Noua lume clasica 'SPAM' -Aprilie

PRADA

member
Scor reacție
6
Multumesc moderatorului ce a sters posturile in care ma balacaream cu anumiti combatanti..
intr-adevar era jenante, mai ales ale mele...:(
am raspuns relativ impertinent unor provocari, dar tot nu am nicio scuza pentru asta..
putina oboseala, cumulata cu ceva stres, s-au relevat in balariile ce le-am scris pe aici.
cer scuze pe acesta cale tuturor celor ce le-am adus prejudicii.
va multumesc pentru intelegere si va urez o seara buna in continuare!
Cu respect, Dan Popescu.

Ha%20Ha%20Internet%20Animated.gif


Pericolos amestec între oboseala si stres! Ohmagad, transforma un popesc într-un pup..ist :))
 

DeletedUser29389

ti-erau si tie adresate scuzele, si este ingrijorator fatul ca nu le-ai acceptat.
posibil ca-si pune amprenta nivelul de educatie diferit.
ma bucur sincer ca nu ma simt atins de anumite mizerii...:)
mai spun??
 

DeletedUser

nu mai spui dane nimic , pentru unii balacareala din joc devine un mod de viata
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ti-erau si tie adresate scuzele, si este ingrijorator fatul ca nu le-ai acceptat.
posibil ca-si pune amprenta nivelul de educatie diferit.
ma bucur sincer ca nu ma simt atins de anumite mizerii...:)
mai spun??

Eii stai ma calm ca te înteleg eu ca ai fost stres si obosit. N-am raspuns p/acolo pentru a nu mai continua discutia offtopic. Nivelul de educatie sigur e diferit dar nu are nicio legatura cu jocul asta.. n-ai pentru ce sa-mi ceri scuze si nici nu vreau sa te ating cumva, fii chill. Cel mai important e sa nu fii îngrijorat, nu face bine sanatatii. :) Mai glumesc si eu, mai întep.. doar de plictiseala si de dragul schimburilor de replici. Ce mai poti spune oare, ia uimeste-ne ;)
 

DeletedUser13059

ce nebunia lui florin salam ii aici ? bar de negrii ? .. pot sa ma altur ?:X indeplinesc toate conditiile
 

DeletedUser12196

ti-erau si tie adresate scuzele, si este ingrijorator fatul ca nu le-ai acceptat.
posibil ca-si pune amprenta nivelul de educatie diferit.
ma bucur sincer ca nu ma simt atins de anumite mizerii...:)
mai spun??
:rolleyes:lordule, nu are rost sa strici orzul pe gaste.:)
bubule ce mai faci?finu e pe-acasa sau umbla creanga precum nasul?
pentru ca sunteti cuminti si v-ati spalat pe dinti, dau eu cafeaua ...
url
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Multumesc pentru cafea lady. Dar n-am încredere, pari clar mai gâscutsa decât mine.. merg sa-mi fac eu singur cafeaua. :D

db9cc_camera-lens-mug-d3a6_600.0000001297539115.jpg


Mmmm,, cu aroma de pixeli ;x
 
Ultima editare:

DeletedUser523

uite dle. ce face lumea noaptea in loc sa doarma...
si ce matinala esti tu doamna mea.de aia era patul rece cand m-am trezit...
 

DeletedUser12196

domnul meu, mi-au crescut pene si tu nu-mi spui?:D
sper ca nu de inger, doamne fere.
 

DeletedUser18063

Eu multumesc pentru scuze si imi cer si eu scuze ca bag in seama toti frustratii de pe joc.Imi pare rau si ca nu am educatia necesara de a ma ridica la standardele impuse de altii dar pe care nici ei nu le indeplinesc.
Imi cer din nou scuze si am sa incerc sa ii ignor asa cum fac si in viata de zi cu zi...cu ustensilele din dotarea serviciului.:rolleyes:
Dust....nu mai intepa.nu are rost sa strici gastele pe orz ...:)):p
 
Sus