nu pot intra in sat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am si eu o problema, nu pot intra in niciunul din cele 2 sate pe care le am...pe cont pot...dar pe sat nu nici la mesaje nici rapoarte...nimic...ma gandeam ca poate sa fie afectat de la faptul ca am intrat aseara si azi dimineatza de la un coleg care joaca si el...voua vi s-a mai intamplat?
 

DeletedUser3644

ok.. deci... asta e o problema de browser.. incearca sa il schimibi.. daca si colegul tau joaca triburile si ai intrat de la el.. trebuie sa te astepti sa iti fie incuiat contul.. atunci nu o sa poti intra nici in cont.... as facut o mare greseala daca nu ai declarat impartirea legaturii de internet..:rolleyes:
 

DeletedUser

nu cred ca am firefoxul beta, am mai cautat ep forum si am vazut ca mai sunt persoane care au exact aceeasi problema ca mine...si daca ar fi sa-mi inchida contul nu ar trebui sa nu ma lase sa ma loghez? am mai intrat de la colegul ala si alte dati cand ma duceam in vizita....normal nu trebuia sa fie inchis contul de atunci?
 

DeletedUser

mda...de la firefox era...pot juca normal cu internet explorerul
 

DeletedUser

Si mie imi facea la fel.. doar cu Internet Explorer mai mergea, dar dupa un format si'a revenit si mozilla.
 

DeletedUser7072

te-ai gandit la posibilitatea sa fi facut satenii revolta si sa nu te mai primeasca in sat?:D
 

DeletedUser9429

Salut pe toata lumea,

Deci si eu am aceeasi problema cu firefox. Am incercat si beta si cel stabil si tot asa imi face nu pot intra in sat sau pe rapoarte mesaje nimic, doar sa vad cladirile pot si sa dau logout. Poate e de la sp3 nu stiu.
In orice caz intrebarea mea e nu a gasit nimeni o solutie sa foloseasca in continuare firefox. Caci adevarul e m-am obisnuit cu firefox si nu as vrea sa schimb doar asa..

Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

sfatul meu este sa va uitati in setari la antivirusi, antispyuri, sau popupblockere. daca aveti cretinatati de gen yahoo tolbar cu popup si/sau script blocker. google toolbar sau alte toolbaruri, iata si problema voastra. nu instalati toate aiurelile de pe net. pastrati browserul curat.
 

DeletedUser9586

Salut pe toata lumea,

Deci si eu am aceeasi problema cu firefox. Am incercat si beta si cel stabil si tot asa imi face nu pot intra in sat sau pe rapoarte mesaje nimic, doar sa vad cladirile pot si sa dau logout. Poate e de la sp3 nu stiu.
In orice caz intrebarea mea e nu a gasit nimeni o solutie sa foloseasca in continuare firefox. Caci adevarul e m-am obisnuit cu firefox si nu as vrea sa schimb doar asa..

Multumesc anticipat.

si eu am patit odata asa de puteam doar sa vad cladirile si nu puteam sa intru niciunde
era de la pop-up blocker..daca asta e problema ta ori dai toate clickurile in timp ce apesi ctrl ori dezinstalezi pop-up blockeru :D
 

DeletedUser9429

Multumesc mult pentru raspuns. E adevarat numai cu Ctrl+click pot sa deschid si din pacate nu reusesc deloc sa fac altcumva. Am dezactivat orice pop-blocker si degeaba. Asta e folosesc opera deocamdata. :)
Bafta la toti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus