Noua Pagină principală de joc!

DeletedUser28264

Ce efect de turma aici :))

Nu ati spus "Da" pentru nimic nou ce s-a implementat. Nu se poate ca tot ce se face sa fie urat/"sa strice jocul" . Dar e mai bine sa o faci pe mofturosul si sa zici "Nu".

Eu credeam ca aici postezi ca sa iti exprimi parerea despre Noua pagina principala, nu ca sa vi tu si sa faci analiza pe text la parerile celorlalti.
 

DeletedUser38518

Intrebarea este cat timp petreceti pe Pagina Principala ca sa conteze cum arata ?:)))

Avand in vedere ca am conturi diferite pe mai multe lumi...al dracu de mult.

Si dureaza mult mai mult acum sa te loghezi pe cont, ca trebuie sa dai logout mai intai...bataie de joc.
 

DeletedUser45630

Pentru mobile browsing e mult mai buna pagina actuala. E mult mai usor de accesat datorita butoanelor de dimensiuni mai mari si a dispunerii lor.
 

DeletedUser45689

Eu cred ca nu ii asa de rau ,dar tot prefer varianta clasica(ii frumos dar nu prea):D
 

DeletedUser43947

Ce efect de turma aici :))

Nu ati spus "Da" pentru nimic nou ce s-a implementat. Nu se poate ca tot ce se face sa fie urat/"sa strice jocul" . Dar e mai bine sa o faci pe mofturosul si sa zici "Nu".

Ne scuzi ca impunem pretentii si iti multumim ca existi si ca ai reusit sa te remarci prin a te diferentia de "turma".
 

DeletedUser34153

Dragi jucători,


Suntem mândri să vă prezentăm noua Pagină principală a jocului Triburile!

Cum vă place? :)

Dacă aveți propuneri de îmbunătățire, vă puteți exprima părerea aici.


Vă mulțumim,
Echipa Triburile


Si noi suntem mandri sa te anuntam ca nu ne place. De ce ne-ar place o porcarie? In ultimul timp aveti numai idei stralucite..pozele de la clasamente si idiotenia asta de pagina principala fac toti banii....
 

DeletedUser21711

Eu nu inteleg o chestie:

De ce nu se propune prima data, se intreaba daca ne place sau nu, si apoi se implementeaza ?

SE FACE INVERS

Se implementeaza, apoi ne intreaba daca ne place sau nu, apoi daca avem propuneri de imbunatatire, le putem spune. Si, daca citim cu atentie, propuneri de IMBUNATATIRE, nu de schimbare inapoi.

De ce se face asa si nu invers ? Intrebare fara raspuns... pentru ca, carmi a facut anuntul... si gata... nu mai citeste .... ramane treaba "moarta"
 

DeletedUser44297

Hmmm,noua pagina imi da impresia ca nu mai e acel joc original/clasic de care imi aduceam aminte cu placere.Acuma nici sa ma loghez nu mai vreau ca sa nu dau peste alte ciudatenii care nu mai respecta asemanarea cu evul mediu,desi asta era ideea producatorului de la inceput :(pacat ,au stricat jocul de tot.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca inainte imi lua aprox 10 sec pana imi incarca telu pagina, acum ori nu o incarca ori ii ia juma de min pana o face
Ptr cine are dubii,am incercat sa joc si dupa aplicatia tw de pe google play, pe aia nici nu o mai deschide dupa update ul asta
"Bun" update...o sa imi iau un "extra" telefon sa pot intra pe joc
 

DeletedUser44123

25hh7yt.png
 

DeletedUser

Una din cele mai neinspirate update-uri. Jocul asta devine incet ,incet din atragator si incitant ... dezagreabil si searbad. Noroc cu oamenii din spatele nick-urilor.
 

DeletedUser35819

O porcarie, obositor si neimportant !
Desi sunt sigur ca pe voi adminii va doare fix in fundulet de parerea noastra
Jocul o sa ramana cu pagina asta de start, care e de toata cacarica
 
Sus