Nordul Hartii

  • Autor subiect DeletedUser2520
  • Data de început

DeletedUser2520

Lorzii Nordului au unit triburile Nord Galaxy si Lorzii Mesei Rotunde..orice atac asupra unuia din triburi este un atac asupra familiei.

Vastele aliante permit campanii masive de razbunare impotriva celor care ne ataca membrii.
Primim membri in trib, conditia este sa fii activ si sa respectati regulile tribului.

Invitatii la iuliand si redbmc in joc.
 

DeletedUser

cred ca e familie, da' nu bag mana-n foc
de ce nord are lmr la aliati daca sunt in aceeasi familie?
de ce afisati aliantele dar tineti pna-urile secrete?
(doar curiozitate)
 

DeletedUser2520

Stiu ca nu e nici fascinant nici cutremurator...

dar pana una alta cine vrea sa intre intr-un trib in care ai libertate de miscare (nu avem aliate toate satele de pe harta :p ) dar in care nici sa nu fie inconjurat numai de dusmani (o fi interesant pentru unii avansati, nu si pentru cei care sunt la inceput) poate veni in Nord Galaxy. Dat fiind ca tribul tau nu exista pe continentul meu, inteleg valiusha ca nu te intereseaza subiectul. Oricum mersi pentru post, ce e drept e ca este mult mai fascinant decat topicul deschis de mine.

PS: pe k43:

23 WRATH 31.226 11
...
30 Nord 25.139 31

Cred ca e interesant pentru unii jucatori din nord sa stie ce trib cauta sa se dezvolte in zona, nu in alta parte a hartii, desi nu poti decat sa te bazezi pe niste trupe de suport de la 6 zile distanta...
 

DeletedUser

bv bmc

miam fakut si io acuma aici cont...vad ca a postat bmc faza cu LMR..ma bucur ...ne facem publicitate..in alta ordine de idei...asa intre si o pe care stie...e buna strategia sati faci aparare multa...pt ca io pe lumea 2 aveam 3 sate..14k puncte...in satul amre aveam aparare 3400 lancieri,3400 spade....dar totusi pierd satul in numai cateva ore fara sa pot face cea pt tipu care ma ataca are 100k puncte si 10 14 sate...ce sa mai zic...nu ma ajutat la nik apararea...in cazu asta...e vorba despre tribul G P R..cu care se presupunea ca avem alianta...dar nu ma mir ...dupa ceam citit pe forumul tribului meu de pe lumea 2......acolo fac parte din C.A.G.........cum ziceam am citit despre G P R si nowomatic,conducatoarea tribului nsite lucruri nu tocmai demne de respect.....deci e clar ca nu se tine cont de aliante...eu propun ca odata ce ai trecut la aliati sau PNA un trib sa nu iti fie permis sal ataci....mie asa mi sep are logic......dar nu e decizia mea......cei care stabilesc regulile lumilor decid..
 

DeletedUser

mare aveam aparare 3400 lancieri,3400 spade....dar totusi pierd satul

orice sat se poate pierde...uite pe .net am pierdut un full defence 6000 spadasini, 6000 lancieri 4000 arcasi 600 cav grea...numere aproximative...si erau doar trupele mele
 

DeletedUser

miam fakut si io acuma aici cont...vad ca a postat bmc faza cu LMR..ma bucur ...ne facem publicitate..in alta ordine de idei...asa intre si o pe care stie...e buna strategia sati faci aparare multa...pt ca io pe lumea 2 aveam 3 sate..14k puncte...in satul amre aveam aparare 3400 lancieri,3400 spade....dar totusi pierd satul in numai cateva ore fara sa pot face cea pt tipu care ma ataca are 100k puncte si 10 14 sate...ce sa mai zic...nu ma ajutat la nik apararea...in cazu asta...e vorba despre tribul G P R..cu care se presupunea ca avem alianta...dar nu ma mir ...dupa ceam citit pe forumul tribului meu de pe lumea 2......acolo fac parte din C.A.G.........cum ziceam am citit despre G P R si nowomatic,conducatoarea tribului nsite lucruri nu tocmai demne de respect.....deci e clar ca nu se tine cont de aliante...eu propun ca odata ce ai trecut la aliati sau PNA un trib sa nu iti fie permis sal ataci....mie asa mi sep are logic......dar nu e decizia mea......cei care stabilesc regulile lumilor decid..

de cand e novomatic femeie? :))
 

DeletedUser

....incredibil...sa pierzi sat cu full defense..

nas fi crezut ca e posibil...in joku asta chiar trebe sa fii smeker..si da apropo ca sati raspund la intrebare pe locul 9 pe l2 este novomatic.....e tipa...
 
Sus