Noua Alianta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine doreste sa intre in tribul Noua Alianta sint invitati sa ma contacteze pe l18.
Si ar fi o singura conditie: sa jucati cu armata nu cu puncte! :smile:
 

DeletedUser

vreau si eu..dar facem alianta cu toata harta..ca eu nu stie care e treburile la jocul asta..e grele..pot pot? :confused:
 

DeletedUser

vreau si eu..dar facem alianta cu toata harta..ca eu nu stie care e treburile la jocul asta..e grele..pot pot? :confused:

dragul tati ai si tu putina rabdare sa se formeze intai harta :)) si apoi poti face alianta cu toata :D
 

DeletedUser

am o echipa... baieti seriosi... de ce spun de puncte? sunt multi cei la care le-am stat siter si cand am vazut sat de 3000 pct cu nici 1000 unitati armata iti pui semne de intrebare daca lumea stie intradevar ca iti trebuie armata sa supravietuiesti in joc.
 

DeletedUser

eu stiu sa fac dinaia cu sulite multi..da sunt cam amortiti de la beutura..ca le dau +5 vin pe zi..sau aia era la alt joc? :confused: .. in orice caz..eu are armata multa..ma privesti? :eek:
 

DeletedUser

am o echipa... baieti seriosi... de ce spun de puncte? sunt multi cei la care le-am stat siter si cand am vazut sat de 3000 pct cu nici 1000 unitati armata iti pui semne de intrebare daca lumea stie intradevar ca iti trebuie armata sa supravietuiesti in joc.

Atunci iti urez bafta, si nu ne dezvaluiesti si noua in ce parte a hartii intrati ?:D

Iti trebuie trupe sa ramai in joc, dar trebuie sa ai si un pic de noroc la inceput de lume :p
 

DeletedUser

sincer nu am avut niciodat inceput de lume... de aceea il astept pe asta! ce vrei nu le stiu pe toate, dar vreau sa le invat pe ttoate! este ceva gresit in asta?
 

DeletedUser30728

Cel mai bine e sa vezi pe toti cu rosu deschis pe harta:> mai ales pe GhostMaster...
 

DeletedUser

oricum astept si jucatori mai experimentati ca mine, nu ca as fi eu unul dar na... si sfaturi !
 

DeletedUser

oricum astept si jucatori mai experimentati ca mine, nu ca as fi eu unul dar na... si sfaturi !

Sfatul meu e sa nu-ti faci trib, asteapta sa mai inveti tu, eventual te dai bine pe langa un conducator bun (si nu te incurajez sa fi lingusitor) si incearca sa prinzi de la el cat mai multe lucruri utile si dupa ce inveti sa mai joci atunci te poti gandi la un trib cu care sa faci ceva.Dar ma rog, faci cum vrei.
 

DeletedUser

Sfatul meu e sa nu-ti faci trib, asteapta sa mai inveti tu, eventual te dai bine pe langa un conducator bun (si nu te incurajez sa fi lingusitor) si incearca sa prinzi de la el cat mai multe lucruri utile si dupa ce inveti sa mai joci atunci te poti gandi la un trib cu care sa faci ceva.Dar ma rog, faci cum vrei.

nu ma intelege gresit experienta am... dar.. este o ** din batrani... "omul cat traieste invata"... aici vroiam sa bat eu cu afirmatia de mai sus.. si daca nu va deranjeaza... as vrea sa ma sfatuiesc cu voi in legatura cu organizarea tribului.. eu cred ca discutile intre mai multi jucatori este benefica pentru toti! asa ca o sa va bazai putin ..
cinemai este pe lumea 18?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus