Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca se poate inchide tema, la fel si lumea.Nu mai e nicio miza.Cred ca cei de la INNO ar fi mult mai castigati daca ar restarta speciala, sau daca ar deschide o speciala noua cu setari surpriza in ianuarie, dupa sarbatori!
 
Scor reacție
209
Asta e doar prima din cele 4 lumi speciale promise.
Si mai e de jucat, macar pana la sfarsitul lunii.

Vom începe de Marţi, ( 18 septembrie 2012 ) între orele 11:00 şi 12:00, cu prima lume a acestui server special, o vom numi generic "Special 1", lume ce va dura aproximativ 4 luni.

Cel putin unii mai vor sa joace, dupa cum reiese din sondaj.

Sondaj de opinii: Moralul pe lumea specială!

Sunteţi de acord cu dezactivarea moralului pe lumea specială?
DA
174 39.46%
NU
267 60.54%

Voturi date: 441

Votul tău a fost numărat!
 

DeletedUser

Nordu e prezent la datorie... ma rog, Classicii prezenti in Nord =))

stiam ca voi a-ti acaparat nodul..adica asa era cand mi-am abandonat satele...numai clasici in jurul meu...bravo voua..a-ti demonstrat ca meritati sa castigati lumea..fata de alte personaje care au preferat sa dizolve tribul :|
 

DeletedUser42201

Asta e doar prima din cele 4 lumi speciale promise.
Si mai e de jucat, macar pana la sfarsitul lunii.



Cel putin unii mai vor sa joace, dupa cum reiese din sondaj.

Sondaj de opinii: Moralul pe lumea specială!

Sunteţi de acord cu dezactivarea moralului pe lumea specială?
DA
174 39.46%

NU
267 60.54%

Voturi date: 441

Votul tău a fost numărat!


174 au raspuns DA, corect? rang 174 are 43k de pcte, 11 bucati de sate, pe care eu am moral 43. E logic ca cei cu 2-3-5-10 sate sa voteze cu NU ca sa mai aiba si ei o sansa sa dormiteze in continuare pe harta. Cam la asta se rezuma sondajul... sunt 441 voturi date in ce ai postat tu si daca e sa o luam in functie de clasament, rang 441 are un sat de 7900 de pcte. E chiar atat de importanta parerea unor astfel de 'playeri' vis-a-vis de a unora cu niste sute de mii de pcte in spate? Ca de fapt si de drept astia joaca, nu legumele care intra la 3 zile sa mai dea un nivel de mina si 20 de spade la facut si sunt veseli si vioi ca nu ii ataca nimeni datorita moralului.
Nescotand moralul in viitorul apropiat o sa faca doar ca jucatorii maricei sa se cam scarbeasca, mai ales ca vin si sarbatorile. Ce farmec are sa rup 10 fulluri pe un aiurit cu un sat-2-3 care probabil nu a auzit in viata lui de un split?!?! Jocul e marfa atata timp cat ai si impotriva cui sa-l joci... fara orgasmu ala de la 7:00:01 cand tipi de trezesti vecinii ca i-ai luat unui super smecher satele si ca nu i-a intrat splitu sau recuperarea te apuci de jucat Sims, ca iti da aceeasi satisfactie.
 

DeletedUser

Sondajul trebuia sa se faca doar de catre jucatorii platitori de cont premium.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
catalino,tie numai la orgasm iti sta gandul...mai lasa jocul si ai sa vezi ca e posibil orgasmul si in afara jocului :))
 

DeletedUser38023

Autoritatile fac apel la populatie:
In cazul in care aveti frig in casa sau ramaneti cu masina inzapeziti, luati-va in brate ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Negrule? Imi dai voie sa intreb suportul ceva?!! Niste balarii, bineinteles dar vreau sa le-arat ca de cand stau pe la americani, am invatat engleza ....hahaha

1zw0tiw.png

When asking for support you must keep in mind that tribal D troops are the most precious asset to any tribe. Sometimes when players see incomings they panic and don't know what to do. Below is a flow chart that you should follow when faced with incoming attacks. It will help you decide in which way you should defend yourself and whether or not it is necessary to ask for support from your tribe.
2it4th5.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus