Nu pot sa primesc invitatii!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Grupele

as avea o intrebare cu grupele ...caum invit alt jucator in grupa sau cum il adau
 

DeletedUser

Grupele sunt numai pentur satele tale,sa ti le imparti in Sate de Atac,Sate de Aparare..etc...nu inviti alt jucator
 

DeletedUser

Grupele sunt numai pentur satele tale,sa ti le imparti in Sate de Atac,Sate de Aparare..etc...nu inviti alt jucator


Raspuns total gresit, nu exista grupe doar la sate:), exista grupe si de prieteni la mesaje daca folosesti cont premium, ia cauta tu mai bine;). Pentru a adauga pe cineva acolo trebuie sa dai clik pe mesaje-->grupe iar acolo ai optiunea de a adauga sau sterge jucatori din grupa respectiva. :)
 

DeletedUser

Se referea la grupele de la sate(sau cel putin asa cred)....si daca consideri ca raspunsul meu eu greist nu stii ce zici(fara suparare)....poate poti spune ca nu e complet raspunsul dar in niciun caz total gresit
 

DeletedUser

Pai sa nu mai crezi pentru ca incepatori vor intelege ceva total gresit si nu e bine:). si raspunsul era total gresit :)
 

DeletedUser

Despre aliere

Doresc să-mi fie descris complet mecanismul de aliere la un trib mai puternic sau la o alianţă care te-a invitat.În Help nu am găsit informaţii suficiente.Mulţumesc!
 

DeletedUser

Nu inteleg ce vrei. Daca vrei sa-i pui la aliati, te duci la Diplomatie si de-acolo, ii pui. Daca vrei sa intri in alt trib cu tribul tau, ceri invitatii. Nu prea e nimic iesit din comun de stiut.
 

DeletedUser

Intri in "Trib" de langa "Rapoarte" si acolo vezi ce invitatii ai in triburi si o accepti pe care vrei
 

DeletedUser

dar yo am primit un raport: x tea invitat in tribul xxxx ce fac ca sa intru in el ?
 

DeletedUser

intri la trib si ai sa vezi listate toate invitatiile

dai clik pe numele de triburi sa alegi unul dintre ele

si ..apoi acepta
 

DeletedUser1195

poti intra si pe raportul primit.De acolo ai o trimitere catre optiunea accepta/refuza.
 

DeletedUser

Despre precizări

După ce primesc invitaţia nu ştiu ce să fac: deschid rapoarte, clichez invitaţia şi pot fi activate nume invitator şi nume alianţă şi acţiuni pe partea stângă care nu mă ajută. De-aici mai încolo nu mai reuşesc. Vreau să apar în lista membrilor.
Noi mulţumiri.
 

DeletedUser

Pentru o alianta vorbesti cu diplomatul tribului cu care vrei sa te aliezi si daca e de acord va treceti amundoi...uni pe altii la aliati sau PNA la Trib->Diplomatie....dar daca vrei sa ii pui la dusmani nu trebuie sa ii anunti:D
 

DeletedUser7072

După ce primesc invitaţia nu ştiu ce să fac: deschid rapoarte, clichez invitaţia şi pot fi activate nume invitator şi nume alianţă şi acţiuni pe partea stângă care nu mă ajută. De-aici mai încolo nu mai reuşesc. Vreau să apar în lista membrilor.
Noi mulţumiri.

ca sa poti accepta o invitatie de la un anumit trib trebuie sa parasesti prima data pe cel in care esti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus