Nu pot sa primesc invitatii!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

19. Cum accept invitatia unui trib?
Daca nu sunteti intr-un trib si accesati meniul TRIB puteti vedea toate invitatiile pe care le-ati primit. Daca sunteti membru al vreunui trib si vreti sa acceptati o invitatie primita trebuie sa parasiti mai intai tribul (intrebarea 20).


20. Cum parasesc tribul?
Este o astfel de optiune pe pagina principala a tribului, deasupra Anuntului intern. Daca sunteti singurul lider al tribului trebuie ori sa promovati pe cineva in aceasta functie, ori sa dizolvati tribul.


Gaseai aceste raspunsuri (si altele) aici:
http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=5&a=11
 

DeletedUser

Va rog sa lasati deoparte offtopicul.


Pentru a face grupe pentru sate, este nevoie sa ai cont premium. In meniul Privire generala apare atunci submeniul grupe, pentru sate. Pentru grupele de rapoarte, mesaje, etc - meniul aferent.
 

DeletedUser

Trib

cineva vrea sa ma invite intrun trib si ii scrie "Sir Iris nu vrea invitatii!!!'' sau cam asa cv
dc ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ca ti-am mai spus si ieri, NU mai scrie daca nu poti sa pui cel putin 4 cuvinte, o sa intri in atentia moderatorilor :) sory de off`topic
 

DeletedUser

nu pot accepta invitatii

Eu am parasit un trib pt ca nu-mi satisfacea asteptarile. Am contactat un alt trib , au vrut sa imi trimita invitatie , dar ei au spus ca eu am setat ceva si nu pot primi invitatii.
Nu-mi amintesc sa fi setat ceva...Cum rezolv problema?:confused:
 

DeletedUser

Intri in Rapoarte->Filtru si debifezi casuta langa care scrie "Invitaţie pentru tine"
 

DeletedUser12472

invitatie

am cerut si zice k jucatorul soroc nu primeste invitatii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa nu iti anunti viitorul dusman ca ati schimbat diplomatia e mult prea josnic.... si cei noi pe joc nu ar trebui sa invete asa cevA:)

De ce e josnic?Poate nu ai nimic cu ei personal...dar ii pui la dusmani,ca cei din tribul tau sa inteleaga ca acele sate sunt bune de luat
 

DeletedUser

trib

cum Pot Sa Intru Intr-un Trib Va Rog Sa Imi Ziceti Si Mie Cum Pot Sa Intru Intr-un Trib:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus