Noua lume clasica

Doriti introducerea bonusului de noapte?

  • Da

    Voturi: 269 63,7%
  • Nu

    Voturi: 153 36,3%

  • Total votanți
    422
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sunt curios cati din cei votanti, vor intra pe clasica...chiar sunt curios, desi nu o sa aflu raspunsul vreodata
 

DeletedUser

...deci o sa rad de ei de o sa ma cracanez...si nu numai eu, toti cei care stim ce inseamna clasica. am jucat 4 ani pe clasica si stiu ce inseamna, este foarte diferita de ceea ce unii pretind a stii despre ce este vorba

De ce cred unii ca sunt detinatorii adevarului absolut despre lumea clasica? Iar faptul ca o parte din cei care isi vor face cont pe aceasta lume (sigur ma voi numara si eu) vor provoca ilaritate in masa e un lucru bun, spun eu. Macar vor mai destinde atmosfera incarcata de aceasta disputa pe tema "cine stie cel mai mult despre clasica"
 

DeletedUser

De ce cred unii ca sunt detinatorii adevarului absolut despre lumea clasica? Iar faptul ca o parte din cei care isi vor face cont pe aceasta lume (sigur ma voi numara si eu) vor provoca ilaritate in masa e un lucru bun, spun eu. Macar vor mai destinde atmosfera incarcata de aceasta disputa pe tema "cine stie cel mai mult despre clasica"

nu ai inteles contextul...nu a zis nimeni ca detinem adevarul absolut, doar ca atunci o sa radem de cei care fac gura si voteaza aiurea doar ca sa se afle in treaba. in joc vorba multa saracia omului...
 

DeletedUser

Si eu am votat PRO chiar daca am jucat pe clasica si stiu cat de cat cu ce se "mananca". Nu spun ca am avut tenacitatea celor care au rezistat 4 ani si care merita felicitari. Si da, vorba multa saracia omului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

respect pentru majoritatea celor din clasica...dar la "fumurile care le au cativa aciuiti de pe acolo in alte lumi postclasice...", chiar daca vor aparea reactii in lant...sunt ca niste trubaduri intr-un club contemporan...desueti...:))...cat despre tema principala...bonusul de noapte...o singura parere...chiar daca acest joc creaza un avantaj considerabil celor care au bataturi de la claviatura, asta nu inseamna ca jocul, ca si conceptie, i-au avut ca tinta doar pe ei...din contra...cei care au rezistat pana la final au fost cei care au depasit o anumita varsta, red bull-ul si coca cola nu-i o dependenta datatoare de mojo si creativitate si, mai ales, considera jocul un joc...nu o expunere a ego-urilor ranite de impotenta in societate...:)))
 

DeletedUser

respect pentru majoritatea celor din clasica...dar la "fumurile care le au cativa aciuiti de pe acolo in alte lumi postclasice...", chiar daca vor aparea reactii in lant...sunt ca niste trubaduri intr-un club contemporan...desueti...:))...cat despre tema principala...bonusul de noapte...o singura parere...chiar daca acest joc creaza un avantaj considerabil celor care au bataturi de la claviatura, asta nu inseamna ca jocul, ca si conceptie, i-au avut ca tinta doar pe ei...din contra...cei care au rezistat pana la final au fost cei care au depasit o anumita varsta, red bull-ul si coca cola nu-i o dependenta datatoare de mojo si creativitate si, mai ales, considera jocul un joc...nu o expunere a ego-urilor ranite de impotenta in societate...:)))

tare postarea...:D mi-a placut
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
În urma sondajului de opinii, voi activa atunci bonusul de noapte între orele 00:00 şi 7:00.
Discuţiile pot fi purtate în continuare pe forumul noii lumi clasice.

Vă mulţumesc pentru vot :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus