noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9103

vreau sa va va zic si eu ceva si cu asta o sa inchei pt o perioada discutile pe forumul extern
1 daca sunteti prost informati au plecat mai multe persoane din -s-l in mod o parte erau din conducere
2 ati inceput un razboi cu -sl- care nu la ti putut duce la capat si ati aplelat la amenintari la anumiti jucatori care ulterior au intrat in mod
3 daca ati auzit de fuziune atunci sa stiti ca asta a fost
4 timp de o luna nu voi mai ** pe forumul extern, respect fata de cei din -sl- intr-un cuvant silece. Pt mai multe detali o sa va raspund in pm
 

DeletedUser7708

1. Aşa şi?
2. În război e permis orice.
3. Ştiam asta puştiule. Noi vrem să ştim motivul. Nihilo nihil.
4. Respect că au rămas în -sl- ca să înnobilaţi voi intern? Frumos.
 

DeletedUser

Opreste`te=))

Deci .
Vasi opreste'te te rugam cu minciunile .
Nici fuziune nici nimic.
Singura posibilitate credibila ar fi:
Ori cineva din noobs v`a chemat pe vrunu din voi si ati plecat cu toata satra din s.l fericiti ca ati scapat de MOD !
Sau ati cerut invitatii si tot asa ati plecat toata satra acolo ,dar in ambele optiuni tot sa scapati de razboiu cu MOD.Mai ales vasi care pierdea la 2 zile cate un sat :) In favoarea mea sau a lui DFA.
Si recrutarea in timpul razboiului este ceva firesc.
Cand omu vede ca la voi in trib organizarea = 0 normal ca vine undeva unde poate sa se dezvolte si cu o organizare buna sa calce in picioare tot .



________________________________________________
Cel mai bun MoD de a te apara este sa ataci!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca privim stats ul mister liciouz e venit dintr un trib care am impresia ca nu mai exista...nu nteleg ce ti da aceasta atitudine de superioritate totusi..fata de vasy sau ceilalti :)

pe de alta parte baietii din -sL- merg in noobs conform unei intelegeri facute de mai bine de o luna...de ce nu s-a facut atunci?...pentru ca Menthor nu a vrut sa renunte la nume in momentul ala...n a fost o decizie grozava parerea mea....na c-o stiti si pe asta acum...
 

DeletedUser

Hellou ?!:))

1.Nu ma intereseaza ce-ti place tie.
2.Vasi merita criticat .Sa va dezvalui ceva.Eu ,vasi ,dandrackul aveam pna.
Pana cand au auzit urechile mele foarte bine ceva in tribusoru vostru.
Ca ei planificau sa ma atace.Asa ca ce m`am gandit eu ?! Sa atac eu primu .Am atacat cu un prieten si am luat niste sate de la vasi .Urma sa mai luam,dar vad ca s`a tirat .Ca`i faceam in stil mare !
3.Nu mai vorbii daca nu cunosti situatia.
Superioritatea mi`o da jocul :).Si eu vorbeam cu vasi nu cu tine.:)



_________________
Cel mai bun MoD de a te apara este sa ataci!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ps : :*

Stiu DFA.Dar daca baietii vor argumente pt ca vorbesc cu aceasta superioritate si mii-i critic .Zicem ca mi`a trecut degetu :) Si pot sa scriu cat vor ei :)
:*



_____________________
Cel mai bun MoD de a te apara este sa ataci!
 

DeletedUser

Uitasem ceva !!!
Sa nu va luati de fostul trib.
Era un trib cum n`a fost s.l nici m.t vrodata!
AoD
!Era Nr 1 pe 54 ;)
Numai ca prietenii mei ,conducatorii s`au lasat de joc . Asa k shh :*




_____________________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vai tu liciouz.. scuze.. am uitat cu cine vorbim...
Prietenii tai Conducatori s-au tirat si ei prin MoD intr-un timp..
Era un Petru.. sau un Peter.. care ataca cu unitatile de atac pe rand.. prima data cavaleria usoara si dupa topoare + berbeci.. de pe acelasi sat.. era intemeietor.. si tu joci la fel? :\

No reply pls, oricum esti NUL..
 

DeletedUser

=))

In lumea asta insemni un mare 0 .
Peter daca sti e un jucator de elita dar din momentul intrarii sale in MOD , pe cont a jucat altcineva.El nu ar fi intrat niciodata in MOD .El se ataca cu MOD !

Un Mare 0 !
=))



_______________________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

Am inteles mai lici0uz..
Eu sunt 0 ?
Ok.. asta e. Este parerea ta.. si chiar n`am de ce sa tin cont de ea.
Pe mine nu ma intereseaza cat de bun jucator este proprietarul de drept al contului.. nu`l cunosc.. eu vorbeam despre cel care a jucat pe contul Peter08.. sau ceva de genul.. restul sunt scuze.. hai np.. ai un biscuite.. acum poti pleca la somn :rolleyes:..
 

DeletedUser

=)))
Promit ca o sa fiu noul proprietar al satelor tale cat de curand:*
Oficial !
:*:*
Ai un os ca m`ai ascultat.:-"
Good dog :*

___________________________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

Tu stii doar sa copiez replici de la mine sau sa le parafrazezi?
Hai ca te las in plata ta..
Oficial? Oficial nu am mai intrat pe Cont de cateva zile bune..
Probabil nici asa nu ai fi fost in stare sa-mi iei din sate.. si daca ai fi reusit, ce?
Ai fi demonstrat ca esti un mare jucator?
Hai bah ma lasi..? Numai cu d-astia ca tine nu stateam eu acum de vorba..


PS : Uite DFA.. mai stii despre ce am vorbit pe privat?... uite un exemplu bun.. :)
 

DeletedUser

:))

Pisi :* pupateas
Puteti sa fiti 10 pe cont
Si satele pline..
Vorba aia "Paharele repede se golesc "
La tine o sa fie remix !
"Satele repede se golesc"
=))
Lasa stourile cu contu..ca tu`l veghezi zi si noapte
:))
Si nu as fi bun daca te`as lua ..pt ca devii bun in mom cand inobilezi altii mai buni..TU mai bun ca mine ?!:)) NEVER :*


_______________________
Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

Aoloo Doamne ce vorbe ce cocalar ai in tine..
In fine..
Nu, nu-mi veghez satele pentru ca nu mai am de ce.. m-am plictisit de L7.. nici macar sitter nu am avut.. acum 30 de minute.. am mai intrat si aveam ceva spionaje de la un anume(sau o anume) gabici..

Hai np.. ca nu vreau sa stric topicul celor din noobs vorbind cu unul cat tine..
Ar fi mult prea murdar.. asa ca te rog abtine-te de la comentarii puerile pe acest topic.. si de preferat.. pe tot externul.. ne provoci greata prin simpla ta prezenta..

Noapte buna..
(Daca poti avea vro noapte linistita datorita jocului.. desi nu cred..)
 

DeletedUser13326

M-am tot abtinut sa dau replici, insa acest domn "liciouz" chiar merita una pe masura tupeului de care da dovada.

Liciouz vrei sa pun pe forumul extern satele care le-ai cucerit tu, si de unde le-ai cucerit?
AoD nu era deloc numarul 1 pe k54 ... era dominata si de WaR, si de M.T., si de noobs, la cuceriri. Si ca dovada, cand WaR si M.T. au fuzionat si au luat locul 1 pe continent de la AoD, Peter a dat un mesaj scurt (imi pare rau ca nu il mai am acuma), prin care anunta membri AoD pur si simplu ca tribul lor se desfinteaza. La 5 minute de la circulara respectiva, Peter, Scorpions052151, liciouz (si in momentul asta nu mai imi aduc aminte exact cine) au ales sa DEZERTEZE in MoD.
Ca o concluzie, tribul AoD s-a desfintat cand a pierdut locul 1 pe continent in fata actualului -sL-.

Liciouz de ce aveai tu PNA cu dandrackul si cu vasy, desi AoD era in razboi cu M.T. ?

Iti raspund tot eu la aceasta intrebare ... DE LAS si DE FRICOS.

Apropo cand ai timp, si daca esti din Bucuresti ne putem intalni, si impreuna sa mergem la o librarie si sa iti cumpar 2-3 carti printre care Codul Bunelor Maniere si Doom.

LATER EDIT:
Si inca ceva ... Peter jucator de elita?! =)) asta chiar e tare :). Peter era mai rau ca KING SCORPION asta cu innobilarile interne ... din 30 de sate sau cate a avut ... 25 erau innobilate intern, 1 era satul lui de inceput si restul sate de barbari sau sate bonus :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

Punkisorule=)))
Lasa`ne te rugam si baga`te pe punk tau acolo la dat din cap=))
Abtine`te in continuare
.=))
Pna`ul a fost pt dezvoltare reciproca .nu din lasitate!?
Par eu un tip las ?:))
Daca eram las nici nu comentam pe forum.Tupeu e o calitate zic eu pe care o detin cu siguranta.
Am fost locu 1 pe continent.
Motivul pt care am fost intrecuti pe continent : Peter03 se gandea sa se lase si nu s`a mai ocupat de trib;)
Daca tot criticati AoD`ul..Adu`ti aminte de diminetile in care toata lumea striga pe forum ..SPRIJINNNNN !? Ca erau inobilari la ora 8;00 cu cate 10 atacuri ?!=)) asta nu mai sti..nu ?:))
Si mesajul desfintarii a fost dat de noul proprietar care a ales sa nu se complice cu conducerea ci sa fie un simplu jucator in MoD !
Si..vedem pe viitor cat stie fiecare ;)
Si ..cartea aia pastreaz`o pt tine.Eu ma port civilizat ,dar putin piperat;)


___________________________
Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

ps

Despre noul proprietar nu pot venii cu laude ,dar pt proprietarul de drept tot respectul meu si al multor pe care i`a instruit !
:)
Mai invata,mai ai multe de papat :*

_______________________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

Acu

Acu am vazut mesaju' lu antagon
b-)
Tu nu vezi ca esti absurd?:))))
Cui ii e greata ? Catorva , pe care nu i am la suflet ?!
Dar tu ?!
Esti izolat acolo sus .
De unde nimeni nu te mai scoate ,si nici n`o sa ti creasca picioare la sate sa te muti.
Al meu o sa fi :*
Wait..:)
b-)


_________________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus