"northern knights"

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început

DeletedUser10256

Imi face o deosebita placere de a va prezenta o noua alianta, o noua familie formata din triburile NOBIL si M.T.:). Vom lupta pana la capat! Indiferent de situatie FAMILIA VA RAMANE IN PICIOARE!



Atacati un trib si veti fi atacat de celalalt.:)
 

DeletedUser

Imi face o deosebita placere de a va prezenta o noua alianta, o noua familie formata din triburile NOBIL si M.T.:). Vom lupta pana la capat! Indiferent de situatie FAMILIA VA RAMANE IN PICIOARE!



Atacati un trib si veti fi atacat de celalalt.:)


Felicitari, casa de piatra, bla bla bla...

Aveti aceeasi diplomatie (dusmani, nap=uri, aliati)?
 

DeletedUser10256

Mai sunt cateva mici diferente la diplomatie dar in cateva zile se vor rezolva pb de acest gen:D
 

DeletedUser8950

cum zicea colegul meu din M.T.,theboss,"Atacati un trib si veti fi atacat de celalalt."....Deci aveti grija;)
 

DeletedUser

Nu ati putea sa faceti si o harta sa vedem pozitionarea noii familii in raport cu celelalte triburi? :D
Ps: stiu ..as putea sa o fac singur, dar mi-e lene...:eek:
 

DeletedUser10256

imediat... pana in 20 sper sa fie gata:)


Nu mere twstats...:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:>aia da baieti de baieti:pSucces sa aveti si sa rupeti tot mai putin unde ma interreseaza pe mine!:)):D
 

DeletedUser10256

NE salbatic:D


64159654lu7.png




Am pus cele mai importante triburi din NE...(fara SUN). Sper sa intelegeti inca mai invat cum sa fac harti :)
 

DeletedUser10256

si acelashi sfirsit:)) marginea harztii;)


cablas... uitate te rog pe statistici... intre M.T. si WAR ...(v-am luat multe sate pe k25,k26,k35)... Dar deocamdata nici nu avem granita... asa ca nu poate fi numit deocamdata razboi:D. Appp si am vazut ca e la moda acum sa treceti la dusmani un trib fara sa anuntati ?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser4249

mai pe scurt au vrut sa fie ei mai tari.. acuma sa vada ca au facut cea mai mare greseala
 

DeletedUser

Sugestie... Triburile din top 100 unita in unul singur ! :) O sa fie ceva de genu WOW ? :O
 
Sus