noobs vs diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu ma fa sa rad bunule si se intelege din cele spuse de voi ca nimeni nu va poate bate...

Ti se pare ca a zis cineva din noobs ceva? :eek: ( de genul : nu ne face nimeni la 1 vs 1 pe nici unul dintre noi )
Te rog.. fa si tu niste diferente..
 

DeletedUser4991

Nu te-ai plictisit sa tot bati apropouri la adresa noastra si a celor din ~Leon~? Daca esti in cautare de aliati, incearca in joc, nu mai face pe victima pe forum. Razboaie , fuziuni.. esti baiatu' lu' Mama Omida? Mai bine vezi-ti de noobii tai, si roaga-i (pentru ca de dat un ordin nu se pune problema) sa nu mai ceara zilnic invitatii in noobs..


cu ce nick joci? pare-mi-se ca suntem vecini ))

on: succes noobs
 

DeletedUser15358

Dumieu tu te cam plictisesti bag de seama,ai fost scos de pe harta pe l7 si tu si kinght si acum din lipsa de ocupatie vii aici si te dai rotund pe forum.
Daca nu ai nimica de spus despre razboiul asta iti sugerez sa dai din slapi.

On topic. Cel mai bun sa castige,ce altceva sa zic ??:D
 

DeletedUser

Noobs a castigat razboiul acesta.In prezent diablo nu mai exista.


Se poate inchide topicul :)
 

DeletedUser

Nu te-ai plictisit sa tot bati apropouri la adresa noastra si a celor din ~Leon~? Daca esti in cautare de aliati, incearca in joc, nu mai face pe victima pe forum. Razboaie , fuziuni.. esti baiatu' lu' Mama Omida? Mai bine vezi-ti de noobii tai, si roaga-i (pentru ca de dat un ordin nu se pune problema) sa nu mai ceara zilnic invitatii in noobs..

Scuza-ma despre ce apropouri vorbesti? Te deranjeaza realitatea? Din cate am vazut eu, cei din noobs tot deschid teme pe acest forum in care se bat cu nu stiu ce trib, dar de fapt nu se bat fac doar spam si se tot lauda ce buni sunt in lupte unu la unu indiferent daca sunt incepatori sau veterani. Personal eu abia astept sa se apropie de mine careva din noobs sa va demonstrez ce fel de "victima" sunt. Cat despre incepatorii din tribul din care fac parte chiar ii rog sa ceara invitatie in noobs, pentru ca mai devreme sau mai tarziu intr-un fel sau altul satele lor tot la cei din noobs vor ajunge.

@Phatbwoy subiectul acestei teme nu este dedicat tribului din care fac parte si care nu este condus de mine asa ca nu zic nimic despre el. Cum acest subiect se refera la tribul noobs si razboaiele lui cred ca am tot dreptul sa imi exprim opinia sau numai cei din noobs au acest drept? In ceea ce priveste datul cu presupusul mi se pare ca tu esti acela care judeci pe cineva fara sa-l cunosti. Oricum eu imi mentin parerea vizavi de tribul noobs care aici pe aceasta lume este un trib puternic care are un lider foarte bun dar care momentan nu are adversar in zona in care se afla deci prin urmare aceste teme cu asa zise razboaie nu isi au rostul.
 

DeletedUser11867

Dumieu tu te cam plictisesti bag de seama,ai fost scos de pe harta pe l7 si tu si kinght si acum din lipsa de ocupatie vii aici si te dai rotund pe forum.
Daca nu ai nimica de spus despre razboiul asta iti sugerez sa dai din slapi.

On topic. Cel mai bun sa castige,ce altceva sa zic ??:D

rectificare mam lasat nu ma scos nimeni...daca nu stii ce ** mai bine taci ca altfel nai o treaba...si parca knightul a fost scos un pic mai tarziu ca noobs nui asa si:)
si binenteles ca noob o sa castige cu haita...deocamdata nu aveti adversar doar leon dar va intelegeti bine cu ei ...
 

DeletedUser4991

domnu xblaandy citeste asta sa vezi ce conducator ai )))))))))

diavolul xxxl în data de 16.03. la ora 22:18
fratioare ma ajuti?
ma ataca noobs doar pe mine,suntem in lupta

FoH-klaudiu în data de 16.03. la ora 22:21
cum te ataca noobs pe k54?=))))))

diavolul xxxl în data de 16.03. la ora 22:22
manma ataca vreo 10 jucatori din k 54 si k 44

diavolul xxxl în data de 16.03. la ora 22:22
frate poate te gasesc de treaba cine stie sa ma ajuti

FoH-klaudiu în data de 16.03. la ora 22:23
de ce tocmai pe mine m-ai gasit? crezi ca fac gesturi de binefacere?

diavolul xxxl în data de 16.03. la ora 22:24
nu man:p
putem discuta sa ramanem prieteni.Am destula experienta LUMEA 3 si nu ma sperie:p
putem discuta pe mess fratioare?

FoH-klaudiu în data de 16.03. la ora 22:25
degeaba te chinui, nu trimt sprijin la 50 de ore, mai ales la unu pe care nu-l cunosc , dintr-un trib cu care nu am nicio legatura etc...

Spor la joc in continuare!
 

DeletedUser

rectificare mam lasat nu ma scos nimeni...daca nu stii ce ** mai bine taci ca altfel nai o treaba...si parca knightul a fost scos un pic mai tarziu ca noobs nui asa si:)
si binenteles ca noob o sa castige cu haita...deocamdata nu aveti adversar doar leon dar va intelegeti bine cu ei ...

Nu stiu ce vorbesti tu acolo, dar pe noi nu ne-a scos nimeni la margine pe L7.
Noi nu am pierdut niciodata niciun jucator.. dapai sa ne scoata cineva la margine. Nu o spun drept lauda.. ci asta-i realitatea.

@xblandy : Daca citeai primul post, ti-ai fi dat seama ca noi chiar ii vadeam pe acesti DIABLO ca pe un adversar redutabil, care ne-ar fi putut pune probleme.. si care pana in momentul in care s-a creat topicul.. cu atacurile lor.. ne-au pus ceva probleme.. zic eu.. mult mai multe decat ne-a pus PDT-ul.. (si sincer, nu am spus asta "pentru a te oftica pe tine.." ci pentru ca era singurul trib cu care am avut Razboi declarat.. si la care ma puteam raporta. )


In fine.. Topicul ar trebui sa ramana parerea mea.. insa doar ca ar fi mai ok sa se schimbe numele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

rectificare mam lasat nu ma scos nimeni...daca nu stii ce ** mai bine taci ca altfel nai o treaba...si parca knightul a fost scos un pic mai tarziu ca noobs nui asa si:)
si binenteles ca noob o sa castige cu haita...deocamdata nu aveti adversar doar leon dar va intelegeti bine cu ei ...

Nu stiu pe care l7 ai jucat tu,dar pe l7 unde am jucat eu noobs au dat stergere in cont si au protestat impotriva traficului de conturi,pe cand knight a iesit de pe scena obligat fortat,la fel ca tine.:)
 

DeletedUser11867

un intemeietor a fost blocat si a renuntat celalalt a fost blocat de vreo 3 si nu a dat inchidere de conturi, i sa intrat in calculator si sa dat dizolvarea tribului si neam revenit in 24 de ore ... mai vrei sati spun cate porcarii ni sau facut si nu sa dat stergere de cont cei care au jucat si erau activi au jucat pt atmosfera nu pt altceva....
fiecare a reactionat in felul lui voi ati ales sa dati stergere noi am ales sa stam cat mai mult ca sa le facem in ciuda...
oricum voi ati avut motive mai putine ca sa dati stergere de cont...
satele mele cand am renuntat erau pline de trupe nu erau goale intreaba pe cei care leau luat....
 

DeletedUser

Eu am auzit de Conturi.. sparte.. parole aflate.. dar de "intrat" in calculatorul Intemeietorului.. NICIODATA ! :eek:
 

DeletedUser

un intemeietor a fost blocat si a renuntat celalalt a fost blocat de vreo 3 si nu a dat inchidere de conturi, i sa intrat in calculator si sa dat dizolvarea tribului si neam revenit in 24 de ore ... mai vrei sati spun cate porcarii ni sau facut si nu sa dat stergere de cont cei care au jucat si erau activi au jucat pt atmosfera nu pt altceva....
fiecare a reactionat in felul lui voi ati ales sa dati stergere noi am ales sa stam cat mai mult ca sa le facem in ciuda...
oricum voi ati avut motive mai putine ca sa dati stergere de cont...
satele mele cand am renuntat erau pline de trupe nu erau goale intreaba pe cei care leau luat....
Tu ai fost innobilat.Mai mult nu ai ce sa zici.Faci spam,cand ai trib pe lumea 10 si ai ceva sa spui,on topic la topicul acesta atunci vii.

Pana atunci stai frumusel in banca ta si ia un DOM in mana sa inveti unde se pune cratima.
 

DeletedUser11867

acuma ai auzit ...ma mir cum de mai intri pe forumul asta la ce destept te crezi...stii e o diferenta a te crede destept si fi ....
si cum spuneam cand dati de un adversar de calibrul vostru sa faceti un topic si sa va laudati....diablo se stia de la inceput ca nui de voi...
 

DeletedUser11867

Tu ai fost innobilat.Mai mult nu ai ce sa zici.Faci spam,cand ai trib pe lumea 10 si ai ceva sa spui,on topic la topicul acesta atunci vii.

Pana atunci stai frumusel in banca ta si ia un DOM in mana sa inveti unde se pune cratima.

fragzor parca imi amintesc de tine ...ce ai facut pe l7 teai lasat innobilat pe urma si tineai pe urma lectii de triburi pe l7 nu??:))
daca nu stiu ce cratima nu o folosesc...in 20 si ceva de scoala nam apucat sa invat de ea scuzama:)
si apropo am trib pe l10 dar sunt in knight vrei sa te invat cum se cauta un jucator???ai avea nevoi...
 

DeletedUser

Rog un moderator(xblaandy) sa stearga off topicurile si sa avertizeze agramatii care posteaza aici off topic fara incetare.

LE:Nu scumpule,m-am facut rata roz,pe urma lebada roz.Imi cer scuze ca te-am dezamagit pe tine,maretulule analfabet.
 

DeletedUser

acuma ai auzit ...ma mir cum de mai intri pe forumul asta la ce destept te crezi...stii e o diferenta a te crede destept si fi ....
si cum spuneam cand dati de un adversar de calibrul vostru sa faceti un topic si sa va laudati....diablo se stia de la inceput ca nui de voi...

Bine.. ne-ai mai spus asta, SALUT.
Cand vom avea un adversar de "calibru" sa intrii tu pe acel Topic..(desi as prefera sa nu intrii deloc.)
Cand suntem "modesti" (din punctul vostru de vedere).. ziceti ca ne dam mari cu adversari slabi. Cand sunt "ingamfati" (iar.. din puctul vostru de vedere).. ziceti ca nu ne vedem lungul nasului si ne credem atotputernici.

Ce ar fi sa va vedeti de treburile voastre si sa intre doar cei pe care-i intereseaza ceea ce facem noi aici ?
 

DeletedUser

spamm e peste tot fragzi:p oricum dumieu ce a fost a fost ,prezentul conteaza iar in prezent noobs nu are adversar in zona(dupa cum zice si xblaandy la toti le e teama de ei:) ) cel putin acum...diablo in 3 zile de la declaratia de razboi s-a desfiintat iar asta poate zice totul despre numele noobs:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus