Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Sa va mai aduc aminte regulamentul.
 

DeletedUser

pfff in locul lu hades imi era rusine sa mai postez ceva pe forumuri pe aici...doamne cat de josnic...
 

DeletedUser

Dar ce s-a intamplat / intampla cu tribul Nobody ? :(

O serie de jucatori si chiar conducatori & intemeietori au parasit tribul succesiv ?
Unii la triburile aliate... insa altiii ... ooo :eek: chiar la triburile dusmane. :eek:
Chiar unele triburi au beneficiat substantial aportul de jucatori ex-Nobody .
Hai la aliati ca la aliati....se mai accepta.
Dar la dusmani ? ...au fost ei de incredere ? Vor fi ei de incredere ? :eek:
 

DeletedUser

Dar ce s-a intamplat / intampla cu tribul Nobody ? :(

O serie de jucatori si chiar conducatori & intemeietori au parasit tribul succesiv ?
Unii la triburile aliate... insa altiii ... ooo :eek: chiar la triburile dusmane. :eek:
Chiar unele triburi au beneficiat substantial aportul de jucatori ex-Nobody .
Hai la aliati ca la aliati....se mai accepta.
Dar la dusmani ? ...au fost ei de incredere ? Vor fi ei de incredere ? :eek:

O mica fuziune ca sa zic asa , cam 20 de jucatori din Nobody au intrat in ZARG.
Eu nu prea stiu ce s-a intamplat , am fost bolnav si am lipsit umpic , daca ma lumineaza si pe mine cineva nu ma supar :)
 

DeletedUser

aproape toate razboaiele se sfarsesc prin recrutari din tribul pierzator..nu vad surpriza
 

DeletedUser

Se pare ca nu numai atat e... recrutare din triburi invinse. :p
la urma urmei din ce s-a mai aflat de la "radio santz" :D ..tocmai "recrutarea" din Nobody in Zarg a determinat "implozia" Nobody.
Dar eu nu am informatii din interior.... :(
Apoi ...parca urmare a unei "evolutii prestabilite ".. aliatul HOLD2 a semi-fuzionat cu ZARG. :confused:

Ehhh... noi evolutii interesante .. in zona de sud a hartii L10

Si ca o observatie ...personala..tribul Nobody parca a fost un urias umflat cu pompa care s-a.... desumflat brusc . :D

Totusi nici o reactie ... de la nici un trib ? :confused:
 

DeletedUser

referitor la fostul trib nobody eu le dadusem termen 01 decembrie pentru desfiintare .. am gresit cu vreo doua saptamani :)......cei ce au intrat la noi sunt jucatori activi care se saturasera de incapacitatea lui rockky de a coordona un trib .
in schimb ,am un mare offffffff ...... si sunt tare suparat ca distinsul meu " prieten", rocky balboa nu a rezistat stresului emotional si a dat stergere cont :(..... acum incearca sa ma provoace dupa tot felul de conturi de 15 k pe care le mai detine prin terte triburi .....
 

DeletedUser

urmeaza termenul pentru familie pe care l-am dat acum vreo 4 luni .....iar apoi lucrurile se vor aseza in normal .....10 februarie ........ la fel ca si pe l 3 este clar ca in viitorul ceva mai indepartat va fi un razboi nord vs sud ...... dar pana atunci mai trebuie sa facem vreo 5000 de nobili de caciula:)
 

DeletedUser

urmeaza termenul pentru familie pe care l-am dat acum vreo 4 luni .....iar apoi lucrurile se vor aseza in normal .....10 februarie ........ la fel ca si pe l 3 este clar ca in viitorul ceva mai indepartat va fi un razboi nord vs sud ...... dar pana atunci mai trebuie sa facem vreo 5000 de nobili de caciula:)

Familia... care din ele? :) acum sunt 2 :) cit despre termenul tau... este posibil sa fie realist ... nu intru in detalii.. doar ca nu din cauza evolutiei altor triburi... sau a razboaielor acum de uzura duse de noi :) ci din alte motive care sunt mai periculoase decat toate triburile la un loc :D ... oricum e mult peste rationamentul tau sa iti dai seama de ce... mai ales ca am aflat ca iti bagi coada pe unde nu trebuie... sar putea sa fie apa incinsa deja si sa iasa o "sirena la cuptor" daca intelegi aluzia bine daca nu... nu ma obosesc sati explic, cert este cati dau data... si dupa mai **... "5 decembrie" iti este cunoscut?
 

DeletedUser

daca nu eram sigur ca informatia pe care am lansat-o persoanei respective nu va fi comunicata imediat tuturor celor din conducerea rf-ului , nici macar nu ma oboseam sa o comunic ......... doamne, usor sunteti de manipulat :D:D:D

chiar atat de idiot ma crezi incat sa va comunic data exacta a simultanului pe voi ??? :D:D:D
 

DeletedUser

Familia... care din ele? :) acum sunt 2 :) cit despre termenul tau... este posibil sa fie realist ... nu intru in detalii.. doar ca nu din cauza evolutiei altor triburi... sau a razboaielor acum de uzura duse de noi :) ci din alte motive care sunt mai periculoase decat toate triburile la un loc :D ... oricum e mult peste rationamentul tau sa iti dai seama de ce... mai ales ca am aflat ca iti bagi coada pe unde nu trebuie... sar putea sa fie apa incinsa deja si sa iasa o "sirena la cuptor" daca intelegi aluzia bine daca nu... nu ma obosesc sati explic, cert este cati dau data... si dupa mai **... "5 decembrie" iti este cunoscut?

pffff noobi mai sunteti daca ati pus "botu" la asa ceva :p:p:p
 

DeletedUser

daca nu eram sigur ca informatia pe care am lansat-o persoanei respective nu va fi comunicata imediat tuturor celor din conducerea rf-ului , nici macar nu ma oboseam sa o comunic ......... doamne, usor sunteti de manipulat :D:D:D

chiar atat de idiot ma crezi incat sa va comunic data exacta a simultanului pe voi ??? :D:D:D

..... sti si tu ca nu de simultan este ** ... de alea nu ne speriem
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus