Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am intrat putin pe site-ul Patriarhiei. De unde era sa stiu eu ca au plantat popii virusi pt atei? :D
Ia uite-te bre la percutionist!!! Zici ca e alimentat cu Duracel...hahaha
Este exclusa vizionarea acestui clip de catre antimanelisti . Nu de alta dar nici un malagambist nu poate sa alerge in timp ce bate tobele ...hihihi

http://www.youtube.com/watch?v=UYUkf1uNdV0
 

DeletedUser42201

Ce e drept sunt mult prea multi oameni cu bun simt in class ca sa strici tu imaginea. Cred ca faceai echipa mai buna cu de-al de ck

aici ai nimerit-o =)) chiar face echipa buna cu o CK-ista care te stresa pe tine pe la remy. apropo, mai merge cu etno? ca parca asta iti era jobul... sau au ramas in stoc pt uz casnic?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
aici ai nimerit-o =)) chiar face echipa buna cu o CK-ista care te stresa pe tine pe la remy. apropo, mai merge cu etno? ca parca asta iti era jobul... sau au ramas in stoc pt uz casnic?
Nu m-a stresat nimeni la remy. Am jucat o singura data cu ea si cu ingus si cam asta a fost povestea. Cat despre celalat subiect Nu vad rostul sa iti raspund.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Pentru ca difera definitia in propozitie, atunci cand este adresat unei persoane..
Sa spui , urat moment e una; Alta e sa spui ceva urat.

Poate fi considerata ca jignire, daca raporteaza rakanishu postul? :D
 

DeletedUser42201

pffff, doar de spam sunteti buni :|
mai e ceva interessant in Nord vs. Sud? ca vad ca Nordu s-a cam terminat, devine tot Sud :((

@cata: poate vroiam sa iti fac vanzare si de-aia eram interesata :p
 

DeletedUser42201

ai inteles gresit... eu sunt In vacanta... si din cand in cand o prea finutta
 

DeletedUser

Mai traieste careva din nord? Unde sunt spartanii cand ai nevoie de ei...acum era bun gladiatorul sef si micutii lui n00bi sa se lupte cu toata harta..imi e dor de ei :(
 

DeletedUser42201

Nordu e prezent la datorie... ma rog, Classicii prezenti in Nord =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus