Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21587

ZARG - ~H.G~ & HOLD2

vom arata tuturor cine sunt, mai exact ceea ce sunt !
nu incercam sa provocam, se pare ca la asa ceva se pricep cel mai bine,
a venit momentul adevarului [...] acest lucru daca ne va fi permis,.. il vom realiza,.. vom vedea !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

ZARG - ~H.G~ & HOLD2

vom arata tuturor cine sunt, mai exact ceea ce sunt !
nu incercam sa provocam, se pare ca la asa ceva se pricep cel mai bine,
a venit momentul adevarului [...] acest lucru daca ne va fi permis, il vom realiza, vom vedea !

Ce inseamna asta ? :))

Eu cred ca adevarul l-au aratat ei prin mijloacele de lupta cu care isi inving la sigur inamicii .. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21587

OK am inteles,.. putem spune ca este un trib organizat
si cu un avantaj superior ca si pozitie pe harta!
Apropo din cele care urmeaza se observa cate ceva?
Marea Familie, precum o denumiti voi..o formeaza doua triburi, mai nou!

31285709.png

Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11,704
Tabăra 2: 5,773
Diferență: 5,931

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 64
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 71,245,047
Tabăra 2: 41,221,801
Diferență: 30,023,246

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 710,602
Tabăra 2: 645,734
Diferență: 64,868

image.php


Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,388
Tabăra 2: 2,063
Diferență: 1,325

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 57
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,973,797
Tabăra 2: 18,119,528
Diferență: 8,854,269

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 671,705
Tabăra 2: 589,428
Diferență: 82,277

image.php


Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 842
Tabăra 2: 491
Diferență: 351

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 18
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,789,831
Tabăra 2: 4,305,465
Diferență: 2,484,366

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 390,524
Tabăra 2: 187,655
Diferență: 202,869

image.php


39404949.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

omul are probleme serioase in partea superioara a corpului ...... va prezint o mostra de maret conducator ........din ciclul " formele de schizofrenie acuta din ce in ce mai raspandite in romania" ( nu am incalcat niciun regulament , este titlul unui articol din adevarul din data de 16 august parca )
=Master HaDeS= astăzi la ora 17:20
sa ma consideri cel mai mare dusman al tau voi face tot posibilul sa te distrug , atat
acum trebuie sami sustin ceea ce am spus, nu? trebuia sa te gandesti inainte de a aplica pe forumul extern, ai inteles? nu am ajuns eu carpa ta, tu vei fi carpa mea! nici nu iti dai seama in ce esti bagat


=Master HaDeS= astăzi la ora 17:21
in mare,..decat sa ti mai lovesti inutil tastatura,..cand bem berea ? unde vrei tu ai avantaj

=Master HaDeS= astăzi la ora 17:21
gata eu am ajuns la pasul sa renunt la joc,insa numai sa te vad cum esti doborat

micuta sirena astăzi la ora 17:32
oki ...nu inteleg dar este problema ta ... chiar nu te inteleg de esti asa de coleric

=Master HaDeS= astăzi la ora 17:50
ptr ca mam saturat sa ma huidiesti sa ma ei la misto cum vrea buricul tau, este un simplu joc si tu ai depasit limitele lui, ai distrus forumul acela pur si simplu din orice discutie depasesti limitele
pana la urma unde vrei tu sa ajungem noi doi?
ai ceva personal cu mine? atunci sa stii ca si eu am!
eu iti sugerez sa cunosti adversarul inainte de al provoca, exact pe mine dintre toti, cam ce crezi ca se ascunde in spatele acestui monitor, vreun pusti de 15 ani?

micuta sirena astăzi la ora 17:55
prietene .. eu spun ce gandesc si fac exact ce vreau ......vrei sa spui ca eu am distrus forumul ?????.. l-ati distrus voi cu incompetenta voastra de a lega 3 cuvinte in roamana , cu stupizenia lui tracis si cu multe chestii de genul asta

iar ultima parte vrea sa sune a amenintare , sa ne caftim sau ce ????????

micuta sirena astăzi la ora 17:57
hai ca deja m am enervat rau ... arata -mi ( fa copy paste cu mesajele in care te-am jignit eu ) sa vad si eu ce anume te-a jignit de ai devenit asa paranoic .......

=Master HaDeS= astăzi la ora 18:09
vei primi acele mesaje stai linitit

=Master HaDeS= astăzi la ora 18:09
si partea cu cafteala sunt disponibil daca si tu esti dispus la asa ceva

micuta sirena astăzi la ora 18:11
nu m-am dat inapoi de la nimic in viata asta
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 62
Diferență: 39

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 8
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 723,380
Tabăra 2: 548,947
Diferență: 174,433

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,516
Tabăra 2: 82,420
Diferență: 73,904

image.php


si inca statistica nu este actualizata ... mai trebuie sa mai apara doua sate luate de catre mine :))))
 

DeletedUser21587

ahh
deci cum ramane?



55145052.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21587

Rhadookoo în data de 28.07. la ora 02:15
Te salut, Hades!
Crezi ca putem avea o discutie in secret?
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 08:55
Respect, imi pare rau ca nu am putut reveni cu raspuns prompt, concediu 4 zile ;)
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:01
? nu mai este valabila discutia? sau a parcurso sitterul meu?
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:02
Mai e valabila.. :) Iti aduci aminte cand ziceam atat eu, cat si tu ca ne-am dori sa colaboram? Am putea sa incepem sa facem treaba asta ..
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:06
Tot cemi doresc eu este o potentiala alianta de succes, numai impreuna putem reusi, precum si IMMO si WRATH-ul a avut multe incercari de a domina multe teritorii
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:08
Problema care este ...daca te alaturi WRATH-ului nu vei fi prea iubit intre pamanteni ;), precum observi discutiile aplicate pe forumul extern, suntem putin huiduiti..mai ales eu
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:10
Eu ma pretez la multe lovituri parsive. cred ca sunt unul dintre cei mai injurati useri. Dar numai inamicii ma injura. Aliatii niciodata.:)
Vei putea sa te bazezi pe mine, daca vom avea o alianta. Dar ca sa avem si o alianta trebuie sa avem si un scop comun. Esti dispus sa intri in razboi cu G.W.? Dupa cate vad, ei va opresc sa ajungeti la centru. Orricum, in partea voastra sunt praf, ca au toate trupele spre noi.
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:12
Apropo de huiduila .. Fiind aliati cu noi, nu prea vor mai indrazni multi sa va huiduiasca.. Si veti avea parte si de sprijin in razboaiele de politica si propaganda :)
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:19
Acelasi lucru til pot cere si eu ,..ruperea PNA-ului vostru cu noobs
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:22
Eu ti-am facut o propunere, nu ti-am cerut nimic. Ai de ales intre doua diplomatii: cu IMMO sau cu G.W. ..
Dar G.W. o sa dispara mai devreme sau mai tarziu.. Intrarea voastra in razboi cu ei, ar grabi aceasta..
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:26
In primul rand razboiul IMMO vs. G.W. nu este unul benefic ptr voi, IMMO trebuie sa formeze ca si noi "ultima frontiera" sa oprim impreuna accesul viitoarelor triburi care vin in forta spre exterior
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 09:29
Este foarte benefic .. Daca ii invingem avem o satisfactie.. Noi nu vrem sa ne dezvoltam.. Noi vrem sa ne castigam razboaiele. Deci .. Crezi ca poti sa intri alaturi de mine in raboi? Fara ocolisuri..
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:39
Nu vreau sati ofer un raspuns prea direct insa aleg sa fiu doborat odata cu [ally]G.W.[/ally] & [ally]-WW-[/ally], formam o familie de triburi,si vreau sa mentionez,..nu voi fi eu cel care va permite sa fie penetrata prin simple jocuri diplomatice,..,unul din defectele noastre nu ne inselam aliatii sub nici o forma cu toate ca suntem vizibil la o limita a innobilarilor interne,..,aceasta familie pe viitor va forma un intreg,acesta este si scopul ei,ptr moment ne selectam adevaratii jucatori!
Acesta este si motivul ptr care tiam propus o alianta cu noi, clasamentele nu vrb intotdeauna ceea ce spun eu..dusmanii nu au ajuns la jucatorii care trebuie!

=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:42
Doborati G.W.-ul ,este un cuvant usor si rapid de spus
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 09:44
Puneti [ally]»WRATH[/ally]-ul de acum la dusmani, asta este raspunsul meu.
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 10:05
Nu am sa va marchez la dusmani.. Ai luat o decizie de laudat! :)
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:09
Castigul acestui joc nu consta intotdeauna in a detine cat mai multe sate, cel putin asta este parerea mea
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 10:10
Si a mea:)
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:12
Concediul de exemplu lam petrecut alaturi de membri ai tribului meu..4 zile pe litoral,super ;)
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 10:16
Si cum, nu ati avut si laptopurile cu voi? :))
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:16
ar fi fost super, leam dus dorul :))
Rhadooko în data de 29.07. la ora 10:19
Ce mai vrei .. dimineata la 6, cu cocktail-ul in nas, cu gagica pe plaja si cu atacuri de dat :))
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:22
ce ar mai fi, problema ..nevestele interdictii maxime ptr acest joc, le neglijam indeajuns de mult la mare leam oferit tot timpul nostru ;)
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:26
GW,IMMO,~L N~
vs noobs
mult mai benefic
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:27
in 2-3 luni nici urma de noobs, nu ar mai fi fost
=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:28
sincer noobs si IMMO au fost si sunt 2 triburi rivale in Lumea Triburilor de unde si pana unde atata iubire pe voi?
Rhadookoo în data de 29.07. la ora 10:41
Au fost rivale:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Ai mai publicat-o odata omule :))

Eu am incercat .. De nu?! :eek: Bai


cow3.jpg
 

DeletedUser

mie imi place chestia aia cu " avantaj superior " ... fir-ar ai dracu ' de profesori de limba romana .....ma si gandesc cum ar suna sa ma duc maine la contabilul meu si sa ii spun
" mai sulica , eu am un avantaj inferior prin faptul ca am mai multa scoala ca tine dar mai putini bani ... suna bine , nu ????????? ......... ne mai plangem in discutii libere ca o ducem rau ....... noi nu parlim nici limba asta cum trebe' dar vrem sa fim respectati in afara tarii :) .........de unde dracu sa fim cand singurele cuvinte in limba lui shakespeare pe care le stie orice roman sunt " give me money, give me money " :)
 

DeletedUser

ti-ai gresit profesia .....trebuia sa te faci critic literar a literaturii romane :)))
 

DeletedUser

n-as crede...mai citeste textul odata.....poate imi vei da dreptate ;)
 

DeletedUser

ti-ai gresit profesia .....trebuia sa te faci critic literar a literaturii romane :)))

colegul meu are dreptate:
acordul se face cu "critic" si nu cu "literaturii"
deci, exprimarea corecta este "..critic al literaturii...", deoarece se refera la un atribut al criticului, nu al literaturii, daca tot facem off topic. ca sa nu mai vorbim de "critic literar a literaturii". sunt sigura ca, daca te straduiesti, gasesti si exprimarea corecta.
nu e o rusine sa scrii si sa te exprimi mai neglijent, sau mai in viteza, dar, sa nu-ti asumi o critica onesta si usor verificabila, e de-a dreptul....
una e sa scrii repede si sa nu verifici ce ai scris si alta e sa sustii un dezacord jenant, doar de dragul de a avea dreptate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bine....pe viitor o sa folosesc am sa folosesc mai cu grija acordurile in fraze :rolleyes:
 

DeletedUser

colegul meu are dreptate:
acordul se face cu "critic" si nu cu "literaturii"
deci, exprimarea corecta este "..critic al literaturii...", deoarece se refera la un atribut al criticului, nu al literaturii, daca tot facem off topic. ca sa nu mai vorbim de "critic literar a literaturii". sunt sigura ca, daca te straduiesti, gasesti si exprimarea corecta.
nu e o rusine sa scrii si sa te exprimi mai neglijent, sau mai in viteza, dar, sa nu-ti asumi o critica onesta si usor verificabila, e de-a dreptul....
una e sa scrii repede si sa nu verifici ce ai scris si alta e sa sustii un dezacord jenant, doar de dragul de a avea dreptate.

acum ne apucam de romana:)))
 

DeletedUser

=Master HaDeS= în data de 29.07. la ora 10:26
GW,IMMO,~L N~
vs noobs
mult mai benefic



Cu cine ai discutat tu din ~L N~ ca sa te faca sa gandesti asa?!Cat voi fi eu bagatoare in seama in acest trib voi nu aveti cum sa faceti nici o alianta cu noi!
 

DeletedUser

Placut sa vezi ca nenea cu tribu de top 5 cere ajutorul altor triburi din top 10. :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus