NORTH versus SOUTH

DeletedUser

ARM este dezmembrat.si totodata marul discordiei.va fi jumulit din toate pozitiile,si vor pleca care incotro,si in maxim cateva luni,imi voi permite sa observ ce s-a mai intamplat.oricum,jumatate din jucatori ai hartii sunt fie inactivi sau sitteri,fie se vor lasa,iar ambitiile unor lideri nu se vor lasa prea mult asteptate.oricum,efortul administrarii a sute de sate devine o povara pe care nu orice player o poate duce cu brio...deci nu va speriati de aparente!
 

DeletedUser

black light si sh nu iau jucatorii din arm deci se duc in M, asa ca mai este bataie
 

DeletedUser

asa ai zis-o acuma namco de parca toata ziua stam si va trimitem mesaje sa ne primiti la voi in trib...

____________________
didylescu-lumea6
 

DeletedUser

ai inteles tu gresit
am zis asa ca sa ii raspund lui daiony la "si vor pleca care incotro", ei bine nu care incotro ci care pe care in M pt ca cele 3 triburi sus mentinotate nu va primesc :)
 

DeletedUser

nu fi asa sigur de asta...n-a fost data ca atunci cand s-a destramat un trib sa nu intre din jucatori la dusmani...om trai si-om vedea :)
 

DeletedUser

ai inteles tu gresit
am zis asa ca sa ii raspund lui daiony la "si vor pleca care incotro", ei bine nu care incotro ci care pe care in M pt ca cele 3 triburi sus mentinotate nu va primesc :)

dar ce rost mai are daca se duc in M? nu la fel vor fi atacati sau cum ?
 

DeletedUser

mai devreme sau mai tarziu tot se vor rupe aliantele astea care ziceti voi ca vor tine pana la sfr lumii.Va disparea ARM, si o sa aveti granita cu aliatii vostri...apoi ce veti face???atacati barbare doar???mai tineti alianta???sigur ca nu :))

si asta va fi cat de curand (parerea mea bineinteles :p)
 

DeletedUser

Mai vorbiti si de altele nu numai de Aliante :)
Eu sunt un simplu jucator ,trecut prin toate:)
Da nu suport sa ma conduca nimeni :)

Miar place sa nu existe triburi :)
Ci doar jucatori :)
Si atunci fiecare asi demonstreaza moralul fiecaruia :)
Nar fi un haos ci ai avea ce face :)
Ai scrie istoria personala:)
Nu a tribului :)
Vreau ceva nou fara conducatori :)
Conducatori sa fim noi insine :)
TRIBURILE a devenit un joc de o viatza de om :)
Aici te nasti :)
Aici mori :)
Daca intelegeti sensul versurilor ,nici nu trebuie sa mai caracterizati mesajul:)
 

DeletedUser

cuvantul "triburile" iti spune ceva? cauta un joc unde sa poti desfasura activitatea individual :), aici nu poti :)
 

DeletedUser

Da TRIBURILE -inseamna triburile (adica un grup mic de jucatori:) ,nu ce sau creat acuma fel si fel de Fuziuni Dusmani .
Un trib ca sa fie TRIB trebuie condus de tot tribul ;)
Fiecare are opinia lui :)
Nu Conducatorii decid :)
Ca daca ar fi singur nar face nimic ;)
Ci toate se decid prin VOt -inseamna opinia fiecaruia din trib :)
 

DeletedUser27753

mai devreme sau mai tarziu tot se vor rupe aliantele astea care ziceti voi ca vor tine pana la sfr lumii.Va disparea ARM, si o sa aveti granita cu aliatii vostri...apoi ce veti face???atacati barbare doar???mai tineti alianta???sigur ca nu :))

si asta va fi cat de curand (parerea mea bineinteles :p)

Ai dreptate Alex, inca ce tradari se mai asteapta pe aici, ehehe....
 

DeletedUser

Da TRIBURILE -inseamna triburile (adica un grup mic de jucatori:) ,nu ce sau creat acuma fel si fel de Fuziuni Dusmani .
Un trib ca sa fie TRIB trebuie condus de tot tribul ;)
Fiecare are opinia lui :)
Nu Conducatorii decid :)
Ca daca ar fi singur nar face nimic ;)
Ci toate se decid prin VOt -inseamna opinia fiecaruia din trib :)

nu stiu din ce trib faci tu parte dar in Black e condus de cei 138 membrii care isi exprima opinia liber iar cand is decizii de luat se face sondaj de care se si tine cont :)
 

DeletedUser11978

Mai vorbiti si de altele nu numai de Aliante :)
Eu sunt un simplu jucator ,trecut prin toate:)
Da nu suport sa ma conduca nimeni :)

Miar place sa nu existe triburi :)
Ci doar jucatori :)
Si atunci fiecare asi demonstreaza moralul fiecaruia :)
Nar fi un haos ci ai avea ce face :)
Ai scrie istoria personala:)
Nu a tribului :)
Vreau ceva nou fara conducatori :)
Conducatori sa fim noi insine :)
TRIBURILE a devenit un joc de o viatza de om :)
Aici te nasti :)
Aici mori :)
Daca intelegeti sensul versurilor ,nici nu trebuie sa mai caracterizati mesajul:)

Tati nu ne cunoastem dar hai sa fac si eu niste comentarii:
1. Prin ce esti tu trecut?
2. Daca nu suporti sa fii condus dute tata si joaca SimCity
3. Dupa cum am spus si la punctul 2 dute si joaca SimCity
4. Daca nu stii e un joc in echipa deci....
Cred ca ajunge in concluzie ce as vrea sa iti spun ca sa nu mai lungesc vorba:

Daca vrei drepturi si nu ti se dau nu tre sa vii pe forum si sa faci atata taraboi asa ca... fugi iute tati.
 
Sus