Noua Pagină principală de joc!

DeletedUser18437

Ar fi mai bine sa ramana asa cum e ... sau inainte sa fie iarasi schimbat sa se faca un poll global.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tragi concluzii pripite pt ca poate mai mereu las impresia ca am un dinte contra voastra. La prima vedere,aparent,da, se poate spune ca asa pare dar intreaba-te si de ce, dau mai bine zis, intreaba-ne de ce.
Ori de cate ori se incep discutii legate strict de partea administrativa, tot de atatea ori ,cu pareri de rau, veniti cu raspunsuri evazive. Ca drept exemplu : De ce nu poti pune cateva printscrinuri in care sa vada "turma" cum rezumatul dorintelor noaste (majoritare) sunt "impinse" de catre voi, acolo unde trebuie.? Cu alte cuvinte ne spui ca o astfel de actiune este ilegala sau are stampila rosie "TOP SECRET"?
Mai sunt si jucatori care mai trec si pe alte servere/forumuri si vad diferentele de comunicare/ implicare ale administratorilor. Poate sunt eu paranoic dar mereu imi pun intrebarea : "de ce pe celelalte servere, managerii (sefii ai' mai mari) stau tot timpul acordand atentie fiecarui jucator ( noob sau nu) Am ramas placut surprins cand chiar unu din marii sefi a urat "bun venit" pe forum, unui nou jucator. Ce consculuzii pot/putem trage de aici ? Nu aceea ca le pasa? La noi... o vedem pe carmi odata pe luna, si atunci cu postari de un update,etc si gata...Ce sa mai vorbim de discutii cu ea....


Cum anumite anunturi se pot pune aici (vezi poza) ,de ce, tot aici nu se pot pune/anunta anumite mesaje de interes ?
"Bai, fratilor va place noua pagina? "
-NU
-DA
-INDIFERENT

Nu obligati inscrierea pe extern. Pe extern te duci si spui de ce iti place ,de ce nu. (dar ca jucator simplu, tre sa ai in cadrul jocului posibilitatea de a vota cu DA sau NU, fara alte teorii,bazaconii etc...
Nu m-am referit la faptul ca trebuie sa trimiteti un mesaj pt toate conturile,ci in pagina de joc sa anuntati ceea ce trebuie anuntat.
Repet, cu un mic efort puteti fi la curent cu ceea ce se intampla pe serverul vostru. (ceea ce imi spui tu cu activitatea de pe extern , cei 30 + cele 8-10 conturi noi/zi ....)

Sunt curios si eu pe ce planeta ai vazut tu vreodata ca se publica discutiile interne dintr-o companie, mai mult e si ilegal. Si da, esti putin paranoic, nicaieri nu e perfect si abuzuri am vazut si pe alte servere, ba chiar am patit-o si eu pe un beta daca imi aduc aminte bine in care un membru al staffului jignea jucatorii si le spunea sa plece daca nu le convine, referitor la un feature. Sigur, ca urmare a unor demersuri ale mele si ale altora probabil, respectivul a revenit si si-a cerut scuze. Asta mai rar pe la noi, cei drept.

Carmi are alta treaba pe aici si de aia are pe langa ea o intreaga echipa care sa o ajute.

Referitor la sondaje, sunt de acord si eu ca ar fi mult mult mai utile sondajele din joc(precum cele pentru moral) pentru ca ele are avea un reach mult mai mare. Faptul ca ar fi greu din punct de vedere tehnic este o vrajeala pe care o serveste inno, sau nu reprezinta o prioritate pentru ei.
 

DeletedUser44123

A vorbi doar de dragul de a parea interesant,draga Alex, ma lasa rece.
Nu e momentul potrivit pt a-ti explica diferentele dintre o companie care vinde un produs, si alta care vinde un serviciu ,tranzitorii,etape, monopol,,duopol,oligopol,etc... Propun sa mai aduni ceva informatii. Asa... cu demonstratii d'astea tipice externului.... intelegi tu ,esti baiat destept ,e googalul aproape.
pe ce planeta ai vazut tu vreodata ca se publica discutiile interne dintr-o companie, mai mult e si ilegal.
Odata ce ai spus asta,mi-am dat seama ca esti departe.

Sarbatori fericite.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
A vorbi doar de dragul de a parea interesant,draga Alex, ma lasa rece.
Nu e momentul potrivit pt a-ti explica diferentele dintre o companie care vinde un produs, si alta care vinde un serviciu ,tranzitorii,etape, monopol,,duopol,oligopol,etc... Propun sa mai aduni ceva informatii. Asa... cu demonstratii d'astea tipice externului.... intelegi tu ,esti baiat destept ,e googalul aproape.
Odata ce ai spus asta,mi-am dat seama ca esti departe.

Sarbatori fericite.

Cel care face asta esti tu. Nu conteaza ce vinde compania, astfel de informatii nu iti vor ajunge tie pe masa niciodata, dar tu asteapta. (pana si TT au un fel de NDA cu Inno)
Chiar nu-mi pierd vremea cu tine, traieste in lumea ta!
 
Sus