DDDD

mai tavi.. mai bine scriai in wordpad.. decat sa faci offtopic... :(
vezi ca lumea clasica e mai sus...:(
incercati sa va abtineti de la OFFTOPIC...
 

DeletedUser

Corect..
andreispyes.. tu cine esti de te bagi in seama cu japca? :rolleyes:

Cine se leaga de prieteni mei se leaga de mine . Oricum prea esti tu asa antagonic din fire ; sau ma rog din ce am vazut aici pe forum ; ai o placere sadistica sa te certi cu cei din mod pe forum . Cine sunt eu nu conteaza.. si nici nu va conta.. chiar daca sunt un alcolic anonim nu conteaza. Te rog sa te potolesti cu genul de expresii .. "hai la culcare" pentru ca s'ar putea sa fii surpins intr'o zii chiar culcandu'te. Facem un 1 pe 1 pe 9 daca vrei :D .Deci te mai rog odata .. ca si pe un cui .. care pe care daca il bati odata nu intra .. nu te mai lua de mod.. si in special nu de tovarasii mei de arme.. ca sa-r putea sa iau unpic de ura .. si nu cred-ca ti'ar placea :D


Scz..martzianul si talharul..doar am vazut aici ceva bagarici de seama :))
 

DeletedUser

cu noobs poate, dar cei recrutati din -sL- nu prea cred:)

ataca te rog...

ce de spam! zau domnilor motderatori nu puteti sa mai luati masuri impotriva celor care jignesc si fac spam? si nu cred ca deranjeaza pe nimeni daca, pedeapsa creste proportional (sau exponential) cu incalcarea regulilor, dupa principiul o greseala o saptamana, doua greseli o luna trei greseli un an. in noobs cam asa sunt pedepsele si asta face ca disciplina sa fie prezenta.
 

DeletedUser7708

ataca te rog...

ce de spam! zau domnilor motderatori nu puteti sa mai luati masuri impotriva celor care jignesc si fac spam? si nu cred ca deranjeaza pe nimeni daca, pedeapsa creste proportional (sau exponential) cu incalcarea regulilor, dupa principiul o greseala o saptamana, doua greseli o luna trei greseli un an. in noobs cam asa sunt pedepsele si asta face ca disciplina sa fie prezenta.

Aşa şi sunt date pedepsele.
Iar tu ksi, uşor.
 

DeletedUser7039

martzian a spus:
am lipsit cateva zile si s-a umplut topicul de da pe afara... Rhadookoo a reaparut doar pentru a se mai da cu capul de tastatura - cred si eu ca el a pierdut sate fiind atacat de un membru noobs care avea un singur sat, iar tribul lui de trei ori mai numeros ca al nostru nu a reusit sa-mi curete un sat nici dupa 30 de sate full atac trimise... este o dovada de mare caracter pentru el sa injure un om care nu-l jigneste...

Nu stii tu de ce am aparut eu.. Dar totusi, sunt amabil sa te lamuresc.

De ce am aparut deci.. Pentru ca sunt deranjat! De ce? Fiindca nu aveti bunul simt sa nu vorbiti despre mine in absenta mea! Va laudati cu ce nu e al vostru!

Sunteti genul de baieti care sustin ca au 5 femei, 5 Hummer-uri, 5 milioane de euro in banca, dar nu puteti sa le aratati.. Oare de ce? Pentru ca nu le aveti!

Ceea ce sustineti ca e al vostru, nu e! Aveati o statistica mult favorabila voua, dar nu v-ati luptat singuri cu noi! Erati o alianta si v-am dominat!

Noi, un trib care timp de 4 luni a rezistat pe primul loc fara nicio alianta si niciun NAP, am patit la un momendat ceva.. Da, dar meritul nu e al vostru!

Imi cer scuze pentru off-topic(l5), dar trebuie sa stie lumea care e treaba..
IMMO a fost initiat de catre 5 conducatori.. Dupa 3 luni de locul 1, 4 conducatori s-au retras din joc! Am ramas eu, dar nu am reusit sa fac fata si o recunosc! Eram prea puternici ca sa fim organizati de un singur om.. In momentul in care am constatat asta ar fi trebuit sa ma retrag si eu si sa dizolv tribul!

Dar am continuat sa ma lupt sa ma ocup si am intrat in razboi cu o alianta!
Alianta Veteranilor! Triburi unul si unul, printre care si noobs. Am reusit sa eliminam un trib integral din aceasta alianta, dar ni s-a infundat la un momendat! Aveam prea putin timp! Totusi, era misto!

Pentru ca eu am continuat sa joc, am autodistrus tribul!

Pot sa ma laud cu faptul ca am distrus IMMO! Da, eu si numai eu l-am distrus! Nimeni altcineva! Am reusit sa inving cel mai puternic trib de pe lumea 5!

Sunt smecher?:eek: Sunt, normal!

Si vii tu Martzian, sa te lauzi.. Cand IMMO se destrama in mainile aliatilor(facuti dupa 4 luni), voi nu mai existati pe server!

Mi-a luat un jucator cu un singur sat mie sate? Corect.. Dar sa iti spun cum sta treaba, Martzian: cineva era sitter la jucatorul ala, care avea 9.000 pct, iar eu aveam 800.000.. Cum ar fi aratat un raport cu moral 30%.. parca asa.. Nu prea mai stiu sa joc.. Ca sa nu mai zic ca in ziua in care voi mi-ati luat sate eu dadeam proba de BAC la engleza=))) Va felicit!:eek:

Nu ti-au luat baietii mei sate? Normal ca nu ti-au luat! Unde era toata defensiva tribului noobs? La tine, Martzian!

Mentionez: Niciodata eu nu am cerut sprijin!

Ne-am intersectat, intradevar,cu o situatie critica.. Foarte critica!
Am trecut cu bine si am inceput sa edominam iar alianta voastra.. In momentul acela noobs se retrage frumos de pe l5 si isi face trib pe lumea 7 de se da lumea cu capul pe pereti:rolleyes:

Omule ai 35 de ani.. Cum dracului poti sa ma intrebi: "de ce ma jignesti?":p

Esti obsedat de joc si tot nu faci un lucru sa-i stea! Nu ai probleme acasa?

Nu ma mai auzisei demult timp? Chiar iti e drag sa te fac ca pe dracu mereu?
De ce vorbesti tu de mine? Femeie!

Ai 35 de ani.. Crezi ca impui respect??? Sincer.. Analizeaza-te! Eu stiu ca nu ti-ai fi dorit sa fii asa cum esti, dar totusi.. Sunt atat de important pentru tine?

Te mananca atat de nasol? Vrei sa angajez un detectiv particular, sa te gasesc si sa iti rup capatana? Ar fi foarte costisitor, dar mi-as asuma un risc.. Asta e! Nu te-as mai auzi..:cool:

Da, chiar ma oftic!

Daca un player ca Aztecul sau ca Intrinsecu, sau mai stiu eu cine, mi-ar fi zis anumite chestii, chiar m-as fi impacat cu ideea.. Dar tu ma?:D:rolleyes:

p.s. Imi cer scuze pentru spamm-ul privitor la l5! Dar oricum sunt si altii in aceeasi oala:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te mananca atat de nasol? Vrei sa angajez un detectiv particular, sa te gasesc si sa iti rup capatana? Ar fi foarte costisitor, dar mi-as asuma un risc.. Asta e! Nu te-as mai auzi..:cool:
Asta suna a amenintare, iar amenintarile parca sunt interzise:
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser7039

Nu e o amenintare! Ce naiba..

E o situatie extrema si ridicola in acelasi timp!

Adica.. In halul asta.. Totusi.. Da-o naiba! E joc:cool:

Mie mi se rupe de Martzian, dar lui nu de mine:D:eek:

Sta acolo cu ochii spanzurati in monitor si baga de mine ce isi mai aduce aminte.. E funny toata treaba asta, dar nu am timp de alt razboi de propaganda ca la usa cortului!

Si in plus.. Eu sunt doar un spectru care bantuie forumul..:rolleyes:
 

DeletedUser10829

lasai sa se laude ca au distrus IMMO, asa zic ei asta e parerea lor:D
si acum vine un mare DACA si ma refer la faptul ca DACA ar fi mers perfect Hunter's Aliance si nu erau jocuri de culise:( si eu nu as fi fost lucrat pe la spate:mad:, noobs nu ar mai fi existat pe L5
Recunosc si am recunoscut de multe ori noobs e un trib bun dar nu ar fi facut fata aliantei:D
Acum vas ruga sa vorbim de L7, amintirile ne dor si ne macina, a fost un razboi care a avut de toate si asta la facut frumos si incitant, totusi tin sa va amintesc si eu ca e doar un joc, de ce atata ura?
Sunteti oameni amandoi, lasati orgoliile si iesiti la o bere in puii mei si impacativa:D
Va respect pe amandoi si repet ar fi bine sa lasati orgoliile ca daca o veti tine tot asa se va intampla ce a zis radu, si va veti rupe picrioarele in viata reala:eek:
Bafta la amandoi:D
 

DeletedUser3919

Mi-a luat un jucator cu un singur sat mie sate? Corect.. Dar sa iti spun cum sta treaba, Martzian: cineva era sitter la jucatorul ala, care avea 9.000 pct, iar eu aveam 800.000.. Cum ar fi aratat un raport cu moral 30%.. parca asa.. Nu prea mai stiu sa joc.. Ca sa nu mai zic ca in ziua in care voi mi-ati luat sate eu dadeam proba de BAC la engleza=))) Va felicit!:eek:

Vrei sa iau eu? Mai ai cateva acolo si sunt chiar pe langa mine :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus