nu intrati in [ally]sr[/ally] ca sunt devoratori de conturi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca intrati la ei ,o sa aiba pretentii sa ii sprijiniti ,apoi cand nu vor mai avea sate de barbari in zona va vor baga la inobilari interne.is de rahat,rusine sa va fie vandamme,corazon3,ralph-ro,hadryan si toti ceilalti care va umflati conturile pe carca fostilor colegi.
 

DeletedUser

ce sa pateasca..intra de 2 ori pe saptamana si a fost bagat la innobilari :))
 

DeletedUser

mi se pare normal sa innobilati ce nu e activ...nu stiu ce e asa suparat
 

DeletedUser

e si asta nu ii da dreptul sa fie inactiv..este o parere de a mea
e o obligatie sa trimiti sprijin in caz de necesitate
 

DeletedUser

daca ,ma certau era ceva,dar m-au bagat la inobilari interne fara sa ma intrebe nimeni nimic,acum 3 zile am retras sprijinul de pe unde il aveam,mentionez ca in zona mea era atat de liniste incat nici sate de barbari nu mai erau,asa ca mi se pare absolut normal sa intru de 2 ori pe saptamana ,sa trimit sprijin pe unde e nevoie,si cam atat.
 

DeletedUser

sincer ti o spun gresesti...daca cumva exista un trib aliat si declara razboi intre perioadele in care intrai tu?si era si pe langa tine..pierdeai si sate sau pierdeau colegi.eu ti o spun din punctul de vedere al meu ca si conducator de satra as fi procedat la fel
 

DeletedUser6558

Daca e corazon de pe clasic din tribul SR, Sarmisegetuza Regia, atunci tre' sa va spun ca am jucat aproape un an cu ea in trib, inclusiv o perioada lunga in care am stat pe sitter, si nu am avut probleme, desi aveam putine sate, am ajuns pe la 16 mi se pare. Deci nu cred ca se preteaza la asa ceva. Poate nu e ea.
 

DeletedUser

daca ,ma certau era ceva,dar m-au bagat la inobilari interne fara sa ma intrebe nimeni nimic,acum 3 zile am retras sprijinul de pe unde il aveam,mentionez ca in zona mea era atat de liniste incat nici sate de barbari nu mai erau,asa ca mi se pare absolut normal sa intru de 2 ori pe saptamana ,sa trimit sprijin pe unde e nevoie,si cam atat.

1. Dacă îm SPAM / TLP careva de 500-900k apucă să retragă sprijinul de pe graniţă aşa aiurea, din zone critice, fac acelaşi lucru, îl dau la înnobilat pentru că face tâmpenii.

2. Dacă e inactiv la 500-900k, fac acelaşi lucru, îl dau la înnobilat, pentru că 500-900k într-o zonă albastră de la sine se înţelege că e inactivitate.

3. Dacă ţi se pare absolut normal să intri de 2 ori pe săptămână şi să trimiţi sprijin de 2 ori pe săptămână pe sate pe care era nevoie cu zile înainte ca să intri tu, atunci îţi meriţi soarta.

Cum n-o dai, bravo SR, rugăm să închideţi topicul, se face de ruşine băiatul.
 

DeletedUser

deci voi ati inventat un joc caruia sa i se dedice lumea,pe cand prima cununie?
(intre om si joc desigur)
 

DeletedUser

exista "mod de vacanta",eu pe lumea clasica in SR n-am mai luat un sat de un an,insa asta nu ma impiedica sa intru odata la 2 zile pe joc macar 2 secunde.erai "programat" de mult la innobilari,inca din timpul razboiului cu wwizz,insa cineva "acolo sus" a zis sa mai fii asteptat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus